Robert Kiyosaki می گوید: وجود 3 نوع آموزش و پرورش برای موفقیت مالی

[ad_1]

به گفته رابرت Kiyosaki, وجود دارد 3 انواع آموزش و پرورش است که کلیدی برای موفقیت مالی در زندگی است.

-مدرسی آموزش و پرورش: آموزش و پرورش این به ما می آموزد به خواندن نوشتن و انجام محاسبات ریاضی است. این آموزش بسیار مهم است امروز's world.

-آموزش حرفه ای: این آموزش به شما می آموزد که چگونه به کار برای پول و اگر های هوشمند خود را به یک کار به عنوان یک پزشک, وکیل, حسابدار و یا دیگر حرفه ای معاملات مانند لوله کش سازندگان خودرو مکانیک و برق. این کشور پر از مدرسه است که به شما این آموزش برای کمک به شما تبدیل شدن به بیشتر استخدام.

-مالی آموزش و پرورش: این آموزش که در آن شما یاد بگیرند که پول برای شما کار کند نه شما برای پول. آموزش و پرورش این است که آموزش داده نمی شود در بسیاری از مدارس ما.

بسیاری از پدر و مادر ما به ما آموخت “پدر فقیر” ذهنیت که در آن ما تا به حال برای دریافت آموزش و پرورش ما برای رفتن و کار برای شخص دیگری. به خوبی با اقتصاد آن را به عنوان در حال حاضر آن است که کمتر پایدار داشتن یک کار شرکت های بزرگ از یک کار در خانه کار. اما به عنوان Kiyosaki's “غنی بابا” به او آموخت: “اگر شما یک فقیر مالی آموزش و پرورش شما همیشه کار برای ثروتمندان است.”

I don't در مورد شما می دانید من روانی بیکار به دست دانش آموزش مالی از طریق ثروت من کارشناسی ارشد بین المللی سیستم. من دیگر استخدام به کار برای پول است. من باید برای خودم کار و پول من کار برای من. هیچ چیز دیگری را حس می کند حتی اگر من شکست من بازگشت به کار برای یک چک. زمانی که فرصت وجود دارد در اینترنت که در آن شما می توانید کار شکل خانه و صرف زمان کمتر و ایجاد سود به جای دستمزد آسمان محدود است.

من به این درک رسیدم که فروش مستقیم سیستم یک راه برای هر کسی که برای به دست آوردن ثروت بزرگ است. سیستم باز است برای هر کسی که رانندگی با عزم و پشتکار است. و یا به عنوان من همچنین می خواهم به طبقه بندی آن طرز فکر درست بازاریابی و ماموریت. آن't توجه به سن و جنسیت و نژاد و یا محبوبیت. صنعت فروش مستقیم است در مورد چه مقدار شما مایل به یادگیری و رشد.

تجربه من با فروش مستقیم و بازاریابی شبکه ای است که مردم بسیار مایل به اشتراک گذاشتن خود را تازه به دست آورد و سیستم را به پول. تبدیل شدن آنها به معلمان تجارت خود را و بازگشت به اقتصاد به شیوه ای مثبت.

بنابراین اجازه دهید همه ما به اشتراک گذاشتن آنچه که ما آموخته اند که برای خودمان در مورد آموزش مالی, بنابراین ما می توانیم همه ایجاد ثروت و کار برای مرد ثروتمند دیگر هیچ.

[ad_2]