Psssst! می خواهید بدانید که راز موفقیت است ؟

[ad_1]

تقریبا همه ما یک رویا چیزی است که ما دوست دارم برای رسیدن به طول عمر ما. برخی از مردم خواهد شد که رسیدن به, اما بسیاری از آنها را نمی خواهد. آنها فقط می خواهید نگه دارید و اعتقاد داشتند که یک روز شانس خود را تغییر خواهد کرد و همه چیز بهتر خواهد شد. پس تفاوت در چیست ؟ چه چیزی باعث می شود برخی از مردم قادر به موفقیت و رسیدن به رویاهای خود را در جایی که دیگران شکست و زندگی می کنند زندگی خود را در ناامیدی ؟

پاسخ این است که واقعا بسیار ساده است: کسانی که موفق می شوند بر این باورند که آنها می توانند و سپس عمل درآمده است.

و اعتقاد داشتند که شما در حال رفتن برای رسیدن به هدف شما این است که فوق العاده مهم است زیرا آن را به شما می دهد شجاعت و امید زمانی که همه چیز به نظر نمی رسد مانند آنها در حال رفتن راه خود را. هنگامی که شما در حال شروع یک پروژه جدید آن است که اغلب سخت به شکل چیز درست انجام دهید و شما یک طیف وسیعی از موانع محصول خواهد شد در راه خود را. شما همچنین پیدا کنید که شما را پریشان از چیزهایی که به نظر می رسد می شود بیشتر سرگرم کننده, اما نمی خواهد شما را در رسیدن به میل خود. اما باور که شما در حال رفتن برای موفقیت را به شما شجاعت به حفظ پایداری نشان, حتی زمانی که آن را مانند به نظر می رسد همه چیز کار نمی کردن.

اعتقاد به مانند این است که نه فقط ایمان; این مورد در نظر گرفتن مراحل است که شما نزدیک به هدف خود را به جای فقط عقب نشسته و انتظار مشیت الهی به علت پایان نتیجه را به سقوط به دامان خود را. شما نیاز به بر این باورند که به هر جهت شما در حال رفتن برای کمک کردن در دراز مدت شما می توانید به جایی که می خواهید بروید. گاهی اوقات شما می توانید یک تصمیم بد و شما را به آنچه به نظر می رسد مانند یک چند قدم به عقب. این چیزی است که وقتی این اتفاق می افتد شما در واقع کشف چیزی است که کار نمی کند و شما می توانید اجتناب از اشتباهات مشابه مانند آن در آینده است. اما از آن مهم و حیاتی است که شما همچنان به این باور است که همه چیز در حال رفتن به محل کار به عنوان یک نتیجه از اقدامات خود را.

اقدام خواهد همیشه شما را نزدیک تر به ساخت رویاهای خود را به واقعیت است. گاهی اوقات شما ممکن است دریابید که شما رسیدن به هدف خود را, اما آن را نمی ممکن است به شکل که شما در اصل برای امید. وقتی که من اولین بار شروع به نوشتن من امیدوار به دریافت یک گیگ رمان نوشتن برای یک بازی خاص شرکت است. زمانی که من در بر داشت که من هر جای گرفتن سریع که من روشن شد و یک e-zine ویرایشگر کمک به حمایت از یکی از بازی های مورد علاقه من. E-zine من رو متوجه شده توسط این بازی را ناشر و او به من پیشنهاد اول من حرفه ای نوشتن گیگ. این کتاب رو من بر روی یکی از نویسندگان ” لیست پستی خود را و یک اتفاقی نظر وجود دارد فرود آمد من یک رمان قرارداد با مایکروسافت. این چیزی است که من می خواستم برای تبدیل شدن به یک نویسنده حرفه ای و انتخاب من ساخته شده به من کمک کرد تا متوجه این هدف است.

شناخت فرصت های زمانی که آمده تا بخشی از باور شما موفق خواهد شد. چرا که از این راه زندگی کار می کند هنگامی که شما شروع به تمرکز بر روی چیزی است که شما شروع به توجه به چیزهایی که مربوط به هدف خود را. اغلب شما پیدا کنید که پاسخ آن به نظر می رسد بسیار سریع اما آن را می تواند به شما برخی از زمان به واقع تحقق بخشیدن به این هدف به واقعیت است. همیشه وجود دارد برخی از خطر درگیر زیرا دستیابی به رویاهای خود را اغلب شما نیاز به گام در یک منطقه است که شما تا به حال نشده است فعال قبل و شانس وجود دارد که شما با شکست مواجه خواهد شد چندین بار قبل از اینکه شما کشف کردن بهترین ترکیبی از اقدامات را برای موفقیت است.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *