کار از خانه موفقیت داستان – گلدوزی کسب و کار

[ad_1]

در سال 1995 همسر من تصمیم او متنفر بودم ، پرداخت ناچیز بود رفت و آمد وحشتناک بود و مهمتر از همه او احساس او می تواند دستیابی به اطلاعات بیشتر با زندگی خود را. در آن زمان من بود و فروشندگان ماشین آلات نساجی. من به فروش می رسد جدی نساجی صنعتی تجهیزات است که در بازه زمانی از 3 تن و 15 راس ماشین آلات گلدوزی به کوچکتر تک سر ماشین آلات گلدوزی که شما می توانید به راحتی اجرا از گاراژ خود را. بنابراین یک روز به من پیشنهاد او خرید استفاده می شود تک سر دستگاه و کسب و کار ما متولد شد.

ما canvased محله, محلی برای کسب و کار و مدارس و پلیس و آتشنشانی برای افرادی است که می خواستم به خود را سفارشی آرم دوزی روی پیراهن کلاه و پیراهن یقه دار و ما متوجه شدیم که آن را بسیار آسان برای پیدا کردن کسب و کار. در یک سال کسب و کار شروع به رشد به طور پیوسته و از آن آشکار شد که ما تک سر ماشین آلات گلدوزی بود قادر به نگه دارید تا با تولید.

در این مرحله ما تا به حال به یک تصمیم استراتژیک است. آیا ما سرمایه گذاری بیشتر و رشد کسب و کار ؟ ما خریداری یک 6 سر ماشین گلدوزی برای $50,000.00 (که به سختی مناسب در گاراژ ما). کسب و کار بزرگ شد و ما دستگاه جدید می تواند همگام با آن را به خوبی. ما استخدام کارمند برای کمک به اجرای آن را به عنوان به خوبی.

من می دانم آنچه شما را بدانم. چقدر پول آیا شما را ؟ من می توانم به شما بگویم که ماه شد ما مشبک $9,000.00 در هر ماه اما این کار بسیار سخت و ما شروع به از دست دادن تعادل کار و زندگی. سپس همسر من به هنگام تولد به دو فرزند بود و به دیگری استراتژیک تصمیم گیری در مورد چگونه ما می خواستیم به کار می کنند. من تا به حال خود من روز کار و کارگر با همسرم در اواخر شب به کمک به او را دریافت سفارشات از درب. چیزی تا به حال به, بنابراین این چیزی است که ما تصمیم به انجام.

ما اخراج حدود 20% از مشتریان ما شروع با مشتریان است که خواستار خالص 30 و 60 بعد از نظر و به صداقت ما نیز اخراج مشتریان بودند که خواستار بیش از حد (و تا حدودی تشنجی). من یک پسر خوب, اما من باید اعتراف من در زمان لذت در شلیک برخی از این مشتریان است. نتیجه نهایی این بود که ما قادر به هنوز خالص در حدود $60,000.o0 هر سال کار به طور متوسط 4 ساعت در روز برای برخی واقعا خوب شرکت هایی که با ما برخورد با احترام و پرداخت صورتحساب خود را در زمان.

فلش رو به جلو در حال حاضر ما به فروش می رسد 6 سر و خریداری جدیدتر و سریع تر 4 سر Barudan ماشین گلدوزی. ما خریداری شده آن را مورد استفاده برای حدود $30,000.00. من می دانم که به نظر می رسد اما به یاد داشته باشید ما خرید اولین دستگاه تک سر حدود 8000 دلار.00. اگر موانع ورود در این کسب و کار به نظر می رسد بالا به شما…که یک چیز خوب است. مانع از آن هر کس از بودن قادر به ورود بیش از حد. برای مثال, شما می توانید شروع به در روی صفحه نمایش چاپ کسب و کار برای $1,000.00. اما نگاه در اطراف محله خود را, شما به سرعت کشف که screenprinters تعداد مغازه های گلدوزی 5 به 1. شما همچنین ممکن است متوجه که دوزی کالا فرماندهی یک قیمت بسیار بالاتر از screenprinted موارد.

تصمیم به ماندن در نه بیش از حد بزرگ panned به یک تصمیم بزرگ. چین خرد و بزرگ گلدوزی فروشگاه کسب و کار در این کشور است. من صحبت کردن در مورد کسب و کار است که من به فروش می رسد ماشین آلات است که تا به حال 10 یا بیشتر 12 سر ماشین های گلدوزی و آیا عمده تولید. که کسب و کار همه خارج از کشور فرستاده شد که در نهایت من مجبور به پیدا کردن یک کار در روز ( من نمی فروش ماشین آلات گلدوزی بیشتر). اما مغازه های کوچک محلی در آنجا ماند زنده و رونق است. فکر می کنم در مورد آن; اگر شما نیاز به 50 کلاه دوزی برای شما کسب و کار کوچک یا تیم شما در حال رفتن به ترتیب حمل و نقل از چین, وقتی که من می تواند به نوبه خود است که نظم در اطراف در 3 روز قیمت $8.00 هر کلاه ؟ با راه کلاه من هزینه $2 -3.00 یک تکه و من حدود یک ساعت برای تکمیل سفارش.

بیایید انجام محاسبات ریاضی است. $5.00 سود هر کلاه x 50 کلاه = $250.00 سود ناخالص.

در صورتی که کلاه هزینه $3.00 هر که هزینه $50 x $3 = $150 دلار هزینه کالا.

سود خالص $100.00 برای یک ساعت کار می کنند. من کار را برای 100.00 $در هر ساعت در هر زمان.

به طوری که همسر من کار از خانه. آن شده است یک حرفه ای پاداش برای او است که او را قادر به ایجاد پول و هنوز هم یک مادر است. وجود دارد یکی دیگر از نقطه به نقطه را در اینجا. نه هر کار از فرصت های صفحه اصلی را به یک فرصت آنلاین. هنوز هم وجود دارد صادقانه به خوبی کسب و کار است که هنوز چیزی در این کشور است. God Bless America و از این فرصت برای به دست آوردن یک باک در این کشور از ماست!

که در سال 1995 امروز کسب و کار است که هنوز رفتن قوی (هر چند رکود اقتصادی آهسته آن را پایین کمی). بزرگترین چیزی که در مورد آن بود که او قادر به کار در خانه و کسب درآمد و بالا بردن دو فرزند فوق العاده در همان زمان. اگر شما می خواهم به سوال در مورد شروع به کار در کسب و کار گلدوزی لطفا ترک یک نظر در این پست. من خوشحال هستم به شما بگویم همه چیز در مورد آن.

کار واقعی فرصت

[ad_2]