5 نکته برای رسیدن به یک زندگی خانوادگی موفق

[ad_1]

خانواده میکرو واحد بزرگتر جامعه است. موفقیت در زندگی خانوادگی است حیاتی برای موفقیت در جامعه است. به عنوان یک نتیجه دستیابی به موفقیت در زندگی خانوادگی چیزی است که همه ما باید نگران درگیر در.

کسانی که کار خود را برای ساخت خانواده از طریق ازدواج صرف افتضاح بسیاری از وقت و انرژی و پول آماده شدن برای عروسی خود را به جای آماده شدن برای ازدواج است. آن است که بیشتر مشکل به دلیل در حالی که busying در مورد عروسی خود را, آنها فکر می کنم و احساس می کنید که آنها در حال آماده سازی برای ازدواج خود را. این دو چیز متفاوت هستند. یک عروسی فوق العاده کمک نمی کند هر چیزی در همه به یک ازدواج بزرگ است که تنها راه موفقیت زندگی خانوادگی. برای کسانی که هنوز ازدواج تلاش در آماده شدن برای ازدواج خواهد پرداخت سود سهام آن است که اگر به کار گرفته شده در آموزش, هدف, اصول و شیوه های ازدواج به گفته نویسنده از ازدواج و خانواده, زندگی, خدا خالق است.

وجود دارد پنج نکته کلیدی است که می تواند حمایت خود را از تلاش در رسیدن به یک خانواده موفق زندگی یعنی:

· پایه و اساس شرکت

· تعهد

· کار تیمی

· احترام

· بخشش

پایه و اساس شرکت

درست مثل سازه های فیزیکی مانند ساختمان نیاز به یک پایه و اساس است که بصورتی پایدار و محکم ایستاده آزمون زمان windstorms و باران و دیگر فراز و نشیب یک خانواده نیاز به یک پایه و اساس شرکت قادر به ایستادن و رشد و ارائه پلت فرم برای مردم برای رسیدن به یک خانواده موفق زندگی است.

برای برخی از خانواده ها این می تواند یک فلسفه آنها گرد هم آمدند و با تشکیل و تصمیم گرفت به زندگی خود را به عنوان نور هدایت. برای دیگران آن مذهب است. برای برخی از خانواده ها ممکن است یک کتاب است. اما از تجربه خود من و با برخی از مردم من شده اند با آشنا یهودی-مسیحی کتاب مقدس و برخی دیگر از کتاب مقدس استفاده شده توسط کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران هستند که در آن آنها در قرعه کشی ایدئولوژی که سمان بصورتی پایدار و محکم بر روی زمین خود را ،

کتاب مقدس حاوی اطلاعات و ایده ها و استراتژی های خود خدا تاسیس شده است که نشان دهنده یک پایه محکم برای ایجاد یک خانواده است.

ایمان به خدا یکی از عناصر بنیادی برای شاد روابط است.

تعهد

بالا بردن یک خانواده کار سختی است. آن را مملو از چالش است. یکی از کلیدی نگرش نسبت به بالا بردن یک خانواده است و تعهد است. تعهد نیز به معنی فداکاری وعده نذر تعهد تضمین وظیفه و مسئولیت ، این نگرش بسیار مهم است که به نظر می رسد همه چیز به آن بستگی دارد. آن را ممکن است برای رسیدن به موفقیت در زندگی خانوادگی بدون دیدن ایجاد و حفظ خانواده و زندگی خود را به عنوان مسئولیت و تعهد و یک علت است که به شما اختصاص داده شده اند تمام زندگی خود را به. شکست در خانواده سطح زباله همه اشکال دیگر از موفقیت های ما می تواند ادعا کند که انسان است. تعهد به زندگی و مرگ برای خانواده خود را تنها راه برای احساس و فکر می کنم در مورد خانواده خود را. باید آن را در کل. به عنوان شما فکر می کنم در مورد شروع خانواده خود و یا به عنوان اجرا می کنید یکی از شما در حال حاضر یک فکر باید نفوذ دیگران – من در زندگی و مرگ برای این خانواده است.

کار تیمی

هنگامی که شما تصمیم به ازدواج با شما هستند lone-ranger. اما زمانی که ازدواج می کنید, شما باید با تشکیل هسته از آنچه ممکن است تبدیل به یکی از بزرگترین تیم های در تمام جهان گسترده ای. کلمه تیم نیز به معنی تیم ملی, گروه واحد ، کلمه کار به معنی تلاش, کار, زحمت, اقدام, اعمال.

ازدواج رابطه پایدار است تلاش یک تیم کار زحمت اکشن و اعمال. برای بسیاری از زوج, ازدواج, رابطه, رقابت است. آن را نمی باید بود ، به یک خانواده موفق, زندگی, شما باید به عنوان یک تیم کار. فکر می کنم در مورد یک نمونه تیم فوتبال. آنها برنده تنها به عنوان آنها به عنوان یک تیم کار. فکر می کنم در مورد رله مسابقه تیم آنها برنده تنها زمانی که آنها به عنوان یک تیم کار.

احترام

احترام نیز به معنی احترام و ستایش بالا, نظر, توجه, ارزش, احترام, تحسین, و غیره. احترام متقابل یکی از عناصر بنیادی برای شاد روابط است. احترام متقابل است و بنابراین مهم در ازدواج رابطه است که من به شدت توصیه می کنند که اگر مردم در یک رابطه دوستیابی نمی تواند احترام به یکدیگر در این رابطه باید قطع شود در نقطه ای از تحقق بی احترامی از هر یک از شرکای. آن را به چالش برای حفظ دولت از ذهن از احترام متقابل است. اما اگر تمایل خود را برای رسیدن به یک خانواده موفق, زندگی, شما نیاز به یادگیری به احترام همسر خود و این احترام باید متقابل است.

بخشش

آمرزنده کسانی که اشتباه شما این است که بیشتر تسکین از قدرتمند ترین تسکین درد مواد مخدر بر روی زمین است. در تلاش های ما و تلاش برای ساخت یک خانواده که شامل ازدواج – تلفیقی از دو نفر مختلف – فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در طول علمی فرایند همجوشی پیشرو به روی آوردن به طرح های دیگر زندگی می کند. این فرآیند با استفاده از گرما و همچنین تولید گرما در قالب استدلال جرایم و نزاع. همه اینها لازم است چالش های ساختمان مهم ترین هدف از زندگی در زمین – زندگی خانوادگی. ما توهین به یک دیگر – ما همسران و فرزندان و پدر و مادر – در طول این فرایند است.

کسانی که ازدواج کرده و حتی برای چند ماه می تواند گواهی دادن به این واقعیت است که همیشه وجود دارد برخی از سوء تفاهم در روند ساخت یک زندگی خانوادگی.

چالش ها ممکن است از خانواده امور مالی خانواده گسترده محیط زیست, مسائل دین ، وجود انبوه منابع برای مشکلات در جاده ها به ساختمان یک زندگی خانوادگی.

تنها درمان شناخته شده برای این و دیگر چالش های زندگی خانوادگی بخشش است. حق بودن منطقی و عاطفی و عمیق مطمئن در مورد مسائل در دست نمی تواند کمک کند در اینجا. حتی عذر خواهی از یکی یا هر دو از همسران نمی تواند کمک کند. تنها شناخته شده نوش دارو بخشش است.

بخشش آزاد هر دو طرف است و کمک می کند تا آنها را به دست آوردن مجدد انرژی و تمرکز مورد نیاز برای ادامه روند کار و رسیدن به موفقیت در زندگی خانوادگی.

در حال حاضر من پردازی و تمرین پیشرفته بخشش هر دو در زندگی خانوادگی و در ارتباط با همه که من کسب و کار با.

فکر می کنم در مورد آن.

[ad_2]