15 راه برای معلمان برای دریافت سازمان یافته برای آغاز سال تحصیلی

همه معلمان نیاز به یک سیستم کاربر پسند برای کمک به اقامت در بالا از بی مارک چک کردن و workpages. طرح به طور کامل به عنوان شما می توانید و اگر شما در حال حاضر نیست که یک توسعه یک سیستم از سازمان است. آن واقعا شگفت انگیز است چقدر مدارک و مارک می رود به سال اول. از آن آسان است برای یک معلم جدید به احساس ضعف و اشتباه است. سعی کنید برای جلوگیری از این احساسات اولیه با برنامه ریزی درس های پیش رو به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. تکیه بر روی یک سیستم است که آسان و کاربر پسند است. در نظر گرفتن این نکته که سازماندهی و یا باز کردن کلاس درس خود را برای ترم پاییز.

به یاد داشته باشید که به خوبی سازماندهی شده و به خوبی آماده درس نیز مهم برای داشتن یک مدیریت خوب کلاس.

1) باید یک کامپیوتر برنامه پشتیبان گیری. خرید یک فلش درایو دیسک سخت و یا در نظر ایجاد یک گوگل اسناد حساب.

2) اگر شما با استفاده از یک کاغذ بر اساس برنامه آماده سازی همه چیز شما نیاز به صاف ورود به مدرسه در سال است. آماده سازی مهم تقویم تاریخ; صبر کنید تا کلاس خود را ایجاد شده است برای کپی کردن در دانش آموزان است. اگر شما کار با یک سیستم الکترونیکی تصمیم گیری در درجه وزنه و یا به طور متوسط سیستم و ایجاد فرمول در نرم افزار.

مطمئن شوید که شما یک طرح ذخیرهسازی.

3) یک برنامه برای ذخیره سازی جزوه مانند انباشته/سیستم بایگانی و یک مکان خاص برای پیدا کردن کسانی که پشته. نگه داشتن تنها 1 استاد کپی کردن هر فایل و بازیافت در سال گذشته به صورت فله نسخه. مطمئن شوید که شما یک کپی بر روی کامپیوتر شما!

4) آماده سازی یک آرایش کار طرح و محل است که آماده است برای روز اول مدرسه. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما به آن نیاز دارید!

5) انتخاب یک محل برای این سال کاغذ بازی. اگر شما نگه داشتن یک فرد دانشجو فایل برای هر دانشجو باید یک سیستم سازمانی برای هر کلاس. اگر شما نگه داشتن یک فایل جداگانه برای هر درس یا بخش سازماندهی که سیستم بیش از حد. سعی کنید واقعا واقعا واقعا سخت به یک فایل خالی کابینه کشو برای این سال است. شما می توانید حداقل ذخیره کردن مقالات را در فایل کابینت و کشو حتی اگر هیچ زمان و یا شاید نیاز به فایل در پوشه ها.

6) عکس های قدیمی و روزنامه بریده تمایل به رنگ زرد روشن کنید و شکننده. لمینیت عکس های رنگارنگ و بازیافت بقیه. کتابخانه ها یک محل عالی برای اهدای ناخواسته کتاب های درسی و خوانندگان است که دانش آموزان دیگر نیاز است.

7) برای معلمان در کارکنان آموزش همان درجه(ع) جمعی فایل و یا پوشه می تواند مفید برای دسترسی سریع و آسان از workpages. دوباره این را باید تقسیم skill-مجموعه ها و افراد است.

سازماندهی خود را از منبع تکمیلی مواد. این می تواند یک معلم چک لیست که شما مشورت و استفاده از اغلب, نشاط بخشی, برخی از کلمات بد روز و یا یک لیست از یادآوری.

9) یک پوشه با سیاست ها و مقررات. شما باید به خصوص دانید که در آن شما ایستاده در شرایط چگونه مدرسه خود را معاملات با مشکلات نظم و انضباط. با داشتن این فایل در دسترسی آسان قطعا کمک خواهد کرد که شما هنگامی که شما در مواجهه با شرایط دشوار و پیش بینی نشده در کلاس شرایطی که بدون شک اتفاق خواهد افتاد.

10) اگر شما در حال خواندن معلم, شما ممکن است بخواهید به یک پوشه به صورت غیر رسمی خواندن نظرات شما به عنوان گوش دادن به دانش آموزان خود را به عنوان خوانده شده هفته اول. قبل از ارزیابی e-ارزیابی) در اولین هفته از مدرسه به خصوص مهم برای آشنایی دانش آموزان خود را.

11) باید پوشه ها با نامه های آماده به ارسال در روز اول یا روز دوم به پدر و مادر است. شما ممکن است در نظر جداگانه کشو با نامه های مختلف پوشه ها.

12) حفظ یک پوشه با ضروری جزوه برای هر دانش آموز جدید است که ممکن است رسیدن به یک هفته یا یک ماه بعد. وجود دارد هیچ چیز بدتر از در حال اجرا در اطراف اتاق به دنبال مهم جزوه برای یک دانش آموز جدید!

13) اگر قابل اجرا باشد, چسبیدن اتوبوس لیست. نگه داشتن یک نسخه اضافی در پوشه خود را.

14) مطمئن شوید که شما باید یک برنامه برای ناهار و PE ارسال شده است. این بسیار مهم است به دانش آموزان است. دوباره نگه داشتن یک استاد کپی در پوشه خود را.

15) یک پوشه خالی قالب مجله برای روز اول مدرسه. دانش آموزان جوان می توانید با نوشتن یک نامه به پدر و مادر خود را با گفتن آنها همه چیز را آموخته است که بعد. آنهایی که مسن تر می تواند نوشتن یک لیست از اهداف تنظیم نیت خود را برای یک مدرسه خوب سال. نگه داشتن اضافی پوشه های خالی نمودار صندلی خالی و مقالات قالب های دیگر.

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *