کالج خود را متعهد به اشتغال ،

[ad_1]

چه آن را مانند نگاه زمانی که شما به طور کامل متعهد به استخدام دانشجو موفقیت است ؟ به عنوان آنها می گویند “شما آن را می دانم زمانی که شما آن را ببینید.”

زمانی که کالج خود را به طور کامل متعهد به استخدام دانشجو, موفقیت, همه در کل کالج جامعه (نه فقط شغلی دفتر خدمات) است که هر دو مسئول و پاسخگو برای کمک به دانش آموزان یاد بگیرند که در مورد آماده شدن برای پیدا کردن و زمین شغل خوب. بنابراین اگر شما در حال شرکت در یک نمونه کالج که در آن تنها حرفه ای, خدمات, مردم در انجام آن دسته از فعالیت های شما با حضور در یک کالج است که به طور کامل متعهد به موفقیت در استخدام.

فعلی و بالقوه دانش آموزان و والدین آنها را به وضوح می دانیم که وجود دارد یک تفاوت مهم در کالج که در آغوش کالج جامعه فلسفه است. هر کالج, بروشور, وب سایت کارمند و هر کس در هر راه ارتباط با دانشگاه را نشان می دهد شخصی خود نگرانی برای هر دانش آموز توانایی فارغ التحصیل با کار خود را در زمینه مورد علاقه یکی که حرفه ای بالقوه است.

هنگامی که دانش آموزان شرکت متعهد کالج, آنها بیش از حد باید قبول طیف گسترده ای از مسئولیت های اضافی. این مسئولیت شروع و در سال اول و در ادامه هر یک ترم تا فارغ التحصیل می شوند. متعهد کالج ها درک کنند که کار شکار موفقیت بستگی به آماده سازی که در قبل از. در واقع وجود دارد بسیاری از چیزهایی که برای دانش آموزان به انجام است که یک ترم با ترم طرح اقدام لازم خواهد بود. از همه مهمتر متعهد کالج رهبران نیز باید یک برنامه ریزی دقیق از عمل طول می کشد که دانش آموزان و کارمندان و کل کالج جامعه از طریق یک فرایند است که به طور منظم منجر به اشتغال موفقیت برای دانش آموزان در هر عمده.

چه مسئولیت باید دانش آموزان قبول می کنید ؟

– تعهد به یک سیستم است که نیاز به شخصی عمل هر ترم

– شناسایی اولیه از اهداف شغلی

– مکرر اینترنت اشتغال در پروژه های تحقیقاتی

– مشارکت در جستجوی کار در کلاس های آمادگی

– دوره اشتغال مربیگری و بازخورد عملکرد

– به اشتراک گذاری اطلاعات با سایر دانش آموزان

– ساختمان استخدام شبکه

– توسعه روابط با پتانسیل منابع

… و چیزهای دیگر بیش از حد

پس کالج جامعه است که متشکل از بسیاری از هزاران نفر از افراد مرتبط با کالج طول می کشد متعهد و رهبران قوی برای ایجاد یک سیستم مانند کار شناسایی دستگاه™. اما زمانی که کل کالج جامعه می آید با هم برای این هدف های ارزشمند فوق العاده چیزهایی که اتفاق می افتد این نوع از چیزهایی است که تقریبا تضمین استخدام دانشجو موفقیت است.

بدیهی است که اعضای خود را در کالج جامعه خود را باید در جستجوی کار آماده کمک و آموزش تکالیف جدی است. تنها با علاقه و شور و شوق و نگرانی از این جامعه می تواند دانش آموزان دریافت حجم و کیفیت اشتغال آماده کمک به آن را به اطمینان حاصل شود که تعداد زیادی از دانش آموزان تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان.

زمانی که کل کالج جامعه می آید با هم برای کمک به دانش آموزان: الف) یاد بگیرند که چگونه به انجام یک برنامه جامع و موثر در جستجوی کار ب) انجام کارهایی است که با تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان و c) شناسایی هزاران نفر از فرصت های شغلی احساس وجود دارد و فعالیت آن وجود ندارد و در اکثر دانشگاه امروز.

هر کس در دانشگاه و خارج از دانشگاه به رسمیت می شناسد که چیزی خاص در حال وقوع است. دانش آموزان وزوز در مورد فرصت های شغلی که هرگز شناسایی شده اند در دیگر دانشکده ها. کالج کارکنان واکنش نشان می دهند با حیرت به این نتایج شده است که زمانی توسط متعهد کالج رهبران استادان و مدرسان مدیران و هر کسی که با این نسخهها کار در محوطه دانشگاه. پدر و مادر و فارغ التحصیلان به رسمیت شناخته شده برای کمک به آنها.

از همه همکاران دعوت به شرکت در جشن ها و به رسمیت شناختن اتفاقاتی که در حال وقوع در محوطه دانشگاه. خبرنگاران و رهبران دیگر کالج ها سوال شرکت کنندگان در مورد آنچه صورت گرفته است. برای, خوب, دلیل, احساسات, مناظر و صداها را از کالج جامعه نمایش شادی و غرور در اشتغال نتیجه ای که حاصل شد با فارغ التحصیلی کلاس.

آیا این چیزی است که اتفاق می افتد در خود دانشگاه ؟

[ad_2]