8 بحرانی تم یک معلم مصاحبه

[ad_1]

در اینجا یک حقیقت زندگی: شما می توانید از تمام رزومه تماس با ما تمام مناطق آموزش و پرورش در دولت خود و نوشتن تمام حروف پوشش شما می خواهید – اما شما نمی توانید در یک موقعیت تدریس مگر اینکه شما در مصاحبه. بدون این مصاحبه می تواند وجود داشته باشد هیچ آموزش. انجام این کار به خوبی در مصاحبه و کار شما است! فراموش ضعیف در مصاحبه و مهم نیست چقدر موثر اعتبار خود را, مهم نیست که چگونه بالا شما G. P. A., مهم نیست که چگونه ستارگان خود توصیه نامه – حقیقت ساده است: شما هرگز این موقعیت!

هر معلم مصاحبه تاسیس شده است در هشت پایه تم – هر یک در نظر گرفته شده برای کشف و به نمایش گذاشتن مهارت های خود را و توانایی و نگرش است. هر یک طراحی شده است برای جدا کردن متوسط از خوب و خوب از بزرگ است. همه چیز را شما انجام دهید همه چیز به شما می گویند و همه چیز رخ می دهد که در مصاحبه به این تم ها – به طور جداگانه و در مجموع. موفقیت خود را در هر مصاحبه خواهد بود بر اساس اندازه بزرگ در چگونه شما انجام هر (تمام) از موارد زیر:

1. شور و شوق برای آموزش

زمانی که من مصاحبه ابتدایی و متوسطه اصول و از آنها خواست تا برای شناسایی تک ترین ویژگی مهم در کیفیت معلم, نامزد, حدس بزنید چه همه آنها به من گفت ؟ شما آن را حدس زده – “شور و شوق برای آموزش!”

چه فعالیت های پروژه و یا تکالیف شما را درگیر در آن نشان می دهد شور و شوق خود را برای آموزش ؟ آنچه را که شما انجام می شود نشان می دهد که شما مایل به رفتن مایل اضافی برای دانشجویان است ؟ آنچه را که شما انجام می شود که نشان می دهد خود را صادقانه و تعهد به آموزش ؟ که در آن شما رفته بالا و فراتر از? آیا شما چیزی در آموزش دانش آموزان فراتر از عادی ؟ آیا شما چیزی در خود را قبل از خدمت سال که رفت بالا و فراتر از کالج خود را به الزامات مورد نیاز برای گواهینامه معلم? آنچه واقعا شما هیجان زده در مورد آموزش ؟

2. مهارت و تجربه

یکی از اولین چیزهایی که شما نیاز به انجام در هر مصاحبه این است که برای ایجاد توانایی خود را برای انجام این کار است. در یک کلام – می تواند به شما یاد می دهد و شما می توانید آموزش موثر است ؟ در اکثر مصاحبه ها این خواهد بود که مجموعه اولیه از سوالات شما خواسته می شود. بسیاری از این سوالات خواهد بود واقعی در طبیعت و شما را با ارائه یک فرصت برای برجسته کردن مهارت های خود را و استعدادها و چگونه آنها استفاده می شود در یک محیط کلاس درس. این زمانی است که شما باید ارائه اطلاعات خاص به جای کلیات. همچنین این زمان به طور کامل هدف مورد خودتان – با اعتماد به نفس و اطمینان.

چه خواهد شد شما را به آموزش حرفه ای ؟ چرا باید شما را استخدام ؟ چرا شما می خواهید به یک معلم ؟ چه شما در یادگیری در دانش آموز تدریس? لطفا اشتباه نکنید فرض کنید که این سوالات آسان – آنها نه! آنها اغلب خواسته نزدیکی آغاز مصاحبه زیرا آنها کمک به “راه اندازی” بقیه مصاحبه. پاسخ مثبت به این پرسش کمک به اطمینان از موفقیت کل مصاحبه.

3. مقبول بودن

در اینجا یک حقیقت اساسی شما ممکن است سخت به این باور. مهم ترین عامل در هر مصاحبه است که به دنبال در یک نامزد است نه وسعت و عمق خود و یا مهارت های خود را آموزش و پرورش و یا استعداد است. این مقبول بودن! در بررسی های اخیر بیش از 100,000 چهره به چهره مصاحبه وجود ندارد یک نامزد استخدام بود که در ابتدا دوست توسط مردم انجام مصاحبه و استخدام. شما ممکن است فکر می کنم که یک شخصیت خواهد بود و از ارزش کمتری از خود را آموزش دلاوری اما این مورد نیست. به سادگی قرار دادن مردم استخدام کنید چرا که آنها دوست هستند.

4. گرایش های دانشجویی

نامزدها بدون یک دانش آموز قوی جهت نامزدها که نمی آن را هر بیشتر در فرآیند استخدام. بدون آن جهت که بدون تعهد به زندگی دانشجویی و بدون که تمایل به کار دست در دست با جوانان هیچ کس تا کنون می شود استخدام به عنوان معلم در.

چگونه شما ایجاد انگیزه در یک unmotivated ، چگونه ارزیابی می کنید آموزان ؟ به ما بگویید در مورد خود سخت ترین دانشجو – چگونه شما رسیدگی به او/او ؟ چگونه می توانم به شما آدرس تنوع فرهنگی در کلاس درس خود را? آیا شما لذت بردن بیشتر در مورد کار با بچه ها ؟ چه هستند برخی از چالش های شما در کار با بچه ها ؟ علاوه بر آموزش دانش آموزان چه کار دیگری انجام داده اید با جوانان? بیا برای مصاحبه با یک قوی و صادقانه گرایش های دانشجویی و شما ممکن است به خوبی راه دور با یک پیشنهاد کار.

5. حرفه ای

زمینه آموزش و پرورش است که به سرعت در حال تغییر – تکنولوژی جدید استانداردها و برنامه های درسی جدید – بسیاری از چیزهای جدید. خود را از تمایل و اشتیاق به ادامه تحصیل خود را یک عامل کلیدی خود را در “hireability.” داوطلبانی که فرض کنیم که فقط به این دلیل آنها باید مدرک خود را در آموزش و پرورش است که بیش از کسانی هستند که هرگز موفقیت در مصاحبه. هر مدیر می خواهد به می دانم که شما در حال ثابت یادگیرنده – که شما مایل به نگه داشتن یادگیری از طریق دوره های تحصیلات تکمیلی در برنامه های خدمات on-line سمینارها و وبینارهای, عضویت در سازمان های حرفه ای, کتاب ها, مجلات و مجلات, و یک میزبان از دیگر فرصت های حرفه ای که سیگنال های خود را و اشتیاق خود را به نگه داشتن آموزش و پرورش در حال حرکت رو به جلو است.

6. مدیریت و نظم و انضباط

شما احتمالا دیده می شود کلاس های درس است که در آن دانش آموزان منظم کار مولد و یک حس از هدف و مسیر پر از اتاق. شما همچنین ممکن است را دیده اند کلاس های درس است که هرج و مرج و مخرب و به ظاهر خارج از کنترل است. شاید شما حتی یک دانش آموز در یک یا هر دو از کسانی که کلاس های درس در برخی از زمان در آموزشی خود را حرفه ای. اصول حیاتی هستند علاقه مند در چگونه شما برنامه ای برای مدیریت کلاس درس خود را. مهارت های خود را مدیریت و نظم و انضباط در سیاست خواهد بود مهم و حیاتی در تصمیم گیری برای استخدام شما. می دانم که شما خواسته خواهد شد که بیش از یک سوال در این منطقه است. خواندن و تحقیق و بررسی همه چیز شما می توانید موفقیت خود را در اینجا خواهد غالبا یک نقطه تصمیم گیری.

7. برنامه ریزی درسی

آنچه ضروری اجزای موثر درس? فکر می کنم اخیر درس می آموخت و به اشتراک گذاری این مراحل است که شما گنجانیده شده برای ارائه درس می باشد. سهم روند خود را از کوتاه مدت و بلند مدت برنامه ریزی برای ارائه آموزش موثر. فکر می کنم از یک درس که بی اثر بود و یا آیا انتظارات شما را برآورده نمی – چه سازگاری آیا شما را به آدرس درس? شما چگونه دم از تکنولوژی به منظور افزایش خود را ، این مهم است که شما با ارائه یک مصاحبه با بینش خود را برنامه ریزی درسی, درس تحویل و درس ارزیابی. حکایات و نمونه باید عناصر حیاتی از پاسخ شما.

8. انعطاف پذیری

شما می توانید ‘رول با مشت?” شما می توانید “برو با جریان؟” شما می توانید “تغییر جهت در midstream?” شما می توانید “خم شدن در باد”? تمام این سوالات باید با شاید مهم ترین ویژگی هر معلم خوب – انعطاف پذیری. مصاحبه خواهید به می دانم که شما می توانید یک طیف گسترده ای از کلاس درس شرایط طیف گسترده ای از چالش های آموزش و یک آرایه وسیعی از تغییرات یا تغییرات – همه در یک لحظه متوجه. تمایل خود را به خودتان را به عنوان کسی که می تواند وفق دهند بدون گرفتن متلاطم و یا تغییر بدون گرفتن ناراحت است ویژگی های کلیدی – یک ویژگی است که می تواند اغلب “ناخن” مصاحبه.

تم فوق نشان می دهد تا در هر مدرسه ، عمل آنها را آماده برای آنها و نقد و بررسی آنها را به صورت منظم. آمادگی خود را کمک خواهد کرد که شما ضرب و شتم رقابت و دریافت آموزش موقعیت شما می خواهید!

[ad_2]