2 راه مختلف به نگاهی به آنچه یک فرد موفق است

[ad_1]

چه می آید به ذهن خود را هنگامی که شما فکر می کنم کلمه موفقیت است ؟ آیا شما تصور کنید که زندگی در یک عمارت به سبک خانه و بودن یک میلیونر ؟ جامعه تعریف از موفقیت نسبت به آنچه موفقیت واقعا متفاوت است تا حد زیادی. مفهوم موفقیت نسبی برای هر فرد است. چه ممکن است به معنی موفقیت برای یک نفر ممکن است به عنوان یک موفقیت به شخص دیگری. این مقاله به بررسی و تجزیه و تحلیل هر دو بخش است.

1. موفقیت با توجه به جامعه

جامعه تعریف موفقیت به عنوان زمانی که کسی به پاداش بزرگ در نقدی مانند زمانی که کسی برنده قرعه کشی. معمولا وقتی ما از کلمه موفقیت است که کلمه همراه با موفقیت مالی. یا جامعه را قاضی کسی به موفقیت زمانی که آنها ازدواج شروع یک خانواده خود زندگی می کنند در یک خانه خوب در یک یا مرفه محله و یا اگر آنها امن پرداخت بالا موقعیت شغلی در یک شرکت است. جامعه به موفقیت از طریق دستیابی به چیزهای مادی. موفقیت است که یک فرد به هنگام گرفتن که خوب خانه می تواند به محو دور اگر یک گردباد و یا دیگر حملات فاجعه است. بالا پرداخت موقعیت است که یک فرد برسد در یک شرکت می تواند بین رفته اند اگر شرکت ورشکسته می رود. نکته این است که این نوع از چیزهایی که نمی گذشته است. این موفقیت که شما در رسیدن به از طریق همه چیز از جمله این موقتی هستند و آنها لزوما تحقق همه خواسته های خود را و شما را خوشحال. پول یک خانه خوب و یک کار پرداخت بالا همه چیزهای خوب باید به یک نقطه خاص. اما پس از که آنها از دست دادن ارزش خود را زیرا آنها چیزهای مادی. اظهار داشت که پول مهم است که ما را حفظ کند چرا که همه ما نیاز به غذا و لباس و سرپناه. اینها نیازهای اولیه برای زنده ماندن در جهان است.

چیزهای مادی خواهد آمد و در زندگی است. و اجازه دهید بگویم که سلامت خود را شروع می شود به شکست است. اگر که اتفاق می افتد, هیچ راهی وجود دارد که پول شما می توانید ذخیره کنید شما دلیل این که شما خواهد مرد. پس از مرگ خود را, شما نمی توانید این پول و یا کسانی که مواد کالا با شما. آنها پشت سر گذاشت در این صورت شخص دیگری به آنها را.

داشتن ثروت است که در برخی از راه. اما اگر آن را در مورد استفاده نامناسب راه ثروت می تواند منجر کسی که به ارتکاب خشونت و یا دیگر انواع جرم و جنایت است. ما از شنیدن داستان های بسیاری از مشاهیر معروف در اینجا در امریکا است که تعداد زیادی از ثروت و خانه های بزرگ و یک فیلم حرفه ای و در عین حال آنها پر از بدبختی است. اجازه ندهید که جامعه را تعریف موفقیت خود را خراب کردن اعتماد به نفس است. موفقیت باید معنی تنها آنچه شما می خواهید آن را به معنی. این است که زندگی خود را به زندگی می کنند و هیچ کس دیگری می تواند زندگی خود را. آن سخت است برای تحت تاثیر قرار نمی شود جامعه را تعریف موفقیت و نه انجام دور با آن. راه که جامعه به موفقیت است که در واقع بسیار سطحی راه به دنبال در این مدت است. فقط چون کسی که از نظر مالی موفق به این معنا نیست که آنها واقعا یک موفقیت است. آنها ممکن است دسترسی به مقدار باور نکردنی از ثروت اما روابط خود را با افراد دیگر ممکن است بسیار سازنده است.

که درست است و نه ثروت. من نمی گویم که داشتن پول نیست بخشی از ثروت به دلیل آن است. و بسیاری از ما می خواهم به ثروتمند یک روز. اما اگر تنها چیزهایی است که شما پس از در زندگی پول یک خانه یا یک ماشین و سپس شما را پایگاه خود ارزش خود را در این چیزها. و اگر شما از دست دادن یک یا همه این چیزها سپس شما را نمی خواهد نظر خود را یک موفقیت دیگر. حس خود را از شما که خواهد شد به این چیزهای مادی و شما ادامه خواهد داد به دنبال این چیزهای مادی به منظور برآورده احساس.

2. یکی دیگر از راه های جالب برای نگاه در موفقیت

از طرف دیگر مسئله چه موفقیت واقعا باید در نظر گرفته است گسترده تر و متفاوت نسبت به جامعه به موفقیت است.

اگر شما هنوز هم زنده هستند تنفس و در سلامت خوب شما یک موفقیت است. اگر شما دیپلم دبیرستان شما یک موفقیت است. اگر شما یک یا چند مدرک دانشگاهی شما یک موفقیت است. اگر شما قادر به نگه داشتن یک کار با موفقیت و انجام تمام وظایف خود را پس از آن شما یک موفقیت است. آیا شما ببینید که چگونه این مفهوم کار می کند ؟ موفقیت را باید به معنای چیزی متفاوت از همه. هر فرد متفاوت است و آنها باید با توجه به فرصتی برای نمایش موفقیت چگونه آنها می خواهند به آن را مشاهده. اگر شما قادر به پشتیبانی خود از نظر مالی در 15 دلار در هر ساعت, سپس شما باید در نظر گرفته شود یک موفقیت است ؟ البته شما باید به عنوان یک موفقیت حتی اگر شما در کسب حقوق و دستمزد پایین تر از دوستان خود را انجام دهید. اگر شما در کسب حقوق و دستمزد پایین تر و شما شادتر از کسی که بدست آورده میلیون ها دلار اما آنها ناراضی هستند و حدس بزنید که فرد خواهد بود شادتر کند ؟ شما خواهد بود خوشحال تر از شخص دیگر به خاطر شما زندگی می کنند یک زندگی با کیفیت بهتر از ثروتمند کسی که ناراضی است.

نظرسنجی ها در هر سال نشان می دهد که مردم در کشورهایی مانند مکزیک و ونزوئلا شادتر هستند در کل از متوسط آمریکایی و انگلیسی و یا آلمانی. به نظر من که کمتر شما تمایل به درک آنچه شما در حال حاضر خیلی بیشتر. و آن را بخشی از طبیعت انسان است که بیشتر ما بیشتر است که ما می خواهیم از آنجا که بسیاری از مردم احساس می کنند که آنچه آنها کافی نیست. من در واقع نه مانند بسیاری از مردم چون من در حال حاضر درک آنچه که من را و اگر چه وجود دارد برخی از چیزهایی که من میل من نیست شکایت دارند.

بعد از همه, چه خوب است که مقدار زیادی از پول در یک خانه و دو خودرو را به انجام برای شما اگر به عنوان مثال شما یک بیماری مانند سرطان ، پول و یا خانه و یا ماشین ها را نجات نمی سلامت خود را در آن وضعیت. موفقیت نباید محدود به داشتن مقادیر زیادی از ثروت دو خودرو و یک خانه بزرگ برای شما و خانواده خود را به زندگی می کنند. شما باید تعریف موفقیت چگونه شما می خواهید آن را تعریف می کنید. شما موفق تر از شما فکر می کنم شما اگر شما نگاهی به وضعیت شما واقعا نزدیک است. شما خواهد شد بسیاری از چیزهایی که سپاسگزار حتی اگر شما زندگی می کنند زندگی از افراد مشهور. Dr. John Demartini, یکی از سخنرانان در دی وی دی فیلم راز گفت: چیزی که باید الهام بخش همه ما است.

“قدردانی کلیدی است که درب باز می شود به قلب انسان است.”

شما باید برای باز کردن قلب خود را در حال سپاسگزار برای آنچه شما باید. گفته شده است که بیشتر شما سپاسگزار برای آنچه شما در حال حاضر بیشتر است که شما در آینده است. باز کردن قلب خود را به قدردانی و شما را ببینید چگونه زندگی خود را برای بهتر تغییر. من شده اند با تمرین این روش برای چندین سال و ببینید که چقدر بیشتر شگفت انگیز و عالی زندگی من تبدیل شده است.

نمی تواند انجام دور با جامعه تعریف از موفقیت است. اگر یک چیز وجود دارد که من می خواهم شما را به یاد داشته باشید از این مقاله این است که شما باید تعریف موفقیت در این راه است که شما می خواهید آن را تعریف می کنید. مهم نیست که اگر رسانه ها انداز موفقیت در راه دیگری. این تعریف از موفقیت است که واقعا سطحی در طبیعت است. اگر شما در نظر خودتان را به یک موفقیت و سپس این چیزی است که شما و آنچه شما تبدیل خواهد شد به عنوان شما در حفظ و مشاهده خود را به عنوان یک موفقیت است. به یاد داشته باشید که شما حس خود و که شما واقعا نمی بر اساس مقدار مواد چیزهایی که شما باید. شما یک انسان است که دارای پتانسیل و توانایی به فکر می کنم و دلیل. شروع به دیدن خود را به عنوان یک موفقیت و طول زمان شما را تبدیل به یک موفقیت است. چقدر شما خودتان را به عنوان یک موفقیت بستگی به چه موفقیت به معنی شما.

[ad_2]