یک بررسی بی طرفانه از LifeVantage – آن را به ارزش پیوستن?

[ad_1]

شما ممکن است متوجه شده اند اگر شما در حال بررسی LifeVantage صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت است که وجود دارد مقدار زیادی از “بی طرفانه” اطلاعات در خارج وجود دارد در net. اکثر نظرات نوشته شده توسط توزیع کنندگان این شرکت برای اهداف بازاریابی. من یک عضو از LifeVantage بنابراین شما می توانید در نظر بگیرید این بررسی به طور کامل “بدون تعصب”.

که با توجه به هر گونه بازاریابی شبکه ای یا MLM شرکت آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که شما را در درک چگونه و اگر شما می توانید پول را. در حالی که این محصول نیز مهم است باید آن را در نظر دوم. به یاد داشته باشید شما در حال فروش رویای موفق صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار و آزادی که همراه آن می رود. شما در حال فروش Protandim!

من این تقسیم LifeVantage بررسی به 3 بخش است: شرکت طرح پرداخت غرامت (شما می توانید پول؟) و خلاصه من. پس از شما انجام می شود خواندن کل این بررسی از شما خواهد شد مجهز به اطلاعات شما نیاز به تصمیم گیری تحصیل یا نه پیوستن به LifeVantage است برای شما.

LifeVantage شرکت بررسی اجمالی

LifeVantage is a publicly traded شرکت بازاریابی شبکه ای ایجاد شده در سال 2003. مستقر در کلرادو این شرکت در بازار اولیه خود را محصول Protandim ضد پیری محصول.وب سایت شرکت آمده است که Protandim شده است “کلینیکی تست شده” و اثبات شده برای کاهش اثرات استرس اکسيداتيو. استرس اکسیداتیو است یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف میزان آسیب رادیکال های آزاد ایجاد بر اساس سطح خونی تيوباربيتوريک. خوب برای تلفن های موبایل خیلی خوب است – اساسا این ضد پیری محصول به زبان ساده!

آنها همچنین بازار ضد پیری پوست کرم اما هیچ شواهد بالینی که استفاده موضعی از این Protandim مواد تشکیل دهنده هر اثر بر روی پوست. آنها را به نام این محصول است که از نظر بالینی مورد آزمایش قرار “TrueScience” (جالب?)

به نظر من که این محصول منحصر به فرد در بازار و برخی از دنیای واقعی تجدید نظر شود. یکی از چیزهایی که شما باید آگاه باشند از این است که رفتن در سال 2009 طرح دعوی در دادگاه در برابر LifeVantage توسط Zrii یکی دیگر از شرکت MLM. آن را به احتمال زیاد رفتن در هر نقطه اما شما هنوز هم باید آگاه باشید که این وجود دارد.

LifeVantage جبران خسارت طرح و چقدر آن را هزینه برای پیوستن به

هر دو هزینه و جبران خسارت طرح LifeVantage خیلی استاندارد کرایه در صنعت. شما نیاز به ایجاد حداقل یک محصول/کیت خرید از $100 به واجد شرایط به کمیسیون درآمد. بهتری بسته که در آن اکثر توزیع کنندگان تشویق می شوند برای شروع با هزینه 600 دلار. سپس شما همچنین باید ماهانه خودرو-کشتی که محدوده از $110 $310.

شما می توانید نقد و بررسی کل طرح comp در LifeVantage سایت شرکت.

خلاصه من

آن است که یک چیز بد است که این طرح کاملا استاندارد توسط MLM استانداردهای به هر حال. وجود دارد مقدار زیادی از توزیع کنندگان که در حال ساخت واقعا خوب پول در این کسب و کار. آن است که عمده مثبت است که LifeVantage 6 سال سابقه بودن در کسب و کار و اتحاد خود را ثابت نمی شود یک کلاهبرداری در نظر من است.

کلید موفقیت در هر MLM از جمله LifeVantage است دانستن اینکه چگونه به بازار است. شرکت upline خود, به احتمال زیاد شما یک لیست از دوستان و خانواده به بازار کسب و کار فرصت. این استراتژی بازاریابی می تواند باعث اصطکاک و تاثیر منفی بر زندگی اجتماعی خود را! چگونه بسیاری از مردم در واقع MLM “big hitter وظیفه” به عنوان یکی از بستگان? اگر شما نمی بیشتر بدانید راه های موثر برای بازار خود را LifeVantage کسب و کار شما فقط تبدیل شدن به یکی دیگر از MLM “جاده بکشند”.

بسیاری از زرنگ و دانا بازاریابان MLM در حال استفاده از اینترنت به بازار کسب و کار خود را. چرا ؟ کاهش هزینه تبلیغات در ترکیب با بیشتر رسیدن به علاوه شما می توانید آگهی خود را در مقابل 1000s از هدفمند منجر سریع.

[ad_2]