5 راه ساده برای اهرم خود را MLM زیرمجموعه برای موفقیت

[ad_1]

اکثر کارشناسان را به شما بگویم به اهرم خود را برای حداکثر موفقیت با استفاده از حداقل مقدار تلاش. شما تن صرفه جویی در وقت و انرژی و پول با انجام این کار. به علاوه شما قادر خواهید بود برای سود بیشتر به راحتی این راه است که یک چیزی هوشمند برای انجام.

دیگر چیزی هوشمند برای انجام شده است به اهرم خود را MLM زیرمجموعه. وجود دارد مزایای فوق العاده ای در انجام این کار نه تنها برای آنها بلکه برای شما. وقتی زیرمجموعه خود را رشد می کند درآمد خود را رشد می کند. به عنوان مردم در زیرمجموعه خود را شروع به رشد زیرمجموعه خود درآمد خود را رشد می کند. تا زمانی که همه زیرمجموعه و درآمد رشد هیچ یک از ترک این شرکت است. آن را بسیار آسان تر برای ترویج یک فرصت برای کسی که زمانی که شما باید اثبات موفق چگونه هستند و چگونه از آن آسان است برای ایجاد یک سازمان است.

شروع شده توسط آیند تا در آینده با یک سیستم ساده شما می توانید به همراه زیرمجموعه خود را. این در واقع بسیار آسان برای انجام و لازم نیست که هزینه زیادی برای راه اندازی. در اینجا 5 راه ساده برای اهرم زیرمجموعه خود را:

رایگان گزارش: این هم می تواند گزارش برای کمک به قطار زیرمجموعه خود را بهتر و یا گزارش های زیرمجموعه خود را دور می تواند به عنوان یک هدیه پاداش زمانی که چشم انداز خود را بررسی کنید وب سایت. می توان آنها را در یک فایل PDF برای مثال به طوری که آنها به راحتی می توان دریافت و یا ارسال از طریق e-mail با لینک شما با کلیک بر روی.

رایگان دی وی دی: دوباره این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پاداش هدیه برای چک کردن وب سایت خود و یا زمانی که آنها پیوستن به. می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار فروش است که آیا این فروش تا زیرمجموعه خود را نمی خواهد که به. یا آن را می تواند به عنوان یک ابزار آموزشی است که نشان خواهد داد زیرمجموعه خود را چگونه به جذب افراد بیشتر به راحتی در برنامه های خود را.

برگزاری کنفرانس هفتگی / دانشیار تماس: اینها راه های زیادی برای رسیدن به بسیاری از مردم در همان زمان افزایش شانس خود را برای گرفتن بیشتر مردم برای ثبت نام. اگر تمام زیرمجموعه خود را می کند این است که چشم انداز به تماس را فروش برای شما.

رایگان ابزارهای بازاریابی / آموزش مداوم: برای تلفن های موبایل مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است اما بسیاری از شرکت های MLM نمی انجام این کار به طور موثر. آنها به شما یک زن و شوهر از قطعات از ادبیات به تصویب و یک کیت شروع سریع به شما نشان یک یا دو روش و انجام خود را. کلید این است که به طور مستمر یاد اخبار راه را به مردم و سپس نگه داشتن آنها را در سازمان خود.

خود را به طور خودکار سیستم تکثیر: این را به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است برای زیرمجموعه خود را به فقط به برق وصل کردن به سیستم. باید یک صفحه ضبط از قبل نوشته شده, ایمیل, فیلم, F&Q بخش سهولت در ثبت نام و…. ساده تر بهتر. سپس مردم آنها را قادر به انجام همان.

راه نهایی به اهرم خود را MLM زیرمجموعه این است که فقط آنها را به تمرکز بر روی تنها یک چیز…آوردن مردم به وب سایت خود را. سپس اجازه دهید این “سیستم” را بیش از. کمتر زیرمجموعه خود را به انجام, به خصوص در آغاز بهتر است. به یاد داشته باشید برخی از آنها هرگز در یک برنامه MLM قبل و اکثر افرادی که در یکی قبل از هرگز واقعا هر گونه پول.

هنگامی که شما یک سیستم در محل و آماده برای پلاگین به شما در پیدا کردن زیرمجموعه خود را در حال رشد فوق العاده. همچنین شما می خواهد یک تغییر چشمگیر در کمیسیون خود را چک. به علاوه مردم در زیرمجموعه شما خواهد بود به احتمال زیاد به ماندن در زیرمجموعه خود را و پرش از یک فرصت دیگر.

[ad_2]