چگونه در LinkedIn می تواند کمک به موفقیت شغلی خود را

[ad_1]

LinkedIn یکی از قدیمی ترین سایت های رسانه های اجتماعی هنوز هم در عملیات امروز است. تاسیس در ماه دسامبر سال 2002 پلت فرم رشد قابل ملاحظه ای در طول سال – بر خلاف متعدد آنهایی که در نهایت ناپدید شد که در آن مقدار از زمان.

با توجه به بالا سگ های رسانه های اجتماعی بیش از 84 میلیون نفر از مردم استفاده از LinkedIn در ایالات متحده به تنهایی. برای قرار دادن این در چشم انداز مناسب این است که در حدود 27 درصد از کل جمعیت. اما ارتباط خود را متوسط پلت فرم رسانه های اجتماعی.

به جای غذا نسبت به معمولی تعاملات اجتماعی LinkedIn توسعه داده شد برای کمک به کسب و کار حرفه ای شبکه و ساخت پروفیل که اساسا آنلاین زندگی از سر گرفته است.

بودن در ارتباط است یک گام مهم برای افراد امیدوار به ادامه رشد و پرورش خود را در مسیرهای شغلی در ساخت و ساز و مهندسی و زیست محیطی صنایع. در اینجا بحث می کنیم که چرا.

ساختمان شبکه شما

با بسیاری از حرفه ای ها در LinkedIn سایت رسانه مناسب برای ساختمان خود شبکه ای از متخصصان صنعت. کاربران دیگر حتی توانایی حمایت از مهارت های شما ذکر شده در مشخصات خود را که در اصل تایید شما در واقع می توانید انجام راه شما خارجه.

یک شبکه خوب می تواند باز کردن جهان از فرصت ها برای کسانی که جدی در مورد حرفه خود. آن می تواند کمک در گرفتن شغل جدید و یا تبلیغات و اجازه می دهد تا شما را به نگه دارید تا به روز در آخرین روند صنعت مانند:

  • چه آینده ای پیش بینی هزینه مواد مانند نگاه?

  • چه از جدیدترین فن آوری و یا گرایش به آمار این صنعت ؟

  • چه مسائل زیست محیطی در حال حاضر اتفاق می افتد در سراسر جهان ،

زندگی از سر

اصطلاح “زندگی از سر” به معنی اطلاعات در مشخصات لینک خود را را می توان به طور مداوم به روز شده و یا اضافه شده به طوری که همه چیز را به عنوان زمان ممکن.

این به این دلیل است که بسیاری از استخدام مدیر شده اند و با استفاده از این پروفایل های خود را در روند. کسی که فرستاده شده رزومه خود را برای بررسی سه ماه پیش ممکن است مهارت های جدید و یا آموزش و پرورش مربوط به آن موقعیت است.

به درستی این اهرم اما شما باید نگه داشتن این مشخصات به عنوان زمان ممکن. هنگامی که شما دریافت یک جدید گواهینامه گرفتن یک مدرک و یا تکمیل مرتبط با پروژه شما باید لیست آن را در مشخصات لینک خود را ظرف 48 ساعت از اتمام.

اجازه می دهد مشخصات خود را به رشد کهنه را مانع رشد حرفه ای خود را. این درست است به خصوص در تمام مشاغل در ساخت و ساز و مهندسی و زیست محیطی صنایع که در آن اقامت فعلی حیاتی برای هر دو ایمنی و بهره وری.

ترویج خودتان

لینک کامل کاتالیزور برای professiona تلاش های توسعه. شما می توانید به اشتراک گذاری مشخصات خود را به دیگر سایت های اجتماعی از جمله وبلاگ ها و یا وب سایت. مشخصات خود را نیز نشان خواهد داد تا در نتایج موتورهای جستجو که می توان توسط کارفرمایان برای جستجوی حرفه ای در صنعت خود را.

همه خود را حرفه ای اطلاعات در نوک انگشتان از همه – آن است که یک جامد دارایی در ساختمان جامد حرفه ای. دستاوردهای خود را, گواهینامه, آموزش و پرورش, پروژه های قبلی نامه و لینک اثبات آنچه شما بیان کرده ایم همه برجسته در صفحه خود را. ارائه این اطلاعات به عموم اجازه می دهد تا شما را به نظر می رسد شفاف و قابل اعتماد و با اعتماد به نفس.

استخدام

LinkedIn یکی از بهترین راه ها برای صنعت حرفه ای را استخدام کنید. مشخصات شما می دهد این گزینه از بیان شما باز هستند را ارائه می دهد به طور فعال به دنبال یک کار جدید و یا به هر ارائه می دهد در حال حاضر. کارفرمایان یا مدیران استخدام می توانید برای جستجوی حرفه ای, به دنبال اشتغال در صنعت و مهارت های مورد نظر.

در حالی که هر کسی می توانند رزومه خود را به مشاغل خاص با استفاده از LinkedIn به عنوان یک روش استخدام یک گام بالاتر از بقیه است. این است که به لطف این واقعیت است که محدود کار لازم است خود را از طرف. به سادگی نگه دارید مشخصات خود را به روز شده و همچنان در حال پیشروی مدارک خود را به کار ارائه می دهد و شروع به آمدن به شما.

[ad_2]