7 سوال غیر انتفاعی خود را جمع آوری کمک های مردمی طرح باید پاسخ

[ad_1]

من به تازگی به رهبری یک وبینار به آموزش مردم من “ساده موفقیت” جمع آوری کمک های مالی طرح. یکی از چیزهایی که من به اشتراک گذاشته شد و 7 سوال خود را جمع آوری کمک های مردمی طرح باید پاسخ دهد. من فکر کردم شما ممکن است آنها را لذت بردن از بیش از حد, بنابراین در اینجا آنها هستند.

1. چقدر پول آیا ما نیاز به بالا بردن ؟ شما نیاز به یک هدف خاص برای برنامه خود را. اگر شما فقط می خواهید به “جمع آوری پول” شما خودتان را راه اندازی برای شکست است. پس از همه, چقدر بیشتر پول ؟ $1 بیشتر ؟ 100 دلار بیشتر است ؟

2. از کجا می خواهد پول از آمده است ؟ شما نیاز به ترکیبی از جریان درآمد برای اطمینان از سلامت سازمان است. شما جمع آوری پول از افراد ؟ مبانی? حوادث ؟ همین حالا یک هدف بدون دانستن که در آن شما جمع آوری پول.

3. که ما بپرسید ؟ خاص باشد. خواهد شد که شما بخواهید برای پول ؟ این می شود به ایجاد لیست اهدا کنندگان بالقوه.

4. هنگامی که ما بپرسید ؟ ایجاد یک تقویم از زمانی که شما درخواست خواهد شد. شامل اعطای مهلت و غیره. برای دریافت یک تصویر کامل خود را در سال است.

5. چقدر ما برای درخواست? شما نیاز به فکر می کنم از طریق مقدار شما درخواست خواهد کرد که از هر اهدا کننده. شما ممکن است مجبور به انجام تحقیقات کمی در برخی از موارد برای پیدا کردن چقدر مناسب است به خصوص اگر شما در حال کار با عمده بخشندگان.

6. چگونه ما را دنبال کنید تا یک هدیه است ؟ شما نیاز به می دانم که چگونه شما خواهد شد با تشکر از شما اهدا کنندگان شما چگونه خواهد مباشر, هدیه, و چگونه شما را به ایجاد روابط. فعال در مورد این – نه واکنشی!

7. چگونه به زودی ما بخواهید دوباره ؟ نترس به درخواست چندین بار در طول سال برای یک هدیه است. اگر شما تنها بخواهید یک بار در طول سال من به شما قول می دهم که شما در حال خروج پول روی میز! اگر شما در حال انجام یک کار خوب روابط خود را با اهدا کنندگان آنها می خواهند برای حمایت از کار شما در حال انجام است. آن را آسان برای آنها را با دادن فرصتهای متعدد به شما بدهد.

[ad_2]