یک روز در زندگی یک معلم با استفاده از تکنولوژی

[ad_1]

بیایید نگاهی سریع به فن آوری های سازگار با معلم عامل در آینده (آینده ای نزدیک!)

از آن صبح روز دوشنبه یک روز دیگر و یکی دیگر از سرگرم کننده در هفته فناوری پشتیبانی کلاس درس.

خانم سیب (Psst! که شما را در!) قدم به کلاس درس او را به سرعت تبدیل بر روی لپ تاپ و بررسی اخبار روزانه برنامه ها و پادکست ها که دانش آموزان به زودی خواهد بود ، او سپس به بررسی مدارس وب سایت جامعه که در آن وجود دارد برخی از اطلاعیه ها و که در آن دانش آموزان خود را مشغول یک شبه به پایان رساندن فعالیت های آنلاین خود را.

او در جواب چند تا از سوالات خود را در مورد آینده پروژه و آدرس چند نگرانی از یک پدر و مادر در مورد فرزند خود را با علائم ریاضی. تی او پدر و مادر سفر در کسب و کار در جنوب ایالات متحده است اما نگه داشتن چشم در او پیشرفت در مدارس با رمز محافظت شده جامعه مجازی.

یک مجله علمی مسابقه و در یک جدول کلمات متقاطع قرار گرفتند برای مشق شب. خانم سیب بررسی مارکس و نظرات در فعالیت های به سرعت و کارآمد بدون ورق زدن یک صفحه. او با لبخند به او متوجه است که دانش آموزان فضایی واژه نامه رشد کرده و به بیش از 100 کلمه. صبح اخبار برنامه قابلیت بازگشت شاتل فضایی بنابراین ممکن است این عصاره برخی از فضای اضافی کلمات. او به بررسی آخرین مطالب و تصویب آنها را به ارسال شده در سایت.

به عنوان روز مدرسه آغاز می شود یک دانش آموز که عاشق کار کردن با تکنولوژی وارد زود به راه اندازی کلاس های درس پروژکتور تخته سفید دیجیتال و الکترونیکی تبلت. او آزمایش تجهیزات و دانش آموز پاسخ سیستم به مطمئن شوید که آنها را آماده برای روز کار می کنند. در ضمن معلم بارهای چندین دیجیتال, درس نقاط قدرت و وب سایت های که او خواهد شد با استفاده از در طول روز در مدرسه.

دانشجویان وارد و شرکت در مدارس تمرینات باز که بیش از این مدارس سیستم های چند رسانه ای. سرود ملی را با کلمات اجرا در سراسر پایین صفحه نمایش به عنوان تصاویر از کشور خود چشم انداز و تصاویر برای آن تاریخ به نظر می رسد در کلاس درس نظارت بر. پس از سرود ثبت پیام الهام داده شده است بر روی صفحه نمایش به شکل محبوب در سفارش به دانش آموزان مثبت شروع به روز و درس های که آنها را به یاد داشته باشید در طول زندگی خود.

شروع کلاس با ده دقیقه خلاصه داستان از جهان و رویدادهای ملی و تحویل در یک فرمت است که مناسب برای دانش آموزان است. پس از یک بحث کوتاه و فعالیت های مربوط به رویدادهای جاری به دانش آموزان آماده شدن برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد جهان خود را از مردم عصر خود را. کلاس لینک کلیک کنید تا از طریق ارتباط تصویری با دیجیتال خود را قلم بگیرید و یاد دهید در طرف دیگر از جهان و یک دانش آموز تعدیل بحث آغاز می شود که اجازه می دهد تا هر دو کلاس به سوال بپرسید و به دست آوردن یک دیدگاه انسانی خود را در مورد قلم بگیرید و یاد دهید کشور که به کمک آنها خود را در پروژه های آینده.

هنگامی که کنفرانس آنلاین کامل است هر دانش آموز می نویسد: یک نامه رسمی به قلم رفیق می فرستد و آن را از طریق مدرسه خود را ایمیل. چند دانش آموزان خود را متصل متحرک فیلم کوتاه که در آنها ایجاد شده در کلاس کامپیوتر در حالی که دیگران خود را ارسال ویدئو skits که آنها انجام, در, درام, کلاس و آپلود شخصی خود را در دیسک های سخت است.

آن را به عنوان نزدیک ظهر ساعت هیجان شروع به سوار کردن دانش آموزان و آماده کردن سوالات خود را به صورت ویژه امروز مهمان مجازی; یک فضانورد واقعی. چندین کلاس های دیگر در سراسر این قاره لینک به یک ویدیو کنفرانس با فضانورد به شنیدن در مورد آموزش او قرار گرفتند و علم او انجام می شود در حالی که در فضا. پس از آنها الهام گرفته و آگاهانه توسط جدیدترین قهرمان آنها همچنان به کار خود را در فضای وب سایت های که آنها در حال توسعه شده است بیش از چند هفته گذشته.

چند مشتاق دانشجو طراحان وب سایت تصمیم به قرار دادن مهارت های خود را به آزمون و وارد کردن جوانان طراحی وب سایت مسابقه که با حمایت یک شرکت چند ملیتی فن آوری شرکت است. دانش آموزان را وادار به طوری کاملا اشغال شده در این پروژه است که آنها خود را صرف ناهار ساعت و آخر هفته ها تلاش برای برنده جایزه بزرگ.

بعد از ناهار, معلم, دانش آموزان پاسخ سوالات خود را با استفاده از الکترونیکی دانشجو پاسخ سیستم به منظور به دست آوردن اطلاعات فوری در مورد درک و فهم دانش آموزان و یا عدم آن از روز قبلی درس. پس از یک اسکن سریع از نتایج مسابقه مربی ارسال چند صفحه از روز قبلی درس برای دانش آموزان لازم است توضیح آنها نیاز دارید.

در حال حاضر که معلم با اعتماد به نفس است که کلاس درک خوبی از دیروز درس او معرفی موضوع جدید با استفاده از ویدئو, نرم افزار تعاملی الکترونیکی تخته سفید فعالیت ها و به طور مداوم نظارت بر درک خود را با استفاده از دانش سيستم پاسخ. هنگامی که این درس دانش آموزان کامل تکمیل تکالیف خود و یک زن و شوهر از دانش آموزان نقد و بررسی درس و دوباره با استفاده از ویژوال نرم افزار برنامه.

در پایان روز کلاس تصمیم می گیرد برای اضافه کردن به ویکیپدیا. آنها شده اند به روز رسانی اطلاعات در مورد تاریخ شهر خود را. یکی از دانشجویان به ارمغان آورده است در کتاب تاریخ متعلق به مادر بزرگ کمک خواهد کرد که به کلاس پیدا کردن اطلاعات ورود خود را.

این است چگونه روز و سال همچنان در این تکنولوژی پشتیبانی کلاس درس. تعاملی درس, حرفه ای, سخنرانی های آنلاین کنفرانس ها دست در فعالیت های دیجیتال و ارزیابی همه استفاده جالب و کارآمد و موثر فرمت. تنها سوال باقی مانده است…شما در حال رفتن به سمت این نوع از درس ؟

[ad_2]