100K مشاغل – چگونه به موفقیت در یک کار 100K

[ad_1]

فرود 6 رقم است که همه رویای. هر کس از خواب گرفتن فرود در یک کار است که آنها را به اندازه کافی رفاه و همچنین به اندازه کافی ثروت به رخ کشیدن. اما اولین و مهمترین هدف هر فرد است که 100K کار یک موفقیت آن را بهتر از لیستی از 5 رقم کارهایی که او تا به حال قبل از کار و یا علاقه مند به کار در هر مطلب با توجه به برخی از دلیل و یا دیگر. یک شروع خوب است هر کس به نظر می رسد به جلو به. همانطور که گفته شده است اگر میوه ها را به خوبی کاشته برداشت همیشه خوب است! بنابراین برخی وجود دارد به این معنی که می تواند شما را در موفقیت در 100K فرصت های شغلی.

• اولین و مهمترین چیزی که همه وارد شدن به مشاغل مربوطه خود را باید انجام دهید این است که به احترام به آن شغل خاص. آنها می گویند اگر شما لازم نیست که احترام برای کار شما هیچ مقدار از انگیزه و توان آن را به پول یا شهرت می تواند دچار وسوسه کردن شما در ادامه و یا نشان دادن شور مورد نیاز برای این کار است. وقتی که می آید به پرداخت بالا شغل اساسی اساسی است انتظار بیش از حد از این کار است. اگر چه در طول فرآیند مصاحبه مدیر خود را ممکن است توجیه شما در مورد شغل چشم انداز, اما این دقیقا چیزی که واقعی نیست. هنگامی که شما را به بخش پس از لذت بخش مدیر یک دنیای جدید و یا یک کار جدید کشف شروع می شود. و مراقب باشید آن را نمی ممکن است همان نمونهای شما تا به حال قبل از آمدن برای مصاحبه. هنگامی که شما به کار و آماده برای یک فضای جدید و چالش است. نیازی به گفتن نیست کسانی که ایستاده به جلو در مواجهه با این چالش ها دریافت شهود چگونه با موفقیت در حال رفتن به طعم توسط او بعد از آن.

• نکته بعدی که ضروری است برای کسب موفقیت در 6 رقم کار این است که جمع و جور و بتن در همه چیز است که باید انجام شود. به صحبت می کنند به وضوح بیشتر همیشه یک قلم و کاغذ آماده از آنجا که شما در حال رفتن به نیاز به آنها را در هر لحظه شما با این کار. این ممکن است مورد نیاز از برنامه ریزی اهداف خود را در حالی که جهت دادن به همکاران خود در بخش و یا از درخواست رئیس خود را برای انتصاب به حتی کارگردانی زیردستان خود را در مورد یک کار خاص است. به بتن و نه فقط آوازی بسیار بسیار ضروری است نه فقط در یک 100K اما در هر کار کوچک کار می کنند.

• سوم مهم ترین چیز است به آنچه به و چه به بحث در مورد خود را با کار جدید همکاران. نه فقط در blabbering در مورد خود 100K جستجوی کار به جای یک دستور بر روی کلمات شما می گویند. هدف را در کلمات خود را. به یاد داشته باشید این فقط یک چند روز که شما پیوسته اند و آنها را دقیقا نمی توان خود را به اصطلاح “دوستان مورد اعتماد’. سعی کنید گوش دادن به آنها را بیشتر به عنوان آنها احساس خوبی در مورد خود را به عنوان به خوبی به عنوان شما را خوشحال خواهد شد در مورد این واقعیت است که آنها به آرامی شروع به اشتراک گذاری کار خود را با فضای شما.

[ad_2]