چگونه می تواند خود را سرگرمی تواند کلیدی برای موفقیت مالی?

[ad_1]

تقریبا همه دانش آنها نیاز به ایجاد ثروت. هر کس علاقه به سرگرمی و یا دارای دانش در مورد یک موضوع خاص است. آن می تواند هر چیزی و من واقعا معنی هر چیزی! از باغبانی به مدل هواپیما, مراقبت از کودکان از آموزش سگ برای ورزش هر کس دانش است که شخص دیگری می خواهد. مشکل این است که اکثر مردم هیچ ایده چقدر دانش خود را با ارزش است چرا که اطلاعات آنلاین است ارزش بسیار بیشتر از امروز.

اینترنت تبدیل به یک نیروی محسوب می شود. این هیولا از جرم مصرف گرایی است که تا به حال افزایش است و به نظر نمی رسد به کم کردن سرعت. ما مصرف کنندگان صرف $ 748 میلیون در محتوای آنلاین (اطلاعات) در طول نیمه اول سال 2003 به نمایندگی از 23 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال 2002. با رای دادن که اینترنت در حال رشد است فقط تصور کنید چه چهره شبیه امروز.

سال گذشته تحقیقات مشتری هوا که پرداخت می شود-محتوای وب سایت, درآمد, رشد چهار برابر سال 2006 از رقم 1.4 میلیارد دلار به 5.8 میلیارد دلار است. دیوانه است – بسیاری از مردم فقط بیدار شدن از خواب به این واقعیت است. رفته اند روز هنگامی که تمام وب سایت ارائه اطلاعات خود را رایگان در حال حاضر داغترین اطلاعات محفوظ است برای کسانی که پرداخت!

بنابراین اگر شما یک سرگرمی یا علاقه شما کاندیدای مناسب و من دو کلمه برای شما – اشتراک سایت.

بنابراین آنچه که دقیقا یک اشتراک وب سایت ؟ آن است که یک سایت است که اتهامات اعضای یک هزینه برای ورود به سایت و مشاهده مطالب تخصصی. و چه همه آنها مشترک است ؟ آنها در حال در آوردن مداوم تکرار جریان نقدی خود را برای صاحبان ماه پس از ماه از چند صد تا ده هزار دلار با یک آرایه بی پایان از موضوعات. داشتن یک موفقیت پرداخت عضویت در سایت یکی از بهترین راه هایی برای ایجاد پول آنلاین. پر رونق اشتراک سایت می تواند به شما درآمد ثابت از یک مدیر اجرایی …. اما بدون کار و یا سطح استرس!

برای مثال اگر شما تا به حال فقط 200 نفر پرداخت شما فقط 20 دلار در ماه شما را ثابت جریان نقدی از $ 4000 / ماه ماه پس از ماه باران یا درخشش. بسیاری از مردم رسیدن به این هدف در اولین یا دو ماه است که سایت خود را به بالا و در حال اجرا است. این است که's فقط نوک کوه یخ است. بسیاری از مردم عضو تنها وب سایت است که برای تولید 5 -10 بار است که مقدار زیادی از پول! انتخاب درست موضوع و این می تواند اتفاق می افتد در اولین 2-3 ماه می باشد. اجازه دهید's صادق باشد; جریان نقدی ثابت است کلیدی برای امنیت مالی است که چرا این سایت است تا نسبت به هر شکل دیگری از محصول آنلاین; این می تواند به معنای یک درآمد ماهیانه منظم و بهترین از همه, هیچ, 9 to 5!

اشتراک سایت ترکیبی است از انجام چه شما لذت ببرید و به اشتراک گذاری دانش که با کسانی که واقعا آن را درک. بهترین اشتراک وب سایت های در حال اجرا توسط کسانی که اشتیاق به موضوع آنها در حال عرضه است. این مهم ترین تصمیم گیری شما'خواهید به. انتخاب موضوع مناسب و به شما'll مردم عجله به شما پول خود را وارد کنید سایت شما بدون مشکل بالا-آشنایی سایت با اطلاعات جدید و به نوبه خود در سایت باقی خواهد ماند تازه و هیجان انگیز است.

پیدا کردن یک موضوع است که شما در مورد پرشور و شانس هستند که به اندازه کافی افراد دیگر نیز پرشور در مورد موضوع به آن موفق عضویت در سایت. از آنجا که شما در حال رفتن به صرف زمان و تلاش ایجاد و حفظ عضویت خود را از سایت, آیا این را حس را به انتخاب یک موضوع است که شما لذت ببرید ؟

اما چرا مردم می خواهید به پرداخت برای اطلاعات زمانی که شما می توانید تقریبا هر چیزی در همه در شبکه بدون هیچ هزینه در تمام ؟ آن's ساده و جستجو برای اطلاعات شما نیاز به می تواند طولانی و خسته کننده است. مردم واقعا پرداخت برای راحتی آنها می خواهند تا به تاریخ و اطلاعات آنها می خواهند آن را در حال حاضر. آنها همچنین می خواهید اطلاعات جامع و اصلی آنها می خواهم به می دانم که آنها می توانید به سایت می آیند و که یک موضوع خاص را تحت پوشش به طور کامل آنها را واقعا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع آنها علاقه داشته است.
پس چرا't بیشتر سایت ها شروع به پریدن کرد بر روی پرداخت-مطالب ارابه موسیقی ؟ یک دلیل بزرگ شده است محبوب تصور غلط که مصرف کنندگان برنده't پرداخت برای محتوا در وب است. و کجا این اشتباه مفهوم ریزند ؟ از بد انجام تحقیقات و مطالعات انجام شده توسط بازاریابان و رسانه ها در سال های اخیر است. عملا تمام این نظرسنجی خواسته مردم که در حال حاضر دریافت اطلاعات و خدمات وب سایت به صورت رایگان اگر آنها خواهد پرداخت هزینه برای این خدمات است. به طور طبیعی آنها به پاسخ همان است که هر کسی با هر حس را بدهد که: “من همین't می خواهید به پرداخت هزینه برای چیزی است که من در حال حاضر به صورت رایگان دریافت کنید.” چه جای تعجب!

بازار رسیده است و آماده برای کسانی که مبتلا به این مهم ایده است.

فوق العاده بالا, ارزش درک شده توسط کلید نهایی. پرداخت آنلاین مطالب ارائه شده باید آنقدر مفید است که کاربران را هیجان زده خواهد کرد برای به دست آوردن دسترسی به آن می گویند “وای!” زمانی که آنها انجام خواهد شد و تجربه های فوری ارزش برای پول اولین بار است که آنها از آن استفاده کنید.

بهترین بخش این است که هنوز به آمده! اشتراک سایت را می توان از صفحه اصلی و پس از نصب آن را بسیار زیبا اجرا می شود خود را. نرم افزار در دسترس است برای اجرای تقریبا هر عنصر از خود سایت به صورت خودکار و عضویت در برنامه های نرم افزاری می تواند به کاهش حجم کار خود را با 75% – که تنها می تواند خبر خوبی!

این قیف نشان می دهد که چگونه خواننده می رود از مرور محتوای رایگان بودن
یک مشترک پرداخت می شود. هنگامی که یک چشم انداز وارد یک سایت's قیف رایگان مطالب
آنها متوجه می شوند که برای رسیدن به با ارزش ترین محتوای آنها باید با عبور از
مانع تبدیل شدن به یک عضو پرداخت می شود.

این روند به خوبی کار می کند چرا که مشتری در حال حاضر تبدیل شدن به درگیر در فرایند باریک کردن اطلاعات است که او می خواهد انتخاب چیزی است که's تدریج نزدیک تر به اطلاعات مورد نظر تا زمانی که درست قبل از آن's خود را در چنگ او در می یابد که-البته- – او را به تبدیل شدن به یک عضو پرداخت می شود.

موضوع ایده هایی برای اشتراک سایت:

خبرنامه موضوعات. اگر شما در حال حاضر منتشر, موفق, عضویت در خبرنامه, شما به احتمال زیاد یک نامزد ایده آل برای عضویت در سایت. قرار دادن خود را در خبرنامه, مطالب آرشیو و منابع آنلاین در یک 'تنها مشترکین' سایت معمولا افزایش ارزش ادراک شده خود را چاپ خبرنامه به هر دو زمان و مشترکان بالقوه.

پیشرفت حرفه ای است. شاید شایع ترین موضوع برای اشتراک موفق وب سایت های توسعه حرفه ای. این شامل سایت های که ارائه مشاوره و راهنمایی, چگونه به's, منابع کتابخانه ها و…. در مورد خاص و مهارت های کسب و کار و یا حرفه هایی مانند مدیریت بازاریابی راه اندازی کسب و کار خدمات مالی باز کردن طیف وسیعی از فرصت های کسب و کار. موفق پیشرفت حرفه ای سایت ها معمولا تمرکز بر روی یک طاقچه خاص موضوعات مربوط به بدست آوردن یک زندگی و یا بهتر یک's حرفه یا مهارت های کسب و کار.

شخصیت بر اساس راهنمایی خودی. تعدادی از اشتراک موفق وب سایت های ساخته شده در اطراف یک شناخته شده و یا مورد احترام کسی که مشترکین فراهم می کند با بینش شخصی, راهنمایی, مشاوره, اطلاعات و نظرات. در اکثر موارد فرد در پشت این سایت ها ساخته شده است یک شرکت شهرت و توسعه زیر از افرادی که مایل به دسترسی به اطلاعات این متخصص فراهم می کند.

محصول دانلود کتابخانه. یکی از جالب تر اشتراک سایت مدل بر اساس به طور کامل در ارائه مشترکین با یک کتابخانه بزرگ از محصولات دانلود معمولا برنامه های کامپیوتری, اسکریپت, PDF, فایل, فایلهای دیداری و فیلم و آموزش و یا مواد دیگر است که می تواند تحویل دیجیتالی.

سرگرمی / فعالیت های اوقات فراغت و یا جمع سایت های. تمرکز بر خاص و خاص سرگرمی یا علاقه می تواند یک راه عالی برای شیر به بازار تو رفتگی در دیوار. برای مثال اگر منطقه خود را از تجربه و تخصص است Carp Fishing این امر می تواند یک ایده عالی برای عضویت در سایت دلیل آن است که یک بازار هدف موضوع است که مردم را جذب کند که با علاقه خاص در حالی که موضوع ماهیگیری خواهد بود از یک منطقه گسترده ای از تخصص برای پوشش در جزئیات.

اینها فقط چند ایده, صادقانه, امکانات بی پایان هستند …

[ad_2]