Temp راه خود را به کار رویایی خود را: هوشمند 5 استراتژی برای موفقیت

[ad_1]

امنیت ؟

مفهوم امنیت شغلی است فرسایش به سرعت در این کشور است. رک و پوست کنده “دائمی” مشاغل در حال تبدیل شدن به یک توهم است. با توجه به واشنگتن پست بیش از یک چهارم از افرادی که شغل پس از رکود اقتصادی به پایان رسید فرود آمد موقت در موقعیت. این است چشمگیر و بی سابقه شیفت در محل کار. علاوه بر این “دائمی” شغل توهم هستند – با کوچک سازی است که کار خود را واقعا “دائم”. البته که نه! هیچ کار دائمی در هر سطح یا هر شرکت است.

توطئه ؟

بسیاری از آنها خواستار عدم “دائمی” فرصت یک توطئه… برخی آن را به نام آغاز از پایان طبقه متوسط است. آنها شکایت دارند که شرکت در حال اضافه کردن “مشاوران” به صفوف خود را برای جلوگیری از پرداخت مزایا و برخورد با اتحادیه حقوقی واجد شرایط. دیگران ضجه و زاری کردن که دما اشتغال است و آن را دشوار است برای بسیاری به واجد شرایط برای وام مسکن یا ساخت نمره های اعتباری خود را.

واقعیت!

در این زمان آشفته استخدام مدیران به سادگی می توانید تعداد سر تصویب به خاطر شرکت نمی دانید که چه کسب و کار خود را در چشم انداز خواهد بود از سال به سال. آنها مصون سازی شرط خود را با ایجاد temp شغل برای پر کردن شکاف.

فکر می کنم temp فرصت های اداری در طبیعت ؟ فکر می کنم دوباره! نیروی انسانی و آمریکای شمالی اخیرا گزارش داد که “شرکت ها استخدام بیشتر مدیریت میانی و حتی اجرایی در سطح کارگران موقت و یا مشاوره شغل به خصوص پروژه نقش در حسابداری, امور مالی, آن, مهندسی و بهداشت و درمان.”

سمت روشن? کارگران موقت به اقامت خود را در پست های دیگر به طور متوسط 13.8 هفته. و بسیاری از فرصت های بسیار طولانی را در مدت. به طور معمول در حدود نیمی از کسانی که در temp تکالیف پایان استخدام به عنوان کارمند تمام وقت. برای بیکاران این بد نیست شانس برای پیدا کردن گریزان و تمام وقت فرصت. در واقع برای بسیاری از قرارداد اشتغال است پشت درب ورودی به یک حرفه ای جدید است.

Temp راه خود را به کار رویایی خود را: 5 استراتژی هوشمند برای موفقیت

1) انتخاب یک آژانس عاقلانه: آیا شما می خواهید به تغییر زندگی حرفه ای خود را و یا با سنگ تیز کردن در در صنعت شما می توانید پیدا کردن یک سازمان است که با تمرکز بر روی منطقه مورد علاقه خود را, می شود آن را حسابداری, آن, بازاریابی, داروسازی یا محیط زیست. لیست در می رود و… همچنین نگه داشتن در ذهن است که برخی از temp/شرکت های مشاور در واقع ارائه مزایای به مشاوران/temps.

2) برقراری ارتباط اهداف خود را: آیا شما در تلاش برای به دست آوردن تجربه در یک زمینه خاص و یا بهبود مهارت های خود را تنظیم کنیم ؟ اجازه دهید خود را به آژانس همکاران می دانم آنچه شما دنبال آن هستید و دقیقا چگونه شما فکر می کنم شما می توانید “مناسب” این نوع از کار. در نهایت آژانس همکاران با این نسخهها کار برای شرکت هایی که در حال استخدام. آن است تا سازمان را به نفع “منطبق است.” توضیح مهارت های خود را در زمینه مورد علاقه و “زمین” خود را برای حالات مختلف است که شما را در نظر بگیرید.

3) رفتن بالا و فراتر از آن: پس از بر روی کار خود را اولین اولویت های کارهای در دست. آیا آنها را به بهترین توانایی های خود را و سپس درخواست برای اطلاعات بیشتر. قابل مشاهده و مشتاق و درگیر. پیدا کردن راه هایی برای بهبود موقعیت و بهبود نشان می دهد به این روند بدون اینکه نفرت انگیز یا بازور. چگونه می توانید خود را در زمان دما نقش تواند انجام شود بهتر است ؟ چگونه می تواند به شما کمک کند صرفه جویی در پول می شود و بیشتر کارآمد ؟ فکر می کنم در مورد این مسائل در حالی که شما در کار و ذکر راه حل های خود را به مافوق خود.

4) در نظر گرفتن کار یک loooooong مصاحبه: سوال بپرسید. کنجکاو. و در بهترین رفتار خود را. انجام یک کمی تحقیقاتی داخلی در مناطق مختلف این شرکت و چگونه آنها ممکن است درخواست تجدید نظر به شما و مهارت های خود را تنظیم. پیدا کردن یک راه برای برقراری ارتباط با ظرافت حقایق است که شما “بیش از یک temp” و است که شما علاقه مند در یک زمان فرصت با شرکت. یک کلمه حکیم: اجازه نمی گورکن تصمیم گیرندگان خود را با اهداف و آرمان. پروژه حرفه ای.

5) کشف تمام فرصت ها در حالی که در محل: همایش ها و سمینارها. ناهار و یاد بگیرند. خون درایوهای. پس از کار تیم های ورزشی. هر مجاز فرصت را به مش به پارچه از شرکت. تبدیل شدن به یک “خودی” و دیگران را متوجه. دیده بانی کردن تازه خالی/ایجاد موقعیت داخلی تخته کار. حتی اگر یک کار می کند تحقق نیست شما ایجاد ارتباطات جدید و گسترش شبکه خود را به طور بالقوه درهای باز به ناشناخته دیگر فرصت.

به جای هراس چشم انداز temping چرا در آغوش آن ؟ بعد از همه وجود دارد یکی از مزایای عمده ای برای کار بر اساس قرارداد-این یک راه عالی برای تست درایو یک شرکت قبل از اینکه شما متعهد.

[ad_2]