2 ساده Wicca جادوها شما را در زندگی موفق

[ad_1]

هر کس می خواهد موفقیت است. که در حال حاضر داده می شود. اما ترفند این است برای پیدا کردن آن یا برای آن به شما در پیدا کردن. اگر شما می خواهید برای موفقیت در زندگی, اما شما نمی دانید که در آن برای شروع و شما فقط اتفاق می افتد به فقط کمی معنوی ممکن است به من نشان می دهد که شما سعی می کنید چند Wicca جادوها برای کمک به شما آغاز شده است. ویکا جادوها اجازه داده اند بسیاری از مردم در پیدا کردن موفقیت در زندگی است. خوب karmic جادوها اجازه می دهد خوب و انرژی های مثبت را احاطه کاستور به عنوان او/او با فراخوانی قدرت طلسم. اگر شما به این, شما لازم نیست که نگران باشید. این جادوها بسیار ساده است اما آن را به شدت می تواند تغییر راه شما فکر می کنم و انجام همه چیز.

بسیاری از Wicca جادوها ارائه کاستور برخی از صفات و ویژگی تا جادوها گذشته است. برخی از جادوها است که من به عنوان خوانده شده تا در جادوها هستند که اعطای Wiccan کاستور قدرت چشم نبوی. برخی از فعال کاستور برای دیدن اشیاء بی جان یا روح به عنوان آنچه که برخی می گویند. دیگر وجود دارد فوق العاده تر جادوها که در خارج وجود دارد مانند توانایی پرواز و از خارج از بدن تجربه است. امروز اگر ما شروع خواهد شد با برخی بسیار ساده Wicca جادوها برای کمک به شما در دستیابی به چیزهای بیشتری در زندگی است.

قبل از اینکه شما ادامه من نیاز به شما یادآوری می کنند که برای ویکا جادوها برای کار شما باید به پاک کردن ذهن خود را از هر گونه افکار منفی. افکار خشونت و انتقام خرابکاری و یا سرقت را فقط کار نمی کند. تنها به تمرکز بر روی آنچه که خوب است. ویکا شاخه ای از سحر بود که به معنای تحمیل آسیب در هر کسی یا هر چیزی. در واقع اکثریت Wiccan پزشکان به دنبال Wiccan Rede – آن است که یک ساختار دستورالعمل در مورد آنچه می توانید و نمی تواند انجام شود با Wicca جادوها. Wiccan Rede است اما یک قانون اساسی: آیا آنچه شما می خواهید فقط دیگران آسیب برساند.

طلسم حکمت

برای این طلسم شما نیاز به یک میز و یک صندلی و یک شی تمرکز است. من توصیه می کنم یک کتاب قدیمی. چرم, محدود, اگر ممکن است. اول جای کتاب را روی میز در مقابل شما. یک صندلی و صلیب خود را پا. اگر شما یک leftie چپ پا باید در مقابل, و اگر شما راست دست و راست پا باید در مقابل. در حال حاضر تمرکز ذهن خود را در کتاب و مهمتر از نگه داشتن چشم خود را بر روی آن. همانطور که شما شروع به تمرکز بر شعار آیات زیر:

“تمرکز خودم را بر روی چیزهایی که در بالا و یادگیری تمام چیزهایی که من دوست دارم.

عقل راهنمای من بود. دانش راهنمای من بود. روح خود را راهنمای من بود.”

البته اثرات این طلسم را متوجه نمی شود تا زمانی که شما درخواست آن را به چیزی. سعی کنید مطالعه پس از ریخته گری طلسم. شما را پیدا خواهد کرد که یادگیری خواهد آمد بسیار آسان تر است.

طلسم سلامت

بهترین کار این است که به استناد Wicca طلسم سلامت در هنگام صبح قبل از صبحانه. برای این طلسم شما نیاز به دم کردن معجون. نگران نباشید هیچ دیگ های درگیر در اینجا — هنوز رتبهدهی نشده است به هر حال.

اینجا مواد بهداشتی معجون:

1 فنجان آب لیمو

2 فنجان آب آشامیدنی

1 قاشق غذا خوری شکر قهوه ای

1 گرم خرد شده برگ مورینگا

1 قاشق غذا خوری روغن نارگیل

کوچک نم نعناع

برای تهیه این معجون فقط مخلوط همه مواد را با هم در یک استاندارد مخلوط کردن گلدان و پس از آماده پور مخلوط را در یک فنجان یا یک لیوان. قبل از نوشیدن این معجون تلاوت نمائید:

“این روز من زندگی می کنند در زمان داده شده به شما من به آه اکثر الهی

برای سلامت و قدرت به زندگی در این روز ممکن است روح خود را در معدن”

پس از ریخته گری, طلسم, نوشیدن این دم معجون و آن! این طلسم باید اجازه می دهد تا شما را به احساس بسیار سالم بقیه روز. همچنین به عنوان یک طرف توجه داشته باشید, Wicca جادوها مانند این بسیار نادر است زیرا می توان آن را به صورت روزانه. از آن خواهد شد واقعا مفید و سالم به spell caster.

[ad_2]