63 نمونه از بهترین سریال های خارجی تا سال 2021 از سراسر جهان

فیلم فروشنده به زندگی زن و شوهری پرداخته که در حال بازی در نمایشنامه مرگ فروشنده اثر آرتور میلر هستند. اسکراپ توضیح میدهد که علت مقاومت فرانکی این است که به شدت هوای بوکسورهایش را دارد و مسئلهای هم که به احتیاطش دامن زده این است که یک بار موقع مسابقهٔ اسکراپ̎، نتوانسته بازی را متوقف کند و همین باعث شده اسکراپ̎، بینائی یکی از چشمهایش را بر اثر ضربات رقیب از دست بدهد. در کنار شادی واقعی از دیدن بازی کورتنی کاکس و پارکر پوسی، ما اولین (و تا کنون تنها) قاتل انفرادی در این سریال را پیدا کردیم، برادر ناتنی او که از دوران مورین پرسکات به عنوان یک بازیگر مشتاق شناخته شد. «خانواده سوپرانو» اولین سریالی بود با داستان اورجینال در دنیای شبکههای تلویزیون موفقیت های بیشماری را به دست آورد. وقتی به «هوارد بیل» (فینچ)، مفسر خبری کهنه کار شبکه تلویزیون UBS تذکر میدهند که آمار تماشاگران برنامهاش افت کرده، در برنامه خبری زندهاش اعلام میکند که در برنامه بعدی مغزش را متلاشی خواهد کرد. اما «دایانا کریستنسن» (داناوی)، یکی از مدیران جوان و جاهطلب شبکه، «فرانک هَکت» (دووال) – مدیرعامل UBS – را قانع میکند که از جذابیت شخصیت عصیانگر «بیل» در برنامهای تازه استفاده کند؛ برنامهای که ابتدا موفق است ولی بعد بهدلیل دخالتهای «آرتور جنسن» (بیتی) – رئیس کمپانی صاحب UBS – تماشاگرانش را از دست میدهد تا بالاخره مدیران شبکه نقشه ترور «بیل» را در برنامه زندهاش اجرا میکنند…

ایرلند، قرن هجدهم. «خانم باری» (کین) پس از مرگ همسرش در یک دوئل، تمام وقت خود را صرف تعلیم پسرش، «ردموند» میکند تا از او یک «جنتلمن» بسازد «باریِ» جوان (اونیل) که تحت تأثیر «نورا» (هامیلتن)، یکی از اقوامش قرار گرفته، وقتی متوجه توجهات یک افسر انگلیسی، «سروان کوئین» (راسیتر) به «نورا» میشود، درسش را نیمهکاره رها میکند و در یک دوئل، «کوئین» را میکشد. اگر این سریال را تماشا کردهاید و فکر میکنید فصل اول این درام کمدی سرشار از قصهها و اتفاقات جذاب است، پس باید فصل دوم را تماشا کنید تا درک درستی از واژه جذاب پیدا کنید. برای مثال، میتوانید با کلیک روی این لینک، از موتور جستوجویی استفاده کنید که برای این آموزش ایجاد کردیم. فصل اول این سریال در چند خط زمانی اتفاق میافتد و بر روی تحقیقات دو پلیس برای یافتن قاتلی سریالی که دست بهجنایتهایی زده، طی مدت ۱۷ سال متمرکز است. مگی برای مادرش خانهای خریده ولی مادرِ نمکنشناسش فقط به فکر این است که مبادا اسبابکشیاش به آن خانه باعث شود کمک خرجی دولتیاش را قطع کنند. افشاگریهای «بیل» در برنامه بعدی باعث اخراج «ماکس شوماکر» (هولدن)، کارگردان بخش خبری میشود. اتحادیه کارگران باراندازهای نیویورک زیرنظر تبهکاری بهنام جانی فرندلی (کاب) اداره میشود و کارگردان برای گذران زندگی تحت فشارند.

مانند فصل اول، وظیفه ساخت فصل دوم سریال ویچر نیز بر عهده لورن اشمیت هیسریش است.نتفلیکس مدتی پیش از تمدید سریال The Witcher برای فصل سوم خبر داد که فعلا زمان پخش فصل جدید سریال ویچر مشخص نیست. علاوهبراین، نتفلیکس در حال ساخت سریال The Witcher: Blood Origin که پیش درآمد سریال ویچر است، نیز است که انتظار میرود در سال ۲۰۲۲ از نتفلیکس پخش شود.فصل دوم سریال The Witcher که در ۸ قسمت تولید شده، قرار است در تاریخ ۱۷ دسامبر امسال (۲۶ آذر) از شبکه نتفلیکس پخش شود. امپراتوری بوردواک یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی مربوط به دورهٔ ممنوعیت الکل در این کشور است که از شبکه اچبیاو پخش میشد. ددوود سریال تلویزیونی وسترن درام آمریکایی محصول شبکه اچبیاو است. از آثار بیادماندنی و تحسین شده ژانر کمدی میتوان به فیلم آنی هال محصول 1977 به کارگردانی وودی آلن، فیلم وقتی هری سالی را دید محصول 1989 ساخته راب رینر، ماه گرفتگی محصول 1987 ساخته نورمن جوینسون و فیلم بی خواب در سیاتل محصول 1993 به کارگردانی نورا افرون اشاره کرد (اطلاعات بیشتر). لحظههایی در این سریال وجود دارند که لرزه بر اندامتان خواهند انداخت؛ درست همانند ترسی که آثار دیوید لینچ به مخاطب منتقل میکنند. بهگونهای که اصلا عجیب نیست که رحیم درست به صراحت همین دیالوگ: «ناچار شدم»، ناچار بشود به توصیه راننده تاکسی، به دروغ معشوقه خود را وارد یک نمایش کند و درست بازتابی بشود از همان کاری که دستگاه زندان با او کرده است.

در سریال ملکه گدایان بازیگران و ستارگان متعددی هنرمندی کرده اند . این بازیگر تاکید کرد: در ادامه، به سریال «چارخونه» به کارگردانی سروش صحت میرسیم که من هم از بازیگران آن بودم و در تابستان سال 1386 روی آنتن شبکه سه رفت. در این مسابقه، مگی در مقابل خرس ابی (رایکر) خوب کار میکند ولی مورد اصابت یک ضربهٔ مشت خطا قرار میگیرد، روی چهارپایهاش میافتد، گردنش میشکند و فلج میشود. فرانکی̎، مگی را به لسآنجلس میآورد و هر روز در بیمارستان از او دیدار میکند. روز بعد، پسرها از یک برکه راکد عبور میکنند و هنگام عبور از رودخانه رویال، «ورن» ناگهان جسد را که زیر بوتههای به هم تنیده درخستان در زیر آب است، میبیند. در اینجا پسرها تصمیم میگیرند جسد را همان جا بگذارند و به خانه بازگردند. فرانکی میپذیرد که ترتیب مسابقهای رسمی را در لاسوگاس بدهد. مگی که به وضعیت اسفبارش پی برده، سعی میکند خود را بکشد ولی نمیتواند و از اینرو از فرانکی میخواهد تا در این زمینه کمکش کند. مگی پس از چند مسابقهٔ موفق، فرانکی را به دیدن خانوادهاش میبرد که در یک اتوموبیل کاروان زندگی میکنند. و سهم سلطان تخت طاووس کجاست تدبیر کریمخان که تاج شاهی پس بگیرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از دانلود فیلم ترسناک دوبله فارسی بدون سانسور 2018 ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.