ژنیکوماستی و کاهش سایز سینه در مردان + فیلم

اوج دوران بزرگی سینهها در مردان بین سنین 50 تا 80 سالگی است. همچنین سیروز کبد نیز با تغییر دادن ساز و کار طبیعی هورمونی بدن موجب بزرگی پستان مردان میشود. Karp در ژنیکو ماستی گرید a2 لیپوساکشن تنها یا به همراه اکسیزیون ساب آرئولر را توصیه می کند و در گرید b2 اکسیزیون پوستی نیز صورت می گیرد. همچون هر جراحی دیگری، تا 6 هفته بعد از جراحی نباید حمام آفتاب گرفت یا برنزه کرد، تا وقتی که کبودی و مقدار زیادی از ورم فروکش کند. هرچند هرکدام از این هورمونهای صفات معمول در بدن زنان و مردان را باعث میشود، مردان مقدار کمی استروژن و زنان هم مقدار کمی تستسترون تولید میکنند. این عارضه در اثر به هم خوردن تعادل هورمونهای جنسی و افزایش سطح هورمون استروژن نسبت به هورمون تستسترون در بدن، ایجاد میشود. ژنیکوماستی غالباً در اثر بهم خوردن تعادل بین هورمونهای استروژن و تستسترون بوجود میآید. از طرفی در افراد مبتلا به مشکلات کبدی به دلیل کاهش اشتها، سطح تستوسترون نیز کمتر میشود و این اتفاق نیز میتواند باعث بر هم خوردن تعال میان سطح استروژن و تستوسترون باشد. تشخیص این عارضه بر اساس معاینه جسمانی، بررسی قفسه سینه، سابقه پزشکی و سابقه داروهای مصرفی و سایر آزمایشات صورت میگیرد.

در این حالت بنابر تشخیص پزشک، یا تجویز و مصرف دارو کافی خواهد بود و یا سروکارتان به اتاق عمل خواهد افتاد. میزان موفقیت عمل جراحی ژنیکوماستی چند درصدی خواهد بود؟ بازگشت ژنیکوماستی بعد از عمل رفع ژنیکوماستی گن بعد از . مردان یا نوجوانانی که با ژنیکوماستی درگیر هستند معمولاً اعتماد به نفس خود را، خصوصاً در مواقعی که باید پیراهن خود را درآورند، از دست میدهند. بسیاری از مردان و نوجوانان مبتلا به ژنیکوماستی ممکن است از لحاظ عاطفی توسط هم سن و سالان خود مسخره یا دست انداخته شوند، که در نتیجه جراحی کوچک کردن سینه مردان میتواند برای این دسته از افراد هم از لحاظ جسمی و هم روانی، درمانی سودمند باشد. این مشکل ممکن است در یک پستان، هر دو یا روی نوک پستان، اطراف نوک پستان و یا کل منطقه سینه قابل مشاهده باشد. اینکه هر چند سال یک بار ماموگرام انجام دهید به عوامل خطر و سابقه خانوادگی و پزشکی شما بستگی دارد. سپس باید مایع را صاف کرد و هر روز چند بار آن را نوشید تا زمانی که اندازه سینهها کاهش یابد.

عارضه شبه ژنیکوماستی هنگامی رخ میدهد که بیمار بافت اضافی چربی داشته باشد و اثری از بافت اضافی سینه نباشد. پزشک در ابتدا بیمار را در مطب معاینه می کند. داروها نه تنها ممکن است باعث بزرگ شدن سینه در مردان شوند، بلکه امکان دارد باعث شوند جراحی برای بیمار خطرناک باشد. پزشک ممکن است از یک تکنیک جراحی یا ترکیبی از چند روش برای رسیدن به نتایج دلخواه استفاده کند. فارغ از نوع ژنیکوماستی، میتوان تکنیکهای جراحی کوچک کردن سینه مردان برای بهبود بخشیدن به فرم و شکلدهی یک سینه مردانه استفاده کرد. اگر از یک گن مناسب استفاده کنید، احتمال تجمع مایعات را تا حد زیادی کاهش میدهید. گاهی اوقات یک سطح سفت از بافت، که دقیقاً زیر ناحیه نوک سینه قرار دارد، نیز در حین معاینه جسمانی احساس خواهد شد. عارضههای دیگری نیز هستند که باعث ژنیکوماستی میشوند. هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟ برش درمواقعی که پوست اطراف نوک سینه نیاز است کم شود یا موقعی که بخواهیم نوک سینه طبیعیتر باشد، لازم می باشد.

این روش برای افرادی که قصد برجسته کردن گونه، پشت چشم و لب خود را دارند و یا میخواهند چروک و فرورفتگی های صورت خود را پر کنند، کاربرد دارد. معمولاً بیمارانی که 18 سال یا بیشتر دارند برای انجام این جراحی مراجعه میکنند اگرچه بیماران جوانتر هم در صورت عدم وجود مشکل برای جراحی میتوانند از این درمان بهرهمند شوند. بزرگی سینهها معمولاً شش ماه الی دو سال بعد از بلوغ از بین میرود. بسته به بافتی که باعث بزرگی سینه شده است، روش درمانی نیز متفاوت خواهد بود. مردانی که سینه های بزرگ دارند، از برقراری رابطه ی جنسی با شریک احساسی خود نیز امتناع می کنند. برخی از بیماران حتی افزایش کیفیت زندگی را نیز گزارش کردهاند. اگر بیماران عضلات سینه قوی داشته باشند که زیر بافت غدهای سینه یا بافت اضافی چربی پنهان شده، بعد از جراحی سینهای مردانه و ورزشکاری خواهند داشت. «ژنیکوماستی» (Gynecomastia): یا بزرگ شدن پستان در مردان که در اثر افزایش بافت چربی در پستانها اتفاق میافتد و گاهی میزان آن در هر دو پستان یکسان نیست. ژنیکوماستی به طور معمول با دردناک شدن پستانها و گاهی ترشح از آنها همراه خواهد بود. 16.2 آیا جراحی ژنیکوماستی بیخطر است؟ این عارضه، که به ژنیکوماستی میگویند، ممکن است یک یا هر دو سمت قفسه سینه را تحت ژنیکوماستی خطرناک تأثیر قرار دهد.