کتاب جدید ارائه می دهد دوره های مهارت های زندگی است که منجر به موفقیت

[ad_1]

در Lifeonomics دکتر توماس جان سهام این مناطق که در آن شما می توانید اقدام به دیدن بهبود فوری در زندگی خود را. زندگی نمی آیند با یک کتابچه راهنمای کاربر برای موفقیت اما جان به جمع آوری با هم برای خوانندگان خود را از بسیاری از مهارت های او آموخته است که باید به او کمک کرد تا یک موفقیت حرفه ای و انجام زندگی شخصی.

قبل از من بیشتر مهم است به دانستن آنچه که جان موفقیت هستند. او در هند به دنیا آمد پسر دو پزشک که موفق بودند اما به طور مداوم کار می کرد. از آنها را به او آموخته اخلاق کار و تعهد اما او نیز آموخته و در مورد اهمیت تعادل در زندگی است. که مایل به دنبال پزشکی و به طور خاص چشم او تصمیم گرفت برای تحصیل در ایالات متحده است. او به پایان رسید تا بودن پذیرفته شده به برنامه در دانشگاه هاروارد و MIT و سپس ایجاد خود را عمل در منطقه شیکاگو. امروز جان در نظر گرفته شده است یک کلید در نظر رهبر در زمینه چشم پزشکی. او شده است به نام امریکا بالا, دکتر, توسط قلعه کانلی, Ltd. (CCL) و امریکا بالا چشم پزشک توسط شورای تحقیقات امریکا در شیکاگو بالا, دکتر, توسط, شیکاگو, مجله است و در رتبه بالای 1 درصد در کشور در چشم پزشکی توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی. چشمگیر, بله, اما پزشکی نیست جان را تنها منطقه ای از موفقیت است. او یک بیت از یک رنسانس مرد با چند منافع. او پرشور در مورد کمک به دیگران است که منجر به علاقه او در صحبت های عمومی از جمله اینکه به شدت درگیر در تقویم ارائه در کنفرانس های بین المللی در زمینه نوشتن کتاب هر دو در درون خود نظم و انضباط و در حال حاضر این یکی برای کمک به دیگران. و به بالا از آن خاموش او rock ‘n’ roll درامر.

اما به اندازه کافی در مورد جان اعتبار. آنها اما مطلب قابل توجه این است که تمایل خود را برای کمک به خوانندگان برای آن دلیل او سهام مهارت او honed است که اجازه داده او را برای رسیدن به موفقیت است. خود را Lifeonomics با زمان آزمایش استراتژی برای شما به استفاده از به منظور بهبود زندگی خود را. جان می گوید: “قبل از نوشتن این کتاب من با برخی از نزدیک ترین دوستان من برخی از اصول گنجانده شده در اینجا که من فرمولی برای زندگی خود من است. به عنوان یک نتیجه زندگی خود را برای بهتر تغییر و آنها را من از ایشان تشکر فراوان در بیش از یک مناسبت. تشویق این نتایج من را به نوشتن خود را Lifeonomics.”

وجود دارد یک تن از اطلاعات مفید در این کتاب, و من فقط می توانید آن را لمس همه به طور خلاصه. در خط مقدم است و نیاز به یک رهبر در زندگی خود را. جان سهام مواد لازم برای رهبری و چگونه برای به دست آوردن آنها. مقدار زیادی از آن را با خود-نظم و انضباط و همچنین تصمیم گیری های دشوار است که در نهایت خواهد شد به نفع ما. برای مثال ما باید در بازگشت سرمایه گذاری دریافت ما از هر گونه فعالیت ما در تعامل است. برخی از فعالیت ها نه تنها ارزش سرمایه گذاری و جان دارد به هیچ مشت در لیست آنها از جمله تماشای تلویزیون بی فکر درگیر شدن در روابط است که مناسب نیست برای ما فقط برای نتیجه نهایی کوتاه از sexو خوردن مواد غذایی است که لطمه می زند و به جای تقویت بدن ما است.

برخی از جان مشاوره ممکن است سخت به شنیدن اما من تحسین او به آرامی سهام آن است. جان صمیمی سبک است که تعداد کمی از نویسندگان به دست آوردن زمانی که صحبت به خواننده. در اینجا یک مثال از زمانی که او می خواهد ما را به تمرکز بر روی کلمات به ما می گویند و فکر می کنم:

“کلمات قدرتمند تر از بسیاری از ما تصور کنید. کلمات می تواند یک قهرمان از شما و یا شکست کل است که می تواند حتی منجر به پایان زندگی خود را از طریق خودکشی. بنابراین فکر می کنم قبل از اینکه شما صحبت می کنند.

“شما می توانید می گویند کلمات مثبت است که تولید انرژی مثبت و یا منفی کلماتی که صدمه دیده و یا کشتن فرد دیگری ابتکار درایو و شادی. شما می توانید می گویند یک هزار نوع و یا احساس خوب کلمات را به یک فرد اما اگر به شما می گویند یکی از سخت شارژ شده منفی کلمه او نمی خواهد به یاد داشته باشید همه کلمات خوب شما گفت: تنها سخت یکی. است که چرا خدا به ما داده همه دو گوش و دو چشم و دهان تنها یک و یک زبان. من به شما می گویم دوست من می گویند کمتر و گوش دادن بیشتر تمام زندگی باقی مانده خود در زمین و زمانی که شما صحبت می کنند به دنبال بالا بردن مردم قرار داده و آنها را به پایین.”

خود را Lifeonomics پر از داستان های شخصی از چگونه جان خود را گرفته مشاوره و همچنین به عنوان داستان از افراد مشهور اعم از مادام کوری و آلبرت انیشتین به مارتین لوتر کینگ و اپرا وینفری که زندگی را تجسم اصول مشترک در این کتاب است. یکی از داستان های مورد علاقه من این است که چگونه جان آموخته نمی شود چنین درونگرا به سادگی با لبخند و تبریک مردم و قابل توجه در ارتباط او با دیگران با اجرای این تغییر است. و نه او از خندیدن خود را. او به ما می گوید: “امروز من می توانم صحبت می کنند به هر کسی در اطراف من لبخند و اتصال و تبادل برخی از لذت بخش, مثبت, کلمات. شاید در حال حاضر من در مفاصل آن پس به جهنم همسر من اغلب دستور من به صحبت و نشسته به خصوص در گردهمایی های اجتماعی.” شما باید برای عشق جان را و چگونه او زمام او را در در زمان-صبر کنید تا زمانی که شما به عنوان خوانده شده داستان خود را در مورد کفش های قرمز.

مناطق دیگر جان بر شامل اهمیت نگرش اهمیت کار سخت چگونه به تقویت رابطه خود را با دیگر قابل شما چگونه به توسعه مهارت های حل مسئله, چگونه برای تبدیل شدن به خود منظم بنابراین شما می توانید تبدیل رویاهای خود را به واقعیت چگونه برای تکمیل وظایف در سرعت رعد و برق و چگونه به لباس برای موفقیت.

در فصل آخر منحصر به فرد است فراتر از هر چیزی من دیده ام در کمک به خود و یا شخصی توسعه کتاب به دلیل آن را تمرکز بر جهانی megatrends که افرادی که می خواهید به موفقیت در زندگی نیاز به نگه دارید تا با این طیف از نوآوری در انرژی و فناوری به رشد جمعیت و گرم شدن کره زمین-که همه در حال شکل دهی مجدد جهان ما. اگر ما می خواهید به ماندن در بالای همه چیز ما نیاز به دانش در مورد آنها و سرمایه گذاری بر روی آنها را تا زمانی که ممکن است.

خود را Lifeonomics بسته بندی شده با مشاوره است که کمک خواهد کرد که هر کسی در هر مرحله از زندگی تجربه مثبت و بهبود مستمر. من به خصوص توصیه می شود این کتاب را به عنوان هدیه ای مناسب برای هر کسی که فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و یا کالج است که در مورد ورود به دنیای کار و یا هر کسی که به سادگی در تلاش خود را حرفه ای و یا زندگی شخصی و نیاز به کمی افزایش اعتماد به نفس و یا جهت. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید در زندگی خود را به خواندن Lifeonomics و استفاده از ابزار آن ارائه می دهد شما را به یک نقشه راه برای تعیین مقصد خود را.

[ad_2]