11. توان تحمل حرارت مداوم

لوله های فولادی سیاه را می توان با توجه به شکل آنها طبقه بندی کرد. لوله های فولادی سیاه ظرفیت حمل بیشتری نسبت به سایر مواد با قطر خارجی مشابه دارند. نکته :در اتصالات چدنی دو نوع تبدیل کاهنده و افزاینده در اندازههای تبدیلی متنوع وجود دارد که بر حسب جهت توپی سر وصاله،اگر قطر توپی بزرگتر از لوله باشد تبدیل افزاینده و در غیر این صورت کاهنده خواهد بود .

همان طور که گفتیم در تولید لولههای آذین از بهترین مواد اولیه پلیمری استفاده میشود، به همین جهت در مقایسه با سایر لولهها از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار میباشد. صنعت نفت و نفت از لوله های فولادی سیاه بهره زیادی می برد زیرا آنها به حفظ بسیار کمی نیاز دارند. یک مزیت دیگر که باید در اینجا ذکر شود این است که این نوع لوله های فولادی به تعمیر و نگهداری زمان و تلاش کمتری نیاز دارد، بنابراین می تواند به صرفه جویی در مقدار مشخصی از هزینه ها کمک کند. لوله های استیل سیاه در کاربردهایی که فولاد گالوانیزه مورد نیاز نیست استفاده می شود.

با توانایی مقاومت در برابر خوردگی کم، نمی توان از آنها در انتقال آب خالص استفاده کرد. لوله های فولادی گالوانیزه به عنوان گزینه ای برای لوله های مستقر در سرب اختراع شد که متداول ترین نوع لوله ها برای انتقال آب در قرن نوزدهم بودند. به منظور شناسایی لوله های فولادی گالوانیزه، می توانید به سادگی از یک پیچ گوشتی سر مسطح و یک آهنربای قوی استفاده کنید. به دلیل ساختار بسیار پایدار، لوله های فولادی سیاه هنوز هم می توانند تحت فشار بسیار خوبی از سطح داخلی یا خارجی و همچنین در محیط های شدید عملکرد خوبی داشته باشند.

به دلیل عدم پوشش روی سطح، لوله های فولادی سیاه مانند سایر لوله ها در برابر خوردگی مقاوم نیستند. از ویژگی و مزایای این لوله ها می توان مقاومت بالا در برابر خوردگی، مقاومت در برابر واکنش های شیمیایی، وزن کم و استحکام زیاد، مقاومت در مقابل ضربه، ضریب اصطکاک پایین، عدم تاثیر بر کیفیت آب، عایق حرارتی و …

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لوله فولادی بدون درز مانیسمان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.