کاشت ابرو طبیعی با روش های مدرن و به روز جهانی

دلایل متفاوتی برای ریزش ابروها وجود دارد، از جمله دلایلی که می توان به آن اشاره کرد تغذیه نامناسب، استرس، ژنتیک، استفاده از لوازم آرایشی غیر بهداشتی و غیره است. ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهری هر فرد دارند و در این میان کاشت ابرو بهترین و مناسب ترین روش برای بازگشت موهای از دست رفته در ناحیه ابرو است.

برخی از خانم ها بر این باور هستند که برای پرپشت کردن ابرو با هاشور و تاتو به نتیجه دلخواه خود می رسند؛ ولی متاسفانه این طور نیست. این دو روش معایب بسیاری از جمله این که ظاهر شما را مصنوعی جلوه می دهد، از رنگ های شیمیایی برای طرح ابروها استفاده می شود، در ارائه مدل ها محدودیت وجود دارد و همچنین این روش درد و خطرات زیادی را به همراه دارد که توصیه نمی شود. در ادامه به توضیح روش های کاشت ابرو امروزی می پردازیم.

کاشت ابرو چیست؟

در کاشت ابرو فولیکول های مو از قسمت های مختلف بدن شامل پشت گردن ما بین دو گوش فرد گرفته می شود و به ناحیه ای از ابرو که نیاز به کاشت دارد پیوند زده می شود. پس از کاشت فولیکول های مو در ناحیه کاشت ابرو، ابروهای کاشته شده تا پایان عمر فرد رشد می کنند و می تواند ابروهای خود را اصلاح کند.

روش های به روز کاشت ابرو

از زمانی که کاشت ابرو به عنوان روشی دائمی برای پرپشت کردن ابروها و حل مشکلات ریزش آن مطرح شد، تکنیک های گوناگونی ارائه شدند. نکته قابل توجه این است که استفاده مناسب این تکنیک ها برای صورت شما در جلسه مشاوره قبل از کاشت، با توجه به ترکیب چهره و میزان ریزش ابرو مشخص می گردد.

بعد از مشخص شدن روش مناسب پزشک متخصص به طور دقیق متوجه می شود که موهای مورد نیاز را از کجا برداشته، در چه محلی با چه زاویه ای قرار بدهد؛ اما سوال اینجاست که جدیدترین و بهترین تکنیک هایکاشت ابرو کدام اند؟

تکنیک کاشت ابرو نواری FUT

روش کاشت ابرو FUT یکی از روش های قدیمی کاشت ابرو است که البته تا به امروز هم جزو روش های پر طرفدار قرار دارد؛ اما با توجه به تجربیات افراد مختلف روش مناسبی برای کاشت ابرو نیست. ابروهای کاشته شده در این روش جلوه خوبی برای صورت ندارد و مصنوعی و به هم ریخته نشان می دهند. در این روش نیاز به برش و بخیه زیادی است به همین علت دوره نقاعت طولانی ای دارد.

تکنیک کاشت ابرو بدون جراحی FUE

به تکنیک کاشت ابرو FUE، کاشت ابرو بدون جراحی هم می گویند که هم برای خانم ها و هم آقایان روشی مناسب و بدون دردسری است. در این روش موها از پشت سر یا پشت گوش برداشته می شوند. در این نواحی تراکم موها بیشتر است و به دلیل قطر کمتر، شباهت آن ها به موهای طبیعی ابرو بیشتر خواهد بود. در تکنیک FUE از کاشت ابرو، جای زخم باقی نمی ماند و فرد بعد عمل نیز به استراحت ندارد و به سادگی میتواند به کارهای روزمره خود بپردازد.

تکنیک کاشت ابرو SUT

امروزه اغلب برای کاشت ابرو از روشSUT استفاده می شود. روش های Micro FIT، SUT، FIT و Super FUE از تکنیک های رایج کاشت ابرو هستند که همگی بر پایه خارج کردن فولیکول های مو انجام می شوند. در این روش ها با استفاده از یک دستگاه واسط فولیکول های مو را برداشته و به دلیل دخالت نکردن دست سرعت عمل جراحی بسیار بالاتر از روش های دیگر است. این روش بدون خونریزی است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

جمع بندی

با این که روش های زیادی برای کاشت ابرو موجود است؛ اما هنوز انتخاب صحیح یک کلینیک مجهز، همراه کادر مجرب، یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که هنگام کاشت ابرو باید در نظر بگیرید.

کسب اطلاعات بیشتر:

https://b2n.ir/a79134