کتاب جدید ارائه می دهد نگاه در داخل چه کارفرمایان می خواهید در آینده کارکنان

[ad_1]

در فرود کارآموزی و اولین کار خود را جروم وانگ ارزشمند حرفه ای-آماده مشاوره به دانشجویان در مورد ورود به محل کار. زیرنویس چرا که مدارک تحصیلی آنها به اندازه کافی نشان می دهد که استخدام مدیران به دنبال بیش از موفقیت تحصیلی و اصطلاح “مهارت” در هنگام ارزیابی نامزدها.

وانگ صرف مقدار زیادی از سال در هر دو طرف از فرآیند استخدام. او دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق از دانشگاه تافتز تا به حال یک حرفه ای در تکنولوژی دریافت مدرک دیگری از کلمبیا مدرسه کسب و کار و سپس وارد بانکداری جهانی و در نهایت شروع شرکت خود را دنیای واقعی ExpertsTM, به توصیه به دانش آموزان در کل حرفه ای-آماده سازی فرایند. علاوه بر این در حال مصاحبه برای شغل بسیاری از بار خود ونگ بارها در مصاحبه های بالقوه کارکنان در شرکت پردیس استخدام تیم و کار با منابع انسانی ادارات در شرکت او کار می کرد برای به استخدام بهترین کالج استعداد در دسترس است. امروز از طریق خود شرکت وانگ مربیان دانش آموزان در کل کار فرایند جستجو از جمله تکنیک های مصاحبه و مناسب کسب و کار قوانین و مقررات. در حال حاضر او سهام خود را تجربه متفکر بینش و استراتژی عملی در کتاب جدید خود را.

فرود کارآموزی و اولین کار خود را می رود به مراتب فراتر از حد معمول کار, جستجوی کتاب در مورد تکنیک های مصاحبه و چگونه برای نوشتن یک رزومه کاری. این کتاب برای دانش آموزان به طور خاص و توضیح می دهد که چگونه آنها می توانید استفاده کنید تحصیلی خود را تجربه به ترجمه به مولفه های کلیدی کارفرمایان می خواهند در زمینه های مربوطه خود را. به عنوان ونگ متحده در مقدمه:

“بر خلاف تجربه حرفه ای که می توانید نقطه خود را به تجربه کاری مرتبط به عنوان شروط لازم برای موفقیت در آینده دانش آموزان بیشتر به چالش کشیدن وظیفه قانع کننده کارفرمایان آینده نگر است که خود را علمی و فوق برنامه تجارب ترجمه می تواند به موفقیت های حرفه ای. آنها همچنین باید بار اضافی از متقاعد کردن شرکت های که آنها واقعا علاقه مند و متعهد به صنعت است.”

وانگ را تسکین می دهد دانش آموزان از بخش بزرگی از این بار با نشان دادن نحوه ارزش دادن به تجارب خود را. اما این کتاب خیلی بیشتر از نحوه کرک رزومه کاری خود را به نگاه خوب به یک کارفرما و یا چه می گویند در یک مصاحبه. وانگ در مورد تمام چیزهایی که دانش آموزان باید انجام شود قبل از آنها شروع به دنبال یک شغل. او دستور در مورد نحوه تعیین دوره های آموزشی را برای ایجاد فوتی و فوری دانشگاهی, مشخصات, نحوه استفاده از مدرسه خود را با خدمات حرفه ای به شما کمک کند و مهمتر از همه چگونه به خود بگویید معتبر داستان برای متقاعد کردن این شرکت به استخدام شما.

به همان اندازه مهم است ونگ می پرسد خوانندگان به فکر می کنم در مورد چه شغلی مناسب است مناسب برای آنها. دانش آموزان نیاز به تعیین آنچه ارزش های خود را و چگونه آن را ترجمه به محل کار. این کافی نیست که فقط به می خواهید برای ایجاد یک شش رقم حقوق و دستمزد و شما قطعا نمی توانید بگویید کارفرمایان آینده نگر است که چرا شما می خواهید به کار برای آنها. شما نیز نمی خواهید به در یک کار فقط برای پول اگر آن را به شما استرس بیش از شما می تواند اداره کند و یا آن را اخلاقی نمی کند چین با ارزش خود را.

یکی از مهم ترین فصل های کتاب است که در مورد ساختمان های شخصی خود را با نام تجاری. موفقیت در بازار کار آغاز می شود شخصا با اینکه یک موفقیت است و این بدان معنا نیست که فقط دستاوردهای علمی اما اخلاقی موفقیت و آینده با شخصی خود را تعریف موفقیت است که همسو با اهداف خود شخصیت و اخلاق. شما باید نام تجاری خود را به تأمل در تمام راه هایی که شما هستند. وانگ کمک می کند تا دانش آموزان نه تنها به تعیین علامت های تجاری خود هستند اما نحوه ارتباط آن علامت های تجاری به طور موثر به کارفرمایان به طوری که آنها خواهد شد “به خرید” با نام تجاری.

وانگ همچنین بر اهمیت درمان شغلی دبستان فرآیند به عنوان فرآیند فروش. در حالی که در کلاس شما در یک وضعیت فروش از آنجا که شما باید به پرورش روابط به دریافت توصیه از اساتید. کارآموزی تابستان نیز باید درمان شود مانند بلند و کامل در مصاحبه های شغلی. علاوه بر ونگ مشاوره در مصاحبه با اضافه کردن این تعجب آور قطعه از حقیقت: “استخدام مدیران اغلب بیشتر تحت تاثیر سوالات داوطلبان بخواهید آنها را نسبت به خود پاسخ به سوالات خود را.”

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر اطلاعات ارزشمند در این کتاب-مشاوره در شبکه, حضور در نمایشگاه حرفه ای, چگونه به نگرش درست, چگونه اعتماد به نفس خود را و چگونه به یک طرز فکر فروش به فروش خودتان. اما شاید مهم ترین چیزی است که وانگ برای گفتن در مورد کی و چگونه اغلب به آماده شدن برای پیدا کردن یک شغل. وانگ متحده حقیقت سخت گفت:

“دانش آموزان اغلب به من بگویید که آنها بیش از حد شلوغ با دوره خود به اختصاص زمان به حرفه دبستان. متاسفانه حضور در نمایشگاه کار یا در دانشگاه مصاحبه است نه لزوما به اندازه کافی برای پیدا کردن کار; شما نیاز به قرار دادن در بسیاری تلاش بیشتر اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن شانس خود را از فرود اولین کار و یا کارآموزی… مردم اغلب می گویند که جستجو برای یک کار یک کار تمام وقت است. برای دانشجویان باید آن را حداقل یک کار پاره وقت است که به معنی شما باید به طور مداوم کنار هم هر هفته به صورت حرفه ای دبستان. در حالت ایده آل شما باید شروع به فکر کردن در مورد حرفه دبستان تلاش به عنوان یک دانشجوی سال اول اگر چه در این مرحله تمرکز خود را فقط باید در آشنایی با خدمات حرفه ای در دسترس در محوطه کاوش علمی خود را منافع و فکر کردن در مورد ایجاد اعتبار علمی جذاب برای کارفرمایان بالقوه است.”

امیدوارم شما یکی از آنهایی که هوشمند است که پیش از بازی و خواندن این کتاب در اوایل خود را در کالج حرفه ای اما اگر نه, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای کمک به شما مجموعه جدا از دیگر متقاضیان کار. من آرزو می کنم کسی به من داده بود این کتاب زمانی که من در کالج بود. آن را هدیه ای مناسب برای دبیرستان یا کالج دانش آموزان هر کسی در مورد ورود به بازار کار و یا حتی کسی که می خواهد به آماده شدن برای پیدا کردن یک کار بهتر.

[ad_2]