Nitty-ریگ دار از شیعیان در مراسم عروسی

[ad_1]

این یک تجربه بزرگ به بخشی از آیات عروسی. هر آیینی است که خود شامل فرهنگی فراوانی و منحصر به فرد است. خنده و شادی و سرگرم کننده هستند و ملزومات یک مسلمان وابسته رویداد. بر خلاف اهل سنت, مراسم عروسی, شیعه, مراسم ها انجام شد و نسبتا با شکوه در مقیاس. هر مراسم ساخته شده است بزرگ از طریق اسراف اعیاد و جشن ها.

شیعیان در عروسی – مراسم

عروس ویژه روز آغاز می شود با رسام از Mangni. این رسمی نامزدی. رسمی تاریخ عروسی است تصمیم گرفت و اعلام کرد در این رویداد است.

به عنوان D-Day روش, جشن شروع با Falaise عنوان اولین مراسم عروسی. با توجه به این داماد و عروس مجاز به دیدار از Falaise تا روز عروسی. عروس منزوی است 7-15 روز قبل از عروسی. او مجاز به انجام هر گونه کارهای خانگی.

بعد جالب مراسم در ناب عروسی مسلمان است Uptan. مادر داماد و خواهر آماده سازی خمیر با haldi صندل پودر (Chandan) و روغن های معطر و گیاهان است. آنها را به این خمیر برای عروس و درخواست آن را بر روی صورت و گردن و بازوها. مشابه خمیر آماده شده است و فرستاده شده برای داماد توسط مادر عروس. این مراسم توسط dholki, Mehndi و Baraat. این Baraat دریافت کرده است در خانه عروس با خواهر و دوستان است. این یک بازی سرگرم کننده مراسم که شامل آرامی ضربه مهمانان شوخی با چوب آراسته با گل.

سپس مجموعه مقالات ساخته شده به انجام نکاح (مراسم عروسی). این مراسم انجام شده توسط این مقام کشیش (قاضی). این نکاح است که تنها با حضور و توسط اعضای خانواده و بستگان نزدیک. پس از این قاضی اعلام کرد این دستاورد از Nikah عروس و داماد پدر و مادر یکدیگر تبریک می گویم و برکت ، نکاح است و به دنبال آن Muh Dikhai رسام

این رویداد در نتیجه با ruksati. این وداع مراسم برای عروس قبل از او حرکت می کند به خانه. عروس است, استقبال, در, داماد و بازی های سنتی مانند gana هستند, بازی های برگزار شده توسط زن و شوهر است. اساسی مفهوم پشت این بازی است که برای عروس و راحت در خانه جدید خود را. داماد خانواده به ترتیب یک جشن برای بستگان و دوستان و جامعه. این جشن که به عنوان شناخته شده اسلامي و جشن در مقیاس بزرگ.

شیعه مسلمان سنت های عروسی

برخی از nitty-ریگ دار از عروسی عبارتند از:

• شیعیان در رویداد عروسی نمی ضرورت حضور شهود در طول مراسم عروسی.

• واجب است که نکاح تحویل داده شده است علنا از طریق شش آیه.

• مراسم داخل یک بخش ضروری از عروسی. این مراسم حمام است انجام شده یک روز قبل از عروسی.

• یکی دیگر از منحصر به فرد سفارشی آرایش برای ازدواج موقت داد. طبق این رسم طلاق لازم نیست برای جدایی اگر عروس و داماد نمی تواند همراه خوبی است. آنها می توانند رابطه خود را امتحان کنید برای دوره توافق در زمان نکاح. اگر ازدواج با این نسخهها کار به خوبی آنها را می توانید در ادامه دیگری از هم جدا کنید و بدون هر گونه اقدامات قانونی.

شیعیان در ازدواج آداب و رسوم از ویژگی های انعطاف پذیر چشم انداز نسبت به ازدواج. افراد آزاد برای تصمیم گیری در مورد ازدواج و جدایی بدون هر نوع فشار توسط خانواده است.

[ad_2]