گتسبی بزرگ's طرح برای موفقیت

[ad_1]

وقتی که من خواندن شرح حال autobiographies یا مدیریت مقالات و کتاب های درسی I'm همیشه تحت تاثیر قرار توسط یکی از اشتراکات میان تمام افراد موفق: همه آنها به اهداف تعیین شده. گمان می کنم همه انسان عادی انجام دهید که هر روز آنها را به یک روان طرح از آنچه آنها انجام خواهد شد در طول روز و یا در کوتاه مدت اجرا شود.

برای افراد موفق هر چند کسانی که اهداف آنها را برای خود در کوتاه مدت و بلند مدت. و آنها در نوشتن اهداف آن پایین است. این است راز موفقیت, برای, برنامه, اهداف, اهداف و نه متعهد به نوشتن اغلب چیزی جز رویاهای. بتن لیست نوشته شده است شما را به یک عامل روانی فهرست سر دریمر.

در حالی که بسیاری از خوانندگان جستجو برای گتسبی's پنهان سحر و جادو فرمول برای ثروت و موفقیت, I'm مطمئن شوید که آنها به سادگی براق گتسبی's, برنامه, برای بهبود. اما اجازه می دهد تا's اشتباه نمی شود; در آن ما پیدا کردن ریشه های خود را از موفقیت است.

در اینجا's یک ارز بین Jay's father and Nick Carraway راوی:

Jay's پدر : “جیمی محدود بود به جلو. او همیشه به حال برخی از برطرف مثل این و یا چیزی. آیا شما متوجه چه او's رو در مورد بهبود ذهن خود را? او همیشه برای آن است. او به من گفت من et مانند یک گراز یک بار من و ضرب و شتم او را برای آن. ”

نیک : “او تمایلی به کتاب خواندن هر یک از آیتم با صدای بلند و سپس به دنبال مشتاقانه در من. من فکر می کنم او به جای انتظار من برای کپی کردن لیست به صورت خود استفاده کنید.”

نیک بود't مورد برای کپی کردن لیست پایین از او's در حال حاضر تشکیل یک مرد به خوبی متصل ییل تحصیل کرده و ثروتمند. نه خود ساخته ، برای دیگران هر چند ما می توانید ببینید که از سن کم که گتسبی تا به حال قرارداد با خود را به تبدیل شدن به یک موفقیت است.

گتسبی's برنامه:

برخاستن از رختخواب ……………………………………….. ..6.00 …………….. AM
Dumbell ورزش و دیوار پوسته پوسته شدن ………………… 6.15 – 6.30 ………. ”
مطالعه و برق و غیره ………………………………… 7.15 – 8.15 …. …… ”
کار …………………………………………. ……….. 8.30 – 4.30 …….. PM
بیس بال و ورزشی …………………………………. 4.30 – 5.00 …. …… ”
تمرین فصاحت و وقار و چگونه برای رسیدن به آن ….. 5.00 – 6.00 ………. ”
مطالعه مورد نیاز اختراعات …………………………… 7.00 – 9.00 ………. ”

آنچه می تواند ما را از این برنامه ؟ ما یاد بگیرند که او's سحر خیز; که او طول می کشد مراقبت از بدن خود را به عنوان به خوبی به عنوان ذهن خود را. چه تلخ است که چشم انداز خود را از موفقیت شامل یک شخصیت و یا یک تصویر-یک کشت و به خوبی آماده کنید. به عنوان داستان توسعه, ما به یاد بگیرند که او استفاده می کند که او همه چیز گنجانده شده است در برنامه خود از دیوار پوسته پوسته شدن (شاید اجتماعی نوردی) به اختراعات و بیس بال و ورزشی.

خود را به طور کلی برطرف می شود:

بدون اتلاف وقت در Shafters یا [a name, indecipherable].
بیشتر سیگار یا جویدن.
حمام هر روز دیگر.
خواندن یک بهبود کتاب یا مجله در هر هفته است.
جویی در هزینه $ 5.00 [crossed out] $ 3.00 در هر هفته است.
بود بهتر است به پدر و مادر است.

نتيجهگيری:

که گتسبی مجموعه در تلاش برای تبدیل شدن به غنی وجود دارد's بدون شک. که دست او از ثروت با برش گوشه و مشکوک معاملات کسب و کار با سایه آمار و ارقام وجود دارد's بدون شک. متن کاملا روشن است. سوال این است که مردد است که او را تبدیل به موفق بدون قرارداد کتبی با خودش ؟

هیچ معمار سازنده یا پیمانکار خواهد به ساخت یک خانه بدون نقشه از خانه. موفقیت نیاز به یک طرح.

[ad_2]