کرم ضد چروک و آبرسان پوست سیلورال 50 میل – داروخانه سرمه دان

از این 6 ماده سه نوع کلاژن شماره یک ، سه و چهار هستند و هیالورونیک اسید به همراه فیبرونکتین و لامینین 5 نیز تولید می شوند. ماتریکسیل synthe’6 یا پپتید 38 به عنوان یک ماتریکین عمل میکند و باعث تحریک فیبروبلاست های لایه میانی پوست برای ساخت کلاژن و هیالورونیک اسید می شود. این کرم ترکیبی بسیار سبک دارد که به طور قابل توجهی حلقههای دور چشم را برطرف میکند و باعث کاهش تورم و پف زیر چشم میشود.

عصاره های گیاهی و ترکیبات ویژه مانند کافئین موجود در فرمولاسیون دور چشم لایسل با بهبود گردش خون و تقویت خاصیت مویرگی باعث رفع تیرگی و پف زیر چشم می شوند. ترکیبات موجب می شود تا پوست بعد از استفاده از کرم به خوبی آبرسانی شود و ظاهری درخشان و زیبا پیدا کند.

کرم دورچشم سی گل در حجم ۲۰ میلیلیتر، دارای ترکیبات موثری برای مبارزه با این حالت است. کرم دور چشم ژاک آندرل اثرات مثبت زیادی را برای کمک به پوست حساس دور چشم ایجاد مینماید. وقتی به مرور سن بالا میرود ابتدا در هنگام خندیدن اما کم کم همیشه در اطراف چشم خطوط ریزی دیده میشود که این یعنی زمان استفاده از کرمهای دور چشم کرم ضد چروک یاسمین فرا رسیده است. یک نمونه از این فناوری ها به کار گیری نانو ذرات (Advanced Nano System ) در دارورسانی است. این کرم مسئولیت تقویت قدرت باز سازی و ترمیم ضایعات اولیه ( ترک خوردگی، قرمزی و التهاب،پوسته پوسته شدن) پوست دور چشم را بر عهده می گیرد و ضمن محافظت از پوست دور چشم در برابر تغییرات و استرس های محیطی (سرما، گرما، خشکی هوا، آلودگی های هوا، ذرات معلق و چسبنده در هوا، اشعه های مضر خورشید و ..) از پیری زود رس پوست دور چشم (ضد چروکیدگی، پف آلودگی و تیرگی) جلوگیری می کند و مرطوب کننده، نرم کننده و شاداب کننده پوست دور چشم نیز می باشد.

جذب این کرم به راحتی و بدون بر جای گذاشتن لایه چربی صورت می پذیرد. در همین حال به صورت هزمان با داشتن ترکیب اختصاصی SRC لایه دفاعی پوست را تقویت کرده و از میزان آسیب پذیری آن میکاهد. معمولا در سنین نوجوانی افراد نیازی به کرم دور چشم ندارند و تنها استفاده از ضد آفتاب و یک عینک آفتابی کفایت میکند. وجود ویتامینهای E و C به تقویت پوست و سفتشدن آن کمک بسیاری میکند.