کنکور تجربی مشاوره کنکور تجربی 1400

دانشجویان رشته آزمایشی که قصد دارند در آزمون ورودی 1400 شرکت کنند و هدف آنها قبولی در رشته پزشکی یا مشاوره کنکور تجربی (یا مشاوره کنکور تجربی 1400) آی دی نوین دندانپزشکی در آزمون ورودی است باید بدانند که علاوه بر دروس عمومی که در بخش قبلی در مورد آنها صحبت کردیم ، موارد خاصی وجود دارد. دوره های آزمایشی از سایر موارد مهمتر است. بنابراین ، اگر موفقیت در آزمون ورودی 1400 تجربی برای شما مهم است ، باید آنها را در 11 سال به صورت کاملاً مفهومی مشاوره کنکور تجربی (یا مشاوره کنکور تجربی 1400) یاد بگیرید و آزمایش آنها را در این دوره ها شروع کنید و به هیچ وجه آنها را به سال بعد موکول نکنید. بدون شک اولین موضوعی که همه هنگام صحبت کردن در مورد رشته آزمایشی و کنکور تجربی ورود به یاد داشته باشند ، زیست شناسی است.

دوره زیست شناسی مهمترین دوره در رشته آزمایشی است که در موفقیت شما در آزمون ورودی 1400 تجربی تأثیر زیادی دارد. مطالعه و یادگیری زیست شناسی آزمون ورودی زمان نسبتاً طولانی می طلبد. بنابراین ، اگر به فکر کسب رتبه برتر در کنکور تجربی 1400 هستید ، باید امسال یازدهمین پرونده زیست شناسی را ببندید. یعنی کتاب زیست شناسی را به روشی کاملاً مفهومی بخوانید و یاد بگیرید. سپس یازدهمین آزمون زیستی را از کتاب های درسی بگیرید. مشاوره کنکور تجربی (یا مشاوره کنکور تجربی 1400) شما باید امسال این دو کار را انجام دهید. از آنجا که مباحث زیست شناسی دهم و یازدهم پیش نیازهای زیست شناسی دوازدهم هستند و برای اینکه بتوانید بیولوژی دوازدهم را در سال آینده بیاموزید ، باید امسال یازدهم رشته های زیست شناسی را فرا بگیرید. اگر با این درس مشکل دارید ، حتما برای رفع آن اقدام کنید. ما همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله نحوه مطالعه بیوگرافی های برتر تهیه شده در موسسه آموزشی بارسا را ​​بخوانید تا با روش مطالعه زیست شناسی 10 رتبه برتر سالهای گذشته آشنا شوید و می توانید از این روش ها برای افزایش درصد استفاده کنید زیست شناسی. استفاده کنید

برای تست زن در زیست شناسی می توانید از کتابهای تست بسیار سبز ، انتشار الگوی و ضریب هوشی gage استفاده کنید. البته دشواری آزمون این کتابها به ترتیب ذکر شده است. این بدان معناست که اگر در یازدهمین درس زیست شناسی در موقعیتی متوسط ​​هستید ، بهتر است از کتاب تست زیست مشاوره کنکور تجربی (یا مشاوره کنکور تجربی 1400) شناسی بسیار سبز استفاده کنید. سطح تست های دو کتاب دیگر دشوارتر است و برای دانشجویانی که در این دوره قوی هستند توصیه می شود. برای مطالعه دقیق تر منابع بیولوژیکی می توانید مقاله بهترین منابع بیولوژیکی برای آزمون ورودی را مطالعه کنید.

دوره دیگری که در آزمون ورودی 1400 تجربی بسیار مهم است شیمی است. اگر به دنبال کسب رتبه برتر در آزمون ورودی 1400 هستید ، باید در دوره شیمی به ویژه شیمی پایه (دهم و یازدهم) عملکرد بسیار خوبی داشته باشید. البته اگر شما جزو آن دسته از دانشجویانی هستید که شیمی آنها خیلی قوی نیست ، اصلاً نگران نباشید. زیرا اگر از امسال تحصیل شیمی را شروع کرده و مفاهیم کتاب درسی را به خوبی یاد بگیرید ، تا سال دوازدهم در شیمی پایه خیلی خوب تسلط خواهید داشت. سرعت عمل بالا در حل مشکلات شیمیایی بسیار مهم است که می توان با تمرین و آزمایش زیادی به دست آورد. البته حفظ و محتوای مفهومی شیمی پایه نیز بسیار مهم است.
از آنجایی که شیمی دوازدهم از شیمی اساسی دشوار است ، در سال دوازدهم برای حل مشکلات شیمی زمان کمتری خواهید داشت و نمی توانید دروس شیمی لازم را فرا بگیرید. بنابراین ، اگر می خواهید در شیمی آزمون ورودی 1400 درصد بالایی کسب کنید ، باید با حل تمرین ها و تست در مورد مفاهیم مشاوره کنکور تجربی (یا مشاوره کنکور تجربی 1400) و مشکلات شیمی 10 و 11 ، از سال یازدهم مهارت پیدا کنید. در این حالت ، شما زمان بیشتری برای یادگیری دوازدهمین مباحث شیمی در سال کنکور دارید و می توانید شیمی پایه را راحت تر مرور کنید. مجدداً تأکید می کنیم که مهمترین نکته در مورد شیمی کنکور ،

حل سریع مشکلات رشته شیمی است. به یاد داشته باشید هرچه تمرین خود را بیشتر حل کنید ، مهارت بیشتری خواهید داشت و در زمان کمتری مشکلات شیمی را برطرف خواهید کرد. بنابراین پیشنهاد می کنیم بعد از یادگیری مفاهیم و تسلط نسبی ، هر شب 5 یا 10 تست از مشکلات شیمی را حل کنید. مشاوره کنکور تجربی (یا مشاوره کنکور تجربی 1400) انجام این کار می تواند یک گام بسیار مهم برای موفقیت در آزمون ورودی ریاضی 1400 باشد. برای آشنایی با تکنیکهای مطالعه شیمی از 10 رتبه برتر کنکور ورودی سالهای گذشته مقاله مقاله روش مطالعه شیمی رتبه های برتر را بخوانید.