Calvin Klein – Calvin Klein داستان موفقیت

[ad_1]

رشد

کلاین متولد 19 نوامبر 1942 بود که توسط مادرش به عشق مد. او اغلب همراه با او هنگامی که او رفت و خرید در شهر نیویورک برای لباس های مقرون به صرفه. از سن او می دانست که او می خواست به یک طراح مد و تدریس خود را چگونه به طرح و بدوزید.

قبل از او بیست, او فارغ التحصیل از مؤسسه مد تکنولوژی در نیویورک است. او ازدواج Jayne مرکز و شروع به کار به عنوان یک کارآموز طراحی اروپایی کت طرح های خود را برای کارفرما دن Millstein برای کپی کردن. کلاین اما خوار و این ایده که هنجاری آمریکا عمل شد و به تقلید از اروپایی مد و اشتیاق برای شروع شرکت خود را. او معتقد بود که اصل ایده های مد می تواند بیرون آمدن از ایالات متحده و او فقط مبتکر آن را به اتفاق می افتد. اما تحقق رویای خود را به نظر می رسید یک راه طولانی را دور از او در مبارزه از نظر مالی و کار پاره وقت در فروشگاه مواد غذایی به منظور ایجاد برخی از پول اضافی

شروع کسب و کار

کالوین کلاین, Ltd. تشکیل شد در سال 1968. کلاین در زمان $10,000 وام از یکی از دوستان و با استفاده از $2,000 از پول خود را برای دریافت آن آغاز شده است. به جای شکار کردن موفقیت آن را تصادفا او را. اولین سفارش خود را از یک کت-خریدار برای بزرگ فروشگاه Bonwit گوی که خاموش کردم آسانسور در طبقه اشتباه و دیدم کلاین کار می کنند. خریدار تحت تاثیر قرار گرفت و دستور داد 50.000 دلار ارزش مانتو. در این سرمقاله ستایش کلاین طرح های نوشته شده در رواج است. کلاین شهرت بود و به سرعت تاسیس شده است.

پنج سال پس از شروع Calvin Klein Ltd. کلاین نقل مکان کرد به دور از صرفا طراحی کت و ارائه شده زنان کمتر از گران قیمت دیگر به این نما اسلوب اروپایی با ورزشی که می تواند به عنوان داشتن “کالوین کلاین نگاه”. مردان نیز کشیده شد به کلاین لباس های راحت و مردانه طرح.

او به رسمیت شناخته شده برای دستاوردهای خود را در حال اهدا جایزه Coty توسط این مد مطبوعات در سال 1973 1974 و 1975 و ثروت خود را رشد به عنوان عمومی همچنان به خرید خود را تسخیر کرده ، اما موفقیت مشکل زندگی خود را و کلاین و مرکز طلاق در سال 1974. کلاین سوار بر یک دوره از مهمانی و بی مسئولیتی است. در حال حاضر برجسته شکل عمومی کلاین می تواند یافت شبانه در استودیو 54 اما در روز از میزان سهولت زمین به توقف در سال 1978 هنگامی که دختر خود را Marci ربوده شد. Marci بازگشت به خانه با خیال راحت اما این حادثه وحشت زده کلاین به اندازه کافی به نوبه خود به دور از تبلیغات او یک بار پس سرسختانه به دنبال.

ساخت یک امپراتوری

آن را از طریق برانگیختن مبارزات انتخاباتی آگهی خود را در سال 1980 شامل 15 ساله بروک شیلدز در یک جفت تنگ لی و خط “هیچ چیز می آید بین من و Calvins” که تحت فشار قرار دادند Calvin Klein, Ltd. به جلو یک بار دیگر. این در حال حاضر بسیار شبیه بیماریهای رانده روش تبلیغات بود در یک بار را محکوم کرد توسط فمینیست خواستار آن مستهجن. اما از طریق این تجربه کلاین آموخته است که وجود دارد هیچ چیز مانند مطبوعات بد; در هفته اول خود را شگفت آور 200,000 جفت تنگ اتصالات Calvins فروخته شد. در سال 1982 کلاین به دادگاه برده شد بیش از یک تبلیغ انتخاباتی شامل مردان با پوشیدن چیزی جز دادخواستها برجسته در Calvin Klein نام. هر چند برخی از مجلات حاضر به چاپ, تبلیغات, لباس زیر به فروش می رسد فوق العاده است.

با توجه به ظاهر از ایدز و تاثیر این حال در promiscuousness از دهه 1970 میلادی تقاضا برای سکسی بدن-بغل کردن شلوار جین کاهش یافته است. بدهی کلاین انباشته بود توسط 1984 تقریبا سرنگون خود را مد امپراتوری. با استفاده از $80 میلیون دلار در اوراق قرضه کلاین refinanced بدهی ترک شرکت خود را در معرض خطر است.

کلاین ازدواج دوباره در سال 1986. اما معتاد به ودکا و والیوم در اطراف این زمان کلاین مراجعه کننده به یک مرکز بازپروری در کارائیب. او از ورشکستگی قریب الوقوع بود اما دیوید گفن, یک دوست از کلاین روز مهمانی در استودیو 54 کمک کرد او را از نظر مالی و به او فرصتی برای شروع دوباره.

نجات از تباهی کلاین رفت و بلافاصله به کار تان شدیدا از انواع محصولات. CK با نام تجاری مقرون به صرفه تر طراح لباس و مانند ریچارد برانسون صدور مجوز از کالوین کلاین نام به عینک و دیگر لوازم جانبی مد کشیده نوپای کلاین برگشت بالا.

دوباره جنجال در اطراف یکی از کلاین کمپین های تبلیغاتی در سال 1995 باعث شد اف بی آی و وزارت دادگستری به بررسی کلاین برای نقض قوانین پورنوگرافی کودکان. کلاین متوقف مبارزات انتخاباتی و در نهایت وزارت دادگستری حکم آمده را به نفع خود.

با CK عطر و خود را CK, جین, موفقیت و پول ریختن در یک بار دیگر کلاین است که بدون شک تصویر از یک بازمانده که می توانست خود-تخریب اما به دلیل ثروت از ایده های خوب همراه با خوشبختی و سعی و کوشش او تبدیل به یکی از مهمترین طراحان مد.

[ad_2]