چگونه من این کار از رویاهای من – داستان موفقیت

[ad_1]

وقت و زمان دوباره من نگه داشتن مردم گفتن که گرفتن شغل رویای خود را در میان بزرگترین احساسات آنها را تا کنون تجربه در زندگی است. مشکل با بسیاری از افراد این است که آنها نمی دانند که چگونه برای شروع. شروع یک کسب و کار و ترجمه از صفر به یک قهرمان چیزی است که بسیاری از مردم انجام می دهند نه امروز. آنها فکر می کردند که تنها می تواند شروع با در نظر گرفتن کامیون بارهای از پول نقد برای ایجاد کسب و کار خود را به جای وارد شدن به یک مجموعه ای از اصول است که می تواند کمک به آنها ایجاد یک سیستم برای سرمایه مورد نیاز.

متولد در یک روستای کوچک از Amaizar در Isuokporo جامعه Imo دولت نیجریه روز از دوران کودکی من بودند ترکیبی از شادی و درد. شادی به این معنا که من کردم بهترین درمان یک کودک می تواند از پدر و مادر خود را. درد به خاطر من از دست داده و تنها چیزی که می تواند من را ساخته اند شادی بیکران – مادر من. اما من غلبه بر مشکلات من از طریق کمک و تشویق که من از پدرم و خواهر و برادر من. من هم دلداری توسط دوستان من که جمع آوری در یک فضا در ترکیب هر شب در نماز به خداوند متعال. به عنوان من همچنان با آنها در نماز هر شب آنها آشکارا تایید من به عنوان رهبر خود و من به رهبری آنها را به خوبی.

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه, من در سفر به شمال نیجریه در جستجوی کار کردم و یک. من سخت کار می کرد برای ملاقات با من رشد مسئولیت. در آن روز من با استفاده از به این باور است که هر انسان مستقل و خودمختار بازیگر است که می تواند به کنترل سرنوشت خود. من برگزار شد و این تصور تا زمانی که من به چالش کشیده شد تاثیر مالی رکود است. آن را در این زمان که من توبه دوباره. من تو را دیدم که نیروهای وجود دارد که بسیار فراتر از کنترل ما است که تاثیر شخصی ما خوب بودن. من فکر رفاه است فقط معمولا داشتن یک کسب و کار و جمع آوری پول از مشتریان. آن را به من رخ می دهد که رفاه ترکیبی از کار معنی دار تعامل سالم و متقابل روابط است. برای همه من من نیست ببینید افراد دیگر به عنوان عوامل کمک کننده به رشد من در کسب و کار. بنابراین من دوری هر توصیه ای که مردم به من پیشنهاد.

این همه زمانی آغاز شد که در گنجه من; من یک غریبه که همیشه می آید تا با دخالت شخصی من کار می کند. من می توانم به یاد دارم که چگونه او قطع زمان من از “بقیه” به ارائه مشاوره. من بقیه هر زمان که من انتخاب کنید تا من قلم و کاغذ برای قرار دادن برخی از الهام کلمات. که من پیدا کردن لذت در نوشتن مقالات و در حال توسعه نادر موضوعات. که یکی از روز های من ناخوانده دوست آمد. من فارغ التحصیل دوره استراحت به ساعت های طولانی و گاهی اوقات طول می کشد تمام روز. افرادی که من می دانم بسیار خوبی را شاهد این است. آن را ادامه داد تا به نقطه ای که من تبدیل من به نوشتن ، از طریق کمک از یک دوست من استخدام یک دستیار خواهد شد که به دنبال پس از کسب و کار در حالی که من زمان زیادی برای نوشتن.

در سال 1998 من چپ سابق من کسب و کار و تاسیس یک چاپ را فشار دهید. من اول کتاب: “راهنمای موثر به نماز” منتشر شد همان سال است. من هم شروع یک مجله: بنیاد SATELLTE که مورد تحسین بسیاری از مردم است. به عنوان من حفظ تمرکز در کار جدید چیزهایی که به خاطر تبدیل شدن به حتی چیزهایی که من نمی تواند انجام دهد قبل از. این زمانی است که ذهن من به من گفت: “این کار از رویای خود را!” از طریق این کار من ازدواج کردم به من و من دو فرزند فوق العاده.

با این حال در ماه ژوئن سال 2009 من ثبت نام با EzineArticles.com و ارسال مقالات من. من به موقعیت اولیه نویسنده و شجاعانه بود و به سزایی دارد. من به تازگی برنده جایزه که تحویل داده شد به دفتر من درست از EzineArticles.com به عنوان یک پاداش برای تعالی است. امروز من عضویت به روز رسانی شده است به یک سطح پلاتین. این یک وضعیت است که می تواند خریداری شده و تنها می تواند به دست آورده و با ارسال مقالات با کیفیت.

با توجه به منابع تنها بخش کوچکی از هزاران نفر از نویسندگان تا کنون به دست آمده از این سطح. آن را در حال حاضر به این معنی است که من به دست آورده اند و نامحدود مقالات ارسالی! هر چند این نمی شد بدون چند/جزئی حساب اشتباهات و مطالب آموزنده, من آن را به دست آورده چرا که من گوش به قلب من. این در واقع یک تشویق برای من به ادامه پیدا کردن نام تجاری جدید به اطلاعات در تو رفتگی در دیوار برای جلوگیری از نوشتن rehashed مطالب. من مشتاقانه منتظر به نوشتن مقالات آینده ارسال خواهد شد که واقعا تاثیر نسل من. شما هم می توانید کشف شغل رویای خود را.

[ad_2]