کور حراج جمع آوری کمک های مردمی

[ad_1]

در نظر گرفتن افزایش سرمایه برای خود و علت خاص با یک نابینا حراج رویداد جمع آوری کمک مالی. آنها سرگرم کننده و هیجان انگیز و آسان به سازماندهی. در واقع, وجود دارد راه های مختلفی برای سازماندهی یک نابینا حراج.

در یک نمونه کور حراج صندوق جمع مردم دعوت به اهدای اقلام حراج. هر یک از آیتم های پیچیده شده توسط اهدا کنندگان و یا داوطلبان به طوری که مناقصه می توانم بگویم آنچه که آنها در حال مناقصه است. از این رو “کور” حراج.

این موارد با توجه به تعداد و قرار دادن بر روی صفحه نمایش برخی از زمان قبل از حراج واقعی. مهمانان از آن لذت ببرید در تلاش برای حدس بزنید چه هر یک از آیتم است. در برخی از نابینایان مزایده اقلام با برچسب نکات مفید. مهمانان پس از آن پیشنهاد در مورد اعداد است که مورد علاقه آنها.

کور مزایده جمع آوری اعانه معمولا بخشی از یک رویداد مانند یک موسسه خیریه رقص و شام و یا عادلانه است. این موارد را در یک صفحه نمایش جذاب و حراج خود را معمولا طول می کشد به سمت پایان این رویداد به عنوان یک فینال بزرگ است.

در مورد اهدا موارد آن است که یک ایده خوب به مجموعه ای از دستورالعمل های مربوط به این نوع از آیتم های است که می تواند اهدا کرد. این اطمینان خواهد داد که موارد نیست نامناسب و یا خطرناک به مهمانان خود را. شما همچنین می توانید نشان می دهد حداقل ارزش به طوری که همه برنده مناقصه دریافت خواهد شد ارزشمند مورد.

کسب و کار محلی و افراد ممکن است مایل به اهدا موارد با ارزش خود را کور حراج صندوق افزایش رویداد. اگر شما می توانید آنها را به یک جداگانه “حق بیمه” حراج برای هیجان انگیز grand finale. متناوبا, شما می توانید ترکیب های گران قیمت اهدایی موارد با دیگران برای افزودن هیجان به عنوان هر کس تلاش می کند تا حدس می زنم که آنهایی که هستند.

اهداکنندگان می تواند سرگرم کننده بیش از حد. شما می توانید آنها را دعوت به قرار دادن اقلام در راه است که نمایش واقعی خود را وزن و اندازه و غیره و از آن لذت ببرید نوشتن سرنخ های مرموز به چه مواردی هستند. خصوص کودکان را سرگرم خواهد با این ساخت آیتم های کوچک و بزرگ نور اقلام سنگین و غیره.

واقعی حراج انجام می شود در روش سنتی توسط یک داوطلب اقدام به حراج. شاید شما می توانید متقاعد کردن حرفه ای حراج به داوطلب خدمات خود را. حرفه ای ها معمولا بسیار سرگرم کننده است.

متناوبا, شما می توانید با استفاده از یک سکوت مناقصه سیستم. در سکوت مناقصه مردم نوشتن تعداد مورد آنها می خواهند و مقدار پیشنهاد خود را. برنده مناقصه اعلام می, در فینال. یک راه ساده برای انجام این کار این است که به جای یک کلیپ بورد و یا جعبه (اگر شما می خواهید به نگه داشتن مناقصه راز) توسط هر یک از آیتم.

بسیاری از سازمان ها به موفقیت های بزرگ با کور مزایده و تبدیل شدن آنها به یک محبوب سالانه ثابت. خود را کور حراج وجود دارد مقدار زیادی از دامنه را به استفاده از تخیل خود را به استفاده از تخیل خود و ایجاد خود را کور حراج رویداد جمع آوری کمک مالی منحصر به فرد و هیجان انگیز است.

[ad_2]