چگونه قانون طلایی منجر به موفقیت

[ad_1]

حکمت باستانی بهترین است. Jim Rohn به ما یادآوری می کند که اصول صدا باستانی اصول – وجود دارد هیچ بنیادی جدید به ایده های. گاهی اوقات ما شاهد یک چرخش جدید و یا استفاده از ایده های اساسی اما فلسفه اصلی موفقیت است و نه تغییر در 6000 سال است.

شاید رئیس حکومت از موفقیت از دوران باستان تا به امروز قانون طلایی است. شما احتمالا شنیده ام آن را در فرم از شاه جیمز کتاب مقدس: نزد دیگران به عنوان شما را از دیگران نزد شما. اگر ما می تواند همه یاد بگیرند که در این قانون و اعمال آن بدون شکست what a wonderful world, همه ما در زندگی می کنند.

شما می توانید موفقیت در زندگی بدون کمک از افراد دیگر است. شما نیاز به خانواده و دوستان و مربیان و همکاران. شما نیاز به تامین کنندگان و مشتریان. بدون مردم دیگر شما نمی توانید کسب درآمد و شما می توانید ایجاد ثروت است. بدون مردم دیگر شما می توانند یاد بگیرند و به دست آوردن حکمت.

برای بهره مندی از روابط خود را با افراد دیگر رابطه باید متقابل. شما باید به بیش از شما می پرسند. در واقع بهترین راه برای دریافت از افراد دیگر است بخواهید در همه, برای اولین بار در. بهترین راه برای بهره مندی از روابط است که به بدون انتظار ضمنی و یا صریح و روشن است که شما دریافت خواهید کرد چیزی در بازگشت.

در اینجا من معنی نیست که به همه چیز دور و زندگی در فقر وخیم از بیش از سخاوت. شما باید برای نجات خود و حضور باید به نیازهای خود و کسانی که از خانواده خود را. اما به عنوان سخاوتمندانه با زمان خود مهربانی و شفقت خود را به عنوان شما می توانید با دیگران و شما را به ایجاد دوستی که خواهد شد به عنوان با ارزش به عنوان طلا – در واقع بیشتر از آن.

اگر افرادی مانند شما و به شما اعتماد و احساس به خوبی درمان توسط شما بسیاری از آنها را به شما را به خوبی درمان بیش از حد. وجود خواهد داشت استثنا – همیشه کسانی هستند که بهره برداری سخاوتمندانه روح; همیشه وجود خواهد داشت کسانی که هرگز آموخته قانون طلایی. برای هر یک از کسانی که با این حال شما را پیدا خواهد کرد که قدردانی خود را با مهربانی و بازپرداخت آن هفت برابر شده است.

این حکمت آموزش داده شده است و بیش از طریق سنین. هر فرد موفق به درک آن است. حتی مردانی که ظالم بودند در کسب و کار مانند جان دی راکفلر و اندرو کارنگی شد بسیار سخاوتمندانه در امور خیریه و محبت به همنوعان خود. در واقع کارنگی در انجیل ثروتتدریس که ثروتمند بود و وظیفه خود را به ثروت به نفع جامعه و او تمرین آنچه که او موعظه. در این روز بسیاری از جوامع کارنگی کتابخانه ها تامین می شود این میلیونر.

قانون طلایی این است که آسان نیست. از آن نیاز به تمرین و فروتنی. ما باید سخت کار هر روز به خودمان یادآوری کنیم به دنبال این قانون است. نکته شگفت انگیز این است که بیشتر یکی از شیوه های قانون طلایی ساده تر از آن می شود – بیشتر آن را تبدیل به طبیعت ما است.

هر روز صبح قبل از شروع روز خود را با این کار به خودتان یادآوری به دنبال قانون طلایی و هر شب قبل از بازنشستگی منعکس روز خود را و از خود بپرسید اگر شما اعمال قانون طلایی. شما یک فرد بهتر برای آن را و شما را به ایجاد ثروت واقعی در دوستی ها و روابط تغذیه توسط قانون طلایی.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *