3 مورد از بزرگترین موانع برای موفقیت مالی

[ad_1]

هر یک از ما چالش ها در دستیابی به استقلال مالی. چالش به معنای کمک به ما در رشد و یادگیری است. آنها به این معنا نیست گیر ما را در همان پویا سال پس از سال است. اما متاسفانه بسیاری از ما پیدا کردن که ما در حال چرخش مالی ما چرخ و قادر به از طریق شکستن و تجربه یک سطح بسیار بیشتر از موفقیت است. در حال حاضر این است که چون ما به اندازه کافی هوشمند و یا چون ما در حال تلاش نیست که به اندازه کافی سخت. در واقع برای بسیاری از ما این است که ما فکر می کنم بیش از حد و ما آن را بیش از حد پیچیده است که باعث می شود ما سعی می کنید سخت تر از ما خواهد بود در غیر این صورت باید به. این خسته کننده چرخه ویران می تواند در زندگی شخصی ما به عنوان ما همیشه سردرگم و ناراضی با واقعیت هرگز ملاقات با استانداردهای ما برای موفقیت است.

فیزیک کوانتوم نشان می دهد که همه چیز در جهان از انرژی ساخته شده است. این شامل پول است. پول است که در واقع یک بی طرف پر زور است. ما تصمیم می گیرید اگر این نیروی مثبت است یا منفی در زندگی ما بر اساس رابطه ای که ما با آن است. بر اساس این وجود اساسا سه موانع اصلی است که ما در جذب این نوع از ثروت است که ما واقعا تمایل:

1) باورهای محدود کننده: مهمترین چیزی که ما را نگه می دارد ما گیر وضعیت مالی فعلی چیزی است که ما باور درست باشد در مورد که ما که هستیم و چقدر ارزش داریم برای ارائه به دیگران است. این است که واقعا در آن بسیاری از ما گیر کرده. ما می توانیم تلاش برای استقلال مالی همه ما می خواهیم اما اگر ما اعتقاد اساسی سیستم در تضاد با این پیگیری, پس از آن ما همیشه تا پایان در همان محل. منفی و مخرب اعتقادات باید به شفا شود اگر ما به جذب مقدار زیادی از پول را به زندگی ما در راه است که بر اساس صداقت است. زمانی که ما باورهای اصلی هستند و بر اساس فراوانی و رفاه و پس از آن ما خواهد بود با انرژی تراز وسط قرار دارد با واقعیت از یک مقدار زیادی از پول در حال آمدن به زندگی ما.

2) درک ما از پول: آن استفاده می شود که فقط در مورد همه تا به حال 9 تا 5 کار با منافع و طرح بازنشستگی. این عصر صنعتی پارادایم در حال حاضر به تصویب می آیند. ما در زندگی در عصر اطلاعات که در آن پول می تواند در راه های جدید و متنوع. وجود دارد بسیاری از مردم که دیگر باور در 9 تا 5 روز کاری و در عوض زندگی خود را بر اساس شرایط و ضوابط. آنها قادر به انجام این کار به دلیل آنها یک درک متفاوت از پول بیش از بسیاری از ما هنوز هم. آنها دیده اند که پول می تواند از طریق انواع, خلاق, معنی, جمله, اینترنت, بازاریابی املاک و مستغلات سرمایه گذاری و ارائه اطلاعات محصولات به بازار تو رفتگی در دیوار. بسیاری از ما هنوز هم احساس گناه یا تنبل که از نظر ما ساختار زندگی ما طوری است که زمان ما آزاد است و ما می تواند انجام آنچه ما واقعا می خواهید به انجام. آن است که یک گام رادیکال برای رفتن مالی و آزادی زمان چون ما می بینیم بسیاری از مردم در اطراف ما هنوز هم برای انجام این کار است. بنابراین ما باید مایل به قدم و پیشگام.

3) عدم پشتیبانی و مشاوره: هر یک از ما نیاز به برخی از راهنمایی برای رسیدن به جایی که ما می خواهیم. ما باید مایل به دنبال کردن و حمایت عقل از کسانی که دست به یک سطح بالایی از موفقیت در منطقه ای که ما می خواهم به دنبال. در واقع همه کارآفرینان موفق شده اند خود را با یک تیم از افرادی که آنها را برگزار کرده اند برای رسیدن به جایی که آنها هستند. شما نمی توانید آن را در خود. بنابراین ضروری است که تجربه خود را در جوامع از افراد همفکر که هم علاقه مند به استقلال مالی. این مهم است که به مربی و به اشباع ذهن خود را با کتاب ها و برنامه هایی که خود را در نقش مدل های ترویج. اگر شما این کار را از صمیم قلب شما را به یک محل که در آن همه چیز شما در حال یادگیری می شود بخشی از شما و راه را برای رونق خود را شروع به احساس گردیده و طبیعی است.

گام گذاشتن در مسیر مالی و آزادی زمان باید غنی سازی و تحریک سرمایه گذاری. آن را به شما می دهد این فرصت را به خودتان رایگان از باورهای محدود کننده به طوری که تمام زندگی خود را می شود با پتانسیل. این اجازه می دهد تا شما را به یک پیشگام که می تواند به دیگران کمک کند غلبه بر محدودیت مالی خود را به طوری که بیشتر و بیشتر مردم شروع به درک پول در یک راه جدید است. و آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به شکل معنی دار دوستی ها و روابط با افرادی که علایق و سلایق مشابه و برای لذت بردن از هدیه موفق معلمان و مدل نقش.

من شما را تشویق به چک کردن وب سایت زیر شما می توانید شروع به دست آوردن دانش شما نیاز به ایجاد هر دو زمان و آزادی مالی در زندگی خود را.

[ad_2]