کراوات هایی که می توانید برای چندین دهه بپوشید.

چگونه کراوات بپوشیم

اصل اساسی بستن و بستن کراوات این است که باید بدون زحمت به نظر برسد. نوعی بی‌تفاوتی ظریف که از تمرین و داشتن اعتماد به نفس برای ترک کمال در خانه ناشی می‌شود.

 

طول کراوات

نوک کراوات را درست بالای سگک کمربند خود ببندید.

 

عرض کراوات

کراوات ها در عرض های مختلف از لاغر گرفته تا چرخشی به سبک دیسکو با عرض استاندارد بین 2-2 3/4 هستند.” یکی از عوامل اصلی که بر پهنا تأثیر می گذارد یقه های کت و شلوار است. کراوات در پهن ترین نقطه خود باید تقریباً به اندازه عرض باشد. برگردان کت و شلوار شما

 

به طور کلی در خرید کراوات مردانه کراوات باید بدانید که باریک تری با یقه های باریک و کراوات پهن تر با یقه های پهن بپوشید.

 

همچنین، ساخت خود را در نظر بگیرید. آیا شانه پهنی دارید؟ یقه ها و کراوات های پهن تر را امتحان کنید. اگر شما را لاغر و قد کوچک توصیف می کنند، کراوات و یقه مردانه باریک تری را انتخاب کنید.

 

 

آناتومی کراوات

درک ساخت کراوات شما را به یک خریدار آگاه تبدیل می کند و اطمینان حاصل می کند که کراوات هایی را خریداری می کنید که نه تنها زیبا هستند، بلکه برای ماندگاری ساخته شده اند.

 

 

تیغه – بدنه اصلی کراوات.

نوک – مواد دوخته شده در نوک و دم عقب. زمانی که از همان مواد کراوات استفاده می شود خودکشی است. نوک تزئینی شامل مواد متفاوتی است. اگر از پارچه نامرغوبی استفاده شده باشد، ممکن است بخواهید کیفیت کراوات را زیر سوال ببرید – ممکن است اقدامی کم هزینه بوده باشد.

نوار چسب – یک دوخت سنگین که دو طرف را در کنار هم نگه می دارد و شکل را حفظ می کند.

برچسب – ممکن است نام شرکت یا طراح روی آن باشد.

حلقه نگهدارنده – پس از گره خوردن، تیغه کوچک را می توان از طریق حلقه محکم کرد و آن را پنهان نگه داشت. دوباره بررسی کنید که تیغه کوچک واقعاً می تواند از آن عبور کند. وقتی محافظ از همان مواد باکیفیت پوسته ساخته شده است، نشانه خوبی است که هیچ میانبری انتخاب نشده است و کراوات واقعاً با کیفیت است.

گردن – وسط کراوات.

پوسته – پارچه بیرونی کراوات – که به آن پاکت نیز می گویند. شانس شما برای انتخاب بین ابریشم، پشم، پنبه یا پلی استر.

درز – جایی که قطعات مواد به هم دوخته شده اند. یک کراوات با کیفیت از یک پاکت برش بر روی سوگیری واقعی – 45 درجه از لبه تمام شده پارچه ساخته شده است. اگر کراوات به این شکل بریده نشده باشد، مستقیم آویزان نمی شود یا از استفاده روزمره زنده نمی ماند.

اینترلاین – مواد داخلی که شکل کراوات را می دهد و مقاومت در برابر چروک را ایجاد می کند. کراوات با کیفیت از پشم برای نرمی، دوام و مقاومت در برابر چروک استفاده می کند. برخی از کراوات ها از پنبه یا مصنوعی استفاده می کنند که از پشم پایین تر است.

دم – انتهای نازک کراوات. هنگامی که گره خورده است در حلقه نگهدارنده قرار می گیرد.

Slip Stitch – یک کوک مخفی که دو انتهای آن را به هم متصل می کند (با نوار Tack کار می کند).

برچسب مبدأ و مراقبت – این ممکن است شامل کشور مبدا و دستورالعمل‌های ویژه در مورد تمیز کردن باشد.

پارچه های کراوات

رایج ترین پارچه های کراوات عبارتند از ابریشم، پشم، پنبه و پلی استر. هر پارچه کیفیت های متفاوتی دارد، اما تمرکز اصلی شما باید روی بافت بصری باشد. مشابه مربع های جیبی و پاپیون ها، هنگام انتخاب پارچه کراوات، کنتراست را هدف قرار دهید.

 

برای مثال، یک کراوات براق و ابریشمی با یک کت و شلوار پشمی ضخیم یا مربع جیبی پنبه ای تضاد خوبی دارد. به همین ترتیب، یک کراوات پشمی خشن با یک مربع جیب ابریشمی یا یک کت و شلوار بسیار ظریف (تعداد نخ های بالا) به خوبی ست می شود.

 

کراوات ابریشمی

 

نمایش کراوات بنسون سیلک بوهو، روسری باب مدال بوهو و میدان جیبی برنی سیلک بوهو

 

کراوات های ابریشمی به راحتی نگهداری می شوند و دست نرمی دارند. همانطور که این ماده طبیعی لوکس است، تمیز کردن آن به همان اندازه دشوار است و به راحتی چروک می شود.

 

کراوات پشمی

 

نمایش کراوات دست ساز شطرنجی قهوه ای، سنجاق برگردان گل نمک و فلفل و گیره کراوات آبی تیره مات کوتاه

 

کراوات های پشمی بافت و عمق متفاوتی به لباس شما می دهند و در پشم های با کیفیت بالا مانند ترمه موجود هستند. این پارچه که به دلیل ایجاد گره های بزرگتر شناخته شده است، شستن آن نیز دشوار است و اگر احتمالاً از آن مراقبت نکنید، می تواند جمع شود.

 

کراوات پنبه ای

نمایش کراوات شطرنجی مشکی، گیره کراوات بیضی کوتاه طلایی 925 و سنجاق برگردان سبیل مشکی

 

کراوات‌های پنبه‌ای به راحتی اتو می‌شوند، تمیز می‌شوند و نگهداری می‌شوند و همچنین محکم و بادوام هستند. با این حال، آنها می توانند در آب داغ جمع شوند و به راحتی چروک شوند.

 

کراوات پلی استر

 

نمایش کراوات پایه ۶ سانتی‌متری صورتی براق و مربع جیبی پیزلی آبی

 

کراوات های پلی استر سبک وزن هستند و به راحتی قابل نگهداری هستند. آنها می توانند ارزان به نظر برسند زیرا بسیاری از آنها درخششی در نور دارند که در مقایسه با ابریشم مصنوعی به نظر می رسد.

 

کراوات ارزش دانستن دارد

هر زرادخانه کراواتی که ارزش شلیک آن را داشته باشد باید بیش از یک نوع یا سبک کراوات داشته باشد. داشتن یک مورد علاقه کاملاً خوب است، اما یک کراوات خال‌خالی سرگرم‌کننده را که در زمینه مناسب پوشیده شده است، از دست ندهید. آیا نگران کثیف شدن یکی از این موارد هستید؟ ما شما را با راهنمای خود در مورد نحوه نگهداری، تمیز کردن و اتو کردن کراوات تحت پوشش قرار داده ایم.

 

کراوات تک رنگ

کراوات های تک رنگ کراواتی در یک رنگ ثابت هستند. همه کاره ترین آنها سرمه ای و بورگوندی هستند که تقریباً با هر لباسی شیک به نظر می رسند و مکان خوبی برای شروع کلکسیون کراوات شما هستند. همچنین می‌توانید با رنگ‌های روشن‌تر برای ماه‌های گرم‌تر و مناسبت‌های معمولی آزمایش کنید.