7 گام برای رسیدن به موفقیت برای حرفه ای پزشکی

[ad_1]

فارغ التحصیل دانشکده پزشکی یک دستاورد قابل توجهی. آن زمان سازگار و پايدار توجه متمرکز بر خود و اقدام برای رسیدن به این نقطه عطف. این نشان می دهد که پزشکان باید چارچوب برای ایجاد موفقیت آنها تمایل خود را برای زندگی است. آنها در حال حاضر دارای پایه و اساس که بر اساس آن به نمودار یک دوره برای یک زندگی و حرفه ای طراحی شده توسط. در اینجا 7 تغییر در تفکر است که پزشکان باید برای تکمیل جامد پایه و اساس است.

1. پزشکان می دانند که یک حرفه ای پزشکی است که تعهد به یادگیری مداوم. یادگیری را از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی ، یادگیری همچنان فراتر از اقامت. مهمتر از همه یادگیری فراتر از تسلط بر اطلاعات پزشکی است. افرادی هستند که مهارت های مدیریت مالی و مدیریت زمان به نام چند از مجموعه مهارت های مورد نیاز برای زندگی و کار حرفه ای صحبت می کند که برای روح خود را.

2. برای موفقیت پزشکان تمرکز بر روی چشم انداز. رویای شما چیست ؟ که در آن شما واقعا خودتان را در بهداشت و درمان? چه تاثیر شما واقعا تمایل به در پزشکی ؟ چه پزشک تندرستی به شما چیست ؟ پس از یک حرفه ای پزشکی می شود واضح و روشن در مورد آنچه آنها می خواهند زندگی خود و زندگی حرفه ای را به نگاه مانند آن را به تصمیم گیری خود را.

3. پزشکان توسعه نظم و انضباط برای پیگیری پیشرفت خود را. بازخورد است که اغلب مخوف تجربه در پزشکی است. این ما را به یاد مدرسه پزشکی زمانی که ما منتظر برای دیدن اگر ما ساخته شده از کلاس به منظور به حرکت بر روی سطح بعدی. آن را به ارمغان می آورد خاطرات از شب بی خوابی به عنوان ساکنان در یک چرخش بالینی دریافت به طور متوسط ارزیابی هنگامی که شما فکر می کنید شما تا به حال به خوبی انجام می شود. یکی از مفید ترین ابزار یک پزشک می تواند به توسعه توانایی جدا از تاثیر احساسی از بازخورد و یادگیری به استفاده از درس به منجنیق شما رو به جلو است.

4. موفق پزشکان نیست دوباره اختراع چرخ. در حالی که پیشرفت در پزشکی و برخی از چیزهایی را تغییر دهید. هنگامی که شما شناسایی منطقه ای در عملکرد خود را به ساده کردن و یا بهبود به دنبال حمایت از دکتر دیگری است که دستیابی به نتایج در آن منطقه که مورد نظر شما. تکراری و آنچه آنها انجام می دهند و سپس خود را دوباره ارزیابی عملکرد.

5. موفقیت پزشکان در جذب مردم موفق باشد. هر سه ماهه ارزیابی مردم شما صرف زمان خود را با و مکالمات شما با داشتن با آنها. آیا شما احساس الهام گرفته و با انگیزه را به اتهام زندگی خود را و پزشکی حرفه ای ؟ و یا زمانی که شما با هم هستند شما شکایت در مورد آنچه اتفاق خوب برای شما? شما نیاز به هر دو مجموعه از مردم در زندگی خود را با این حال شما می خواهید غالب مقدار از وقت خود را صرف در الهام بخش و انگیزه است.

6. چالش صحبت کردن با خود است که منجر به استرس خود را. همانطور که شما نگاه کنید در اطراف دایره خود را, شما ممکن است دریابید که شما در میان باهوش ترین در گروه خود. شما ساخته شده آن را به عنوان یک دکتر. در صورتی که در این مورد وجود دارد خطر پیش رو از آنجا که شما ممکن است شروع به این باور گفتگو و افکار است که شما در ذهن خود را. برخی از این مکالمات همان دلیل که چرا شما که در آن شما میل شود. آنها نگه داشتن شما را از حرکت به سطح بعدی خود را. شما در یک منطقه آسایش و شما نمی خواهید به ترک آن. فکر حرکت کردن به معنی در نظر گرفتن خطرات. چرا خطر هنگامی که شما به دست آورد بسیار در حال حاضر.

7. سرمایه گذاری در خود را از طریق یک پزشک مربی. افراد موفق می دانند که برای ادامه به رشد و پیشرفت خود را به سطح بعدی نیاز به آنها عینیت می آید که از یک منبع خارجی. سرمایه گذاری متوقف نمی شود, پس از دانشکده پزشکی به عنوان برخی از پزشکان فکر می کنم. به جای درک ارزش سرمایه گذاری خود را به شما مبارزه را تلاش برای کشف کردن راز موفقیت خود را در حالی که به دنبال مربیان در پزشکی به شما نشان می دهد راه است. مربیان در پزشکی هستند یک منبع بزرگ اما آنها فقط می تواند راهنمای شما را از طریق آنچه که می دانند و انجام می شود. یک پزشک مربی است که سرمایه گذاری در موفقیت شما. موفق پزشکان نیست منتظر فرصت مناسب برای نشان می دهد و پس از آن آماده شده است. آنها آماده شده است. آیا شما اقامت خود را آماده رسیدن به سطح بعدی از موفقیت ؟ آیا شما حتی می دانم که چگونه ؟ سرمایه گذاری در خود را از طریق یک پزشک مربی که اشفتگی فکری موقتی با شما قهرمان شما و نگه داشتن شما پاسخگو برای دستیابی به تعادل کار و زندگی در شرایط خود را. فقط به عنوان موفق دفاتر پزشکی باید کارآمد و مولد میز جلو تیم های حصول اطمینان از جریان از بیماران از طریق دفتر پزشکان نیاز به حمایت اعضای تیم برای اطمینان از آنها باقی می ماند مولد و کارآمد در دستیابی به اهداف خود را در حالی که نگه داشتن استرس و فرسودگی شغلی در خلیج.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *