چگونه در انتخاب محصولات مناسب برای موفقیت بازاریابی وابسته

[ad_1]

موفق با بازاریابی وابسته شما رو برای انتخاب محصولات مناسب برای ترویج. شما نمی خواهید به اتلاف وقت و پول خود را (اگر شما تبلیغات) بازاریابی محصولات است که پرداخت کم-کمیسیون و بازار هدف شما واقعا می خواهید برای خرید.

کمیسیون در صد

وجود دارد بسیاری از شرکت ها با برنامه های وابسته. اما آنها نمی پرداخت تمام همان سطح از کمیسیون. قبل از اینکه شما شروع به ترویج یک محصول نگاه کنید چقدر کمیسیون آنها را به شما پرداخت در هر فروش. شود در مواظب برای درآمد در محدوده زمانی معین. هر زمان مشتری خود را برای پرداخت یک ماه دیگر شما اضافی دریافت کمیسیون. ارائه شده است که آنها نمی انصراف از شما را حفظ خواهد کرد گرفتن پرداخت می شود.

وجود دارد Upsells?

یک تشویق برای خرید بیشتر زمانی است که صاحب محصول ارائه می دهد را دنبال کنید تا محصولات خود را به ارجاع مشتری است. اگر وجود دارد upsells back-end محصولات و یا یک زمان ارائه می دهد به این معنی که شما می توانید حتی بر روی تبلیغات و بازاریابی هزینه های اصلی ارائه دهد چرا که شما به حداکثر رساندن خود را به کمیسیون های دیگر محصولات است. فقط مطمئن شوید که شما دریافت خواهید کرد یک کمیسیون در هر upsells.

کیفیت محصول

شما می توانید شناسایی این در راه های مختلفی. برای اولین بار است که برای دریافت یک کپی رایگان یا برای خرید آن است. بعدی است که برای بررسی در فروش, نامه صفحه ای که مشتری خود را ببینید. اگر صفحه نچسب یا بسیار ابتدایی, شانس هستند آن را نمی ممکن است تبدیل به خوبی به عنوان یک بیشتر چشم نواز یک.

هنگامی که در حال مشاهده این محصول اطمینان حاصل شود که آن را در زمان و ارزش پول مشتریان آینده نگر خود را در حال رفتن به صرف. شما نمی خواهید به درایو مقدار زیادی از ترافیک (و شاید حتی صرف پول در تبلیغات) تنها برای پایان دادن به بسیاری از chargebacks چرا که مشتریان می خواهید بازپرداخت را انجام دهید.

چقدر تقاضا وجود دارد برای محصول ،

وجود دارد یک رتبه بندی به نام جاذبه بیشتر به طور معمول دیده می شود در ClickBank به یکی از سهامداران شرکت های بازاریابی برای محصولات دیجیتال است. جاذبه تعداد نشان می دهد سطح از محبوبیت این محصول است. گرانش رتبه بندی باید حداقل 10 یا بیشتر. اگر آن را بیش از 100 به این معنی است که وجود دارد مقدار زیادی از رقابت برای فروش این محصول و شما ممکن است در تلاش برای گرفتن متوجه شده.

حمایت از مواد برای اعضا

بالا بازاریابی شرکت ها معمولا به گرافیک با کیفیت بالا, تبلیغات, آگهی رایگان, محتوا مانند پیام های ایمیل و محتوای مقالات (که شما باید برای بازنویسی به تغییر خود را به محتوای منحصر به فرد) ، پیدا کردن اگر آنها در یک منطقه و یا صفحه پشتیبانی برای اعضا و استفاده کامل از آنچه شما در پیدا کردن وجود دارد.

[ad_2]