کرم ضد لک سینره – خرید و قیمت روز انواع کرم ضد لک Cinere اصل

کرم های ضد لک گیاهی به دلیل نداشتن هیدروکینون عوارضی را برای پوست ایجاد نمی کرم ضد لک شرکت نفیس کنند. عزیزم من از کرم پودر استفاده نمی کنم ضد آفتابش رنگ پوسته . تفاوتی نمی کند که رنگ پوست شما تیره یا روشن است؛ زیرا کرم های روشن کننده پوست سبب شادابی، طراوت و زیبایی پوست شما می شود.

در محتویات بیشتر این کرمهای روشن کننده از موادی همچون ترتینوئین، شیرین بیان، ویتامین سی و توت سفید استفاده شده است. رازیانه ارگانیک : هنگامی که در محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود این ماده دارای خواص ضد التهابی، سفت کننده و بازسازی کننده پوست است. ضد آفتاب نیز باید در تمام طول روز مصرف شود تا از تشدید بیشتر لکهها پیشگیری کند. عصاره بابونه منبع غنی از آنتی اکسیدان هاست که به محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد مانند آلودگی های محیطی ، آلودگی هوا و اشعه ماورا بنفش نور آفتاب بسیار کمک کرده و در پیشگیری و درمان آکنه ، چین و چروک پوست و همچنین لکه ها پوستی بسیار مفید است.

وجود لک روی پوست به سادگی روی زیبایی آن تاثیر میگذارد و حتی ممکن است اعتماد به نفس فرد را پایین بیاورد. استفاده صحیح و اصولی از این کرم می تواند تا حد فراوانی در از بین بردن انواع لک های پدید آمده بر روی پوست تاثیرگذار باشد اما باید همواره توجه داشت که استفاده از کرمهای ضد لک خود به تنهایی تاثیر پذیر نیست، بلکه باید نکاتی همچون استفاده از کرم ضد آفتاب، مصرف آب به اندازه کافی، تغذیه سالم، مراقبت از پوست، شستشوی مناسب پوست و مواردی از این قبیل را هم در کنار مصرف کرم ضد لک انجام داد تا به نتیجه دلخواه دست یافت.

در ابتدا به ۳ عامل وراثت، بارداری و افزایش سن که باعث ایجاد لکههای پوستی میشوند اشاره کردیم. ضمن اینکه، مصرف مداوم برخی داروها مانند داروهای هورمونی و ضد بارداری احتمال ابتلا به لکههای پوستی را افزایش میدهد؛ به همین خاطر این داروها بایستی زیر نظر پزشکان و با اجازه آنها مصرف شوند. سلام. من پشت لبم لك ملاسما ناشي از مصرف داروهاي هورمني دارم. بعد از مصرف کرمهای ضدلک و روشن کننده، شاهد محو شدن لکههای پوست خود خواهید بود و به یک پوست یکنواخت و لطیف دست خواهید یافت. آلفا آربوتین بهترین و ایمن ترین ریزمغذی ضد لک و روشن کننده پوست است که از Bearberry استخراج می شود و در درمان لک ها ، آفتاب سوختگی ها و جای جوش و زخم بسیار مفید است.