10 فرمان از تبدیل شدن به یک نظر مالی موفق خود ناشر

[ad_1]

1. انتشار کتاب اول: شروع با یک کتاب الکترونیکی (pdf و epub) برای اولین بار. این ساده ترین و سریعترین راه برای گرفتن آغاز شده است. ایجاد یک کتاب الکترونیکی برای اولین بار نیز اجازه می دهد تا شما را به گرفتن برخی از خوراک بازگشت از خوانندگان خود و تنظیمات را به کتاب خود را بر این اساس. پس از دریافت کتاب خود را آنلاین و دریافت تمام kinks کار می کرد و سپس اضافه کردن یک چاپ بر روی تقاضا نسخه شومیز.

2. چوب به تو رفتگی در دیوار شما: کتاب خود را باید به طور مستقیم هم تراز با بازار تو رفتگی در دیوار. برای بسیاری از ناشران خود موفقیت می آید از تمرکز خود را در کتاب های بازاریابی خود را در طاقچه خاص خود را. بخشی از چسبیده به تو رفتگی در دیوار است که شما باید در مورد یادگیری و درک این موضوع از نام تجاری است.

3. طراحی جلد: صرف مقدار زیادی از زمان در حال توسعه و طراحی جلد. طراحی بسیاری از نمونه را پوشش می دهد برای کتاب خود را. به خصوص نگاهی به کتاب است که یک موضوع مشابه به عنوان شما می کند. اگر شما خلاق نیست و باید پول پرداخت حرفه ای برای انجام طراحی جلد برای شما.

4. کامل محتویات: زمان زیادی را صرف تکمیل و ویرایش مطالب از کتاب خود را. بهبود و اصلاحات و حتی پس از آن منتشر شده است.

5. دریافت نظرها: تلاش زیادی برای دریافت نظرها و پیشنهادات. شما باید هرگز متوقف درخواست دیگر guru's خود را در صنعت و مشهور به نوشتن آنها را برای شما. در حفظ و اضافه کردن آنها را به کتاب خود را و به شما کتاب's blog. متقاعد کردن یکی از این guru's یا مشهور به نوشتن کتاب خود را's پیشگفتار.

6. راه اندازی وبلاگ: راه اندازی یک وبلاگ برای حمایت از کتاب خود را. این است که دشوار یا گران است. تا کنون بهترین راه برای انجام این کار این است که برای راه اندازی یک وبلاگ با یک شرکت بزرگ مانند وردپرس. این وبلاگ به طور خاص طراحی شده به کاربر پسند. آنها نیز طراحی شده برای کار به خوبی با موتورهای جستجو مانند گوگل.

7. حداکثر کردن وب سایت های شخص ثالث: حداکثر کردن استفاده شما از هر وب سایت است که لیست کتاب خود را. بسیاری از وب سایت ها مانند آمازون اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن مقدار زیادی از اطلاعات در مورد خودتان و کتاب خود را. انجام این کار خواهد بود به کتاب خود را به یکی دیگر از وب سایت اختصاص داده شده به شما و کتاب خود را. امکان استفاده از همه چیز آمازون را ارائه کرده است.

8. جلوگیری از کتابفروشی: قرار نیست کتاب خود را به کتابفروشی ها با استفاده از یک عمده فروش یا توزیع کننده. در این مرحله است که بسیار پیش تر publishersers و خود ناشران با حساب های بانکی. کتابفروشی ها به فروش بسیار کمی کتاب – به خصوص توسط خود ناشران هستند که بزرگ نام مشهور است.

9. استفاده از تمام فروشندگان عمده آنلاین: دریافت کتاب خود را به رسانه های عمده مانند آمازون و Barnes & Noble آنلاین, Scribd, و غیره. با استفاده از خدمات مانند SmashWords BookBaby و رعد و برق منبع انجام خواهد شد این. همچنین برخی از سازمان های حرفه ای اجازه می دهد تا اعضای خود را به لیست خود را از کتاب در سازمان's فروشگاه.

10. بازار, بازار, بازار: گرفتن کتاب خود را آنلاین بخش آسان است. ساخت کتاب خود را از نظر مالی موفق است که در زمان مصرف ، اما در حال حاضر به دلیل اینترنت دشوار است. تلاش بیشتر شما قرار داده و به بازاریابی و ترویج بیشتر موفقیت مالی کتاب خود را داشته باشد. حتی اگر شما یک کسب و کار فکر فرد شما را پیدا خواهد کرد که بازاریابی و توسعه یک فرایند بسیار جالب است.

[ad_2]