3 دلیل کار به تنهایی می تواند شما را بکشند موفقیت

[ad_1]

یکی از بزرگترین مشکلات مردم را در دستیابی به اهداف خود است که آنها دلسرد و پریشان و یا منحرف از نتیجه نهایی. با توجه به سطح فرهنگی سر و صدای بسیاری از ما تجربه امروز می توان آن را بسیار دشوار است به تمرکز بر روی آنچه باید انجام شود. من از تجربه صحبت می کنند اینجا. من خودم پاره شده در جهات مختلف کمتر چون من در تلاش برای انجام این کار از داشتن مشروع مسئولیت است که پاپ تا.

پس چگونه ما در رسیدگی به این شرایط ؟ برای بسیاری از ما ما سعی می کنیم به قدرت از طریق چه خبر است. ما سعی کنید به آن را تمام انجام می شود در همان زمان آن را به انجام یک چهارم از آنچه فرود آمد بر ما صفحات. ما سعی کنید به آن را به تنهایی. ما کار ساعت های طولانی و خسته قادر به بدست آوردن هر چیزی که انجام می شود بسیار کمتر از آن همه.

در این شرایط عامل مشترک است که اغلب ما در حال کار به تنهایی. ما در حال کار بر روی اهداف ما به تنهایی. ما در حال کار بر روی مسئولیت های ما به تنهایی. ما در حال کار بر روی راه حل های تنهایی. که یکی از بدترین چیزهایی که ما می تواند انجام دهد حتی اگر ما نمی هر گونه چیزهای اضافی رقابت برای جلب توجه ما است.

در اینجا سه دلیل که چرا کار به تنهایی می تواند کشتن موفقیت خود را.

  1. شما هیچ پشتیبانی سیستم. کار بر روی اهداف خود و بدون حمایت خارج و یا کمک به نگه می دارد و بدان معنی است که شما موضوع را به تمام یو پی اس و فراز و احساسی ناامنی و بدون کسی که برای نگه داشتن شما را دارند. برخی از مردم می تواند رسیدگی به این نوع از چیزی که به تنهایی اما آن را بیش از حد آسان به مکیده کردن یک مسیر از افکار منفی و ترس فلج. مگر اینکه شخص دیگری برای حمایت از شما.
  2. شما هیچ یک به نگه داشتن شما را پاسخگو باشد. موفقیت اغلب از سازگار اقدامات روزانه که شما را نگه دارید انجام می دهند روز به روز و هفته به هفته. زمانی که چیزی اتفاق می افتد به شما را دلسرد از آن آسان است به جست و خیز آن اقدامات روزانه امروز است. از آن آسان است به خواب. از آن آسان است برای چند روز به دور از استرس. خود به خود هیچ یک از اینها به اندازه کافی برای کشتن موفقیت خود را. چه آن جان است نه گرفتن پشت در زین پس از آن شکستن. آن را بیش از حد آسان به اجازه شکستن و تبدیل شدن به هنجار و نه استثنا. اگر شما کسی است که نگه می دارد شما مسئول اعمال روزانه آن را سخت تر به آنها را نا امید از قبول آن را در خودتان.
  3. شما هیچ یک به ایده های گزاف گویی کردن از. شما ممکن است فکر می کنم که مهم نیست. پس از همه, شما باید خود و اهداف خود را راه شما آماده و با انگیزه است. بیش از حد اغلب هر چند ما طرح ها و ایده ها را سوراخ از آنجا که ما به سادگی نمی توانید آنها را ببینید. ما آنها را ایجاد کرده اما ما معمولا فقط مثبت است که با یا نتیجه از این طرح ها و ایده ها. کسی که یک صدایی هیئت مدیره برای شما اغلب ببینید چه چیزی شما می توانید. آنها نمی گذاری عاطفی و آنها اغلب به یک زندگی متفاوت را تجربه هنگامی که به دنبال در برنامه های خود را. که مرتب سازی بر اساس تجربه ارزشمند است که شما در حال گرفتن آغاز شده است. این کمک می کند تا به شما برای جلوگیری از مشکلات که در غیر این صورت تاخیر و یا به طور کامل از خط خارج کردن طرح های خود و موفقیت در آینده است.

آیا شما ببینید که چه این مشترک با بسیاری از افراد به طور منظم زندگی می کند ؟ مگر اینکه شما یک زاهد گوشه نشین و یا یک کویر راهب شما به طور معمول احاطه شده توسط افرادی که از شما حمایت نگه داشتن شما را پاسخگو و کمک خواهد کرد که شما را با ایده های خود را. اگر شما در ازدواج و سپس آن را به احتمال زیاد همسر شما. اگر شما کار در یک کار به طور منظم خود را رئیس و همکاران. اگر شما در مدرسه خود را معلمان و اساتید و دانشجویان. آن را در همه جا ما هستند و ما در همه جا.

پس چرا ما سعی می کنیم برای رسیدن به اهداف ما توسط خودمان بنابراین اغلب ؟ برای بسیاری از آن را احتمالا از ترس. ما ترس ایده های ما خواهد بود به سرقت رفته است. ما ترس دیگران سعی خواهد کرد تا ما را به عقب نگه. ما ترس ما بود خندید و یا تمسخر برای آنچه که ما در حال تلاش برای انجام. این خونریزی می تواند به ما به طور منظم زندگی بیش از حد, اما برای اکثر ما کار نمی کنند ما ازدواج, خانواده و یا کار توسط خودمان. ما می دانیم که ما بخشی از یک کل بزرگتر و نیاز به کمک از دیگران است.

پس چرا آن وقتی که می آید به اهداف و موفقیت در آینده?

[ad_2]