7 کلید برای شکار کار موفقیت

[ad_1]

در حالی که نشانه هایی وجود دارد که بازار کار ممکن است بهبود در ایالات متحده آن است که هنوز بسیار رقابتی با بسیاری از مجرب نامزدهای رقابت برای همان چند پوزیشن های باز. هنوز هم حتی با افزایش رقابت راه وجود دارد که انگیزه کارجو می تواند ایستادگی کردن از توده ها و اطمینان حاصل شود که او برنده توجه استخدام, دریافت تماس برای مصاحبه های شغلی و در نهایت زمین در موقعیت است که شخصا حرفه ای و پاداش مالی. چگونه ؟ در اینجا هفت راهنمایی برای کمک به شما برای انجام موفقیت آمیز کار جستجو و قرار دادن خود در مسیر موفقیت شغلی.

نکته #1: به وضوح مشخص است که شما و آنچه شما را ارائه کردم. حتی اگر آن را کمی ناراحت کننده به یاد داشته باشید که شما در حال بازاریابی خود را. کار خود را به عنوان یک شغل شکارچی است که به “فروش” خود را به عنوان نامزد ایده آل برای یک شغل. چه منحصر به فرد خود را گزاره ارزش? منافع چه هستند شما را به جدول از کارفرما ؟ شما باید بسیار واضح و روشن در مورد این و قادر به صحبت می کنند atriculately و به راحتی زمانی که کسی به شما می پرسد “چه چیزی شما را انجام دهید” و یا “به من بگویید بیشتر در مورد شما.”

نکته #2: یکسونگری مورد هدف خود را و پس از آن بروید. بدون اهداف روشن شغل خود را جستجو می بود و نه کارآمد و موثر. اگر شما مطمئن نیست در مورد اهداف شغلی خود را صرف زمان در حال حاضر به فکر کردن در مورد این و تعریف آنها را قبل از اینکه شما شروع به جستجوی خود را. هنگامی که شما می دانید آنچه در آن است شما می خواهید برای رسیدن به شما می تواند به تعیین آنچه شما می توانید به جدول در رابطه با این هدف و این به شما اعتماد به نفس است که به سادگی نمی توان همسان با بسیاری از رقبای خود را.

نکته #3: بله پایه مدارک برای یک موقعیت مهم هستند. اما بسیاری از رقبای خود را خواهد آن را به عنوان به خوبی. به ایستادگی کردن شما نیاز به درک و ترویج چه چیزی باعث می شود شما متفاوت و منحصر به فرد از همسالان خود. آنچه در آن است که شما به خصوص ، چه چیزی شما همکاران و کارفرمایان بارها و بارها بر شما تکیه می کنند ؟ شما چه دستاوردهای مهم در طول سال ؟ است وجود دارد یک موضوع مشترک است که اجرا می شود از طریق آنها ؟ کلیدی در اینجا این است که به افتراق خود را.

نکته #4: تنوع شغل خود را جستجو و استفاده از چندین تکنیک های جستجوی کار. پاسخ دادن به تبلیغات است که به اندازه کافی به خودی خود نه کار با headhunters منحصرا و یا رفتن را از طریق فرایند تحقیق و هدف قرار دادن شرکت های خاص. ترکیب این روش با اینترنت کار جستجوهای شبکه و تکنیک های دیگر کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به موفقیت به مراتب بیشتر به سرعت.

نکته #5: برداشت اول خود را باید خود یکی از بهترین. آن را دوست دارم یا نه, رزومه کاری خود است که برای اولین بار معرفی و شما باید با استفاده از آن به بهترین اثر. رزومه کاری خود را باید بسیار متمرکز بازاریابی سند نوشته شده است که استراتژیک به فروش شما را به عنوان بهترین راه حل برای یک کارفرمایان نیاز دارد. شما نمی توانید گوشه های برش با رزومه کاری خود را. برای انجام این کار می تواند به شما هزینه ماه و ماه از زمان اضافی در بازار کار, درآمد از دست رفته و فرصت های از دست رفته. آن را به خوبی به ارزش سرمایه گذاری برای کار با یک رزومه حرفه ای نویسنده به اطمینان حاصل شود رزومه کاری خود را موثر و رقابتی است.

نکته #6: شبکه به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. صحبت کردن با هر کس و پرورش روابط است. مطمئن شوید که همه شما می دانید این است که آگاه باشید که شما در حال جستجوی کار. هرگز از مردم در شبکه خود را برای شغل. در عوض از آنها بخواهید برای معرفی به دیگر مردم می دانند و به طور مداوم گسترش شبکه خود را. گفته شده است که 80 درصد یا بیشتر مشاغل “منتشر نشده.” این به طور موثر کارهایی که در حال فرود از طریق ارجاع و یا کلمه از دهان و نه از طریق ارسال رزومه به پایگاه داده پاسخ دادن به تبلیغات و یا تکنیک های دیگر. شبکه شما دسترسی به این شغل.

نکته #7: مطمئن شوید که شما به دنبال است. آیا دست کم گرفتن اهمیت یک دست نوشته با تشکر از شما توجه داشته باشید و یا رسمی با تشکر از شما نامه فرستاده شده به یک شبکه تماس بگیرید و یا پس از حضور در یک مصاحبه شغلی. اگر به شما می گویند شما تماس خواهد آن را انجام دهد. اگر شما با ارسال رزومه کاری خود را در پاسخ به یک باز تماس بگیرید برای اطمینان از آن دریافت شده است. چند نفر این کار را انجام و آن را به شما یک مزیت رقابتی است. پیگیری!

در حالی که ممکن است در ابتدا به نظر می رسد وجود دارد هیچ شغل در خارج وجود دارد وجود دارد. پیروی از این راهنمایی شما کمک خواهد کرد بهترین استفاده را از آنها. در نهایت به یاد داشته باشید که شکست یک گزینه نیست. شما باید نمی دهد. این نیاز به پشتکار و ثبات است. اما بیشتر تلاش شما را در پتانسیل بیشتر شما منجر خواهد شد و در نهایت بیشتر ارائه می دهد و کار شما خواهد شد.

[ad_2]