چگونه خود را برای تنظیم مجدد ترموستات مالی

[ad_1]

که در آن است خود را مالی ترموستات تنظیم کنیم ؟ آن راه را برای ثروت و فراوانی و یا راه را به پایین و پایین به صورت “کافی نیست؟” آیا این مجموعه برای تلاش و یا پر رونق? پاسخ آسان است. فقط نگاه در زندگی خود را. افکار و اعتقادات خود را در مورد پول منعکس شده در جزئیات دقیق در محیط زیست خود را. آنچه که محیط زیست خود را به شما گفتن? این که آیا شما یک زندگی از ثروت و فقر و یا جایی در میان آن's همه تعیین می شود که در آن مالی خود ترموستات تنظیم شده است.

مالی خود را به ترموستات بسیار سخت سیمی که آیا شما تجربه یک گام بزرگ به عقب و یا یک ثروت باد آورده در نهایت شما را پیدا خواهد کرد خودتان را به جایی که شما آغاز شده است. که's چرا برندگان قرعه کشی هستند به طوری که اغلب شکست دوباره در دو سال است. اگر مالی خود ترموستات تنظیم شده است برای “فقر” ثروت هر که می آید به شما خواهد شد یک حافظه قبل از اینکه شما آن را می دانم. از سوی دیگر اگر مالی خود ترموستات تنظیم شده است برای “Midas Touch” شما حرکت را از طریق هر مالی وارونه و به دست آوردن مجدد (یا تجاوز) خود را به سطح بالایی از رفاه با سهولت و فضل است. فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی اگر در یک نقطه او بیش از 2 میلیارد دلار بدهی مالی خود ترموستات برای مجموعه “میلیاردر!” و او's در بالا با برآورد خالص ارزش 5 میلیارد دلار.

همانطور که کودکان ما آموزش داده شد که چگونه به فکر می کنم در مورد پول است. ما آموخته بودند چه مقدار یا کمی ما می تواند داشته باشد و چه دشوار و یا پول آسان است به آمده است. برخی از ما آموخته بودند به فکر افراد ثروتمند به عنوان حریص و به این باور است که داشتن پول بد است یا نه معنوی. اگر چه مالی خود ترموستات تنظیم شد در دوران کودکی توسط دیگران خبر خوب این است که آن's ترموستات خود را در حال حاضر و شما می توانید آن را تنظیم مجدد برای هر سطح از رفاه مورد نظر شما.

اجازه دهید's شروع با کمی مسابقه:

  • آیا شما تجربه بیشتر کمبود و عدم وجود و یا ثروت و فراوانی?
  • آیا شما اعتقاد دارم که شما می توانید آنچه شما واقعا تمایل و یا آیا شما برای حل و فصل آنچه شما فکر می کنم شما می توانید استطاعت?
  • شما خوب مدیریت پول و یا پول “لغزش از طریق انگشتان دست خود را?”
  • آیا شما کار سخت برای پول خود را و یا شما اجازه کار پول خود را سخت را برای شما ؟
  • آن را به نظر می رسد که مهم نیست که چقدر پول در می آید وجود دارد's هرگز به اندازه کافی است ؟

چگونه'd شما انجام دهید ؟ آیا شما متوجه هر گونه “متعفن تفکر” در اطراف پول ؟ آن's یک زمان خوب خود را برای تنظیم مجدد مالی ترموستات. در اینجا پنج راه برای بالا بردن ترموستات خود را و تبدیل شدن به یک ارتعاشی بازی برای همیشه در جریان فراوانی:

(1) جایگزین, پیر, خسته, باورهای محدود کننده مواد تقویت باورهای مانند:

  • این است که یک جهان از فراوانی و من آزادانه و joyously شیر را به آن فراوانی است.
  • من می دانم که من می تواند و انجام دهد و هر چه ميخواهم.
  • من عالی مدیریت پول.
  • پول من سخت کار می کنم و کار هوشمند است.
  • من خیلی خوشحال و سپاسگزار در حال حاضر که من می دانم وجود دارد,'s همیشه به اندازه کافی.

(2) نوشتن یک اسکریپت جدید برای زندگی مالی شما را. بازیگران خود را در نقش رهبری به عنوان یک قهرمان به عنوان یک برنده به عنوان یک موفقیت بزرگ و نوشتن یک داستان جدید از ثروت و ثروت است. نه تنها این یک تمرین سرگرم کننده, it's نیز یک راه قدرتمند برای افزایش تنظیم مالی خود ترموستات.

(3) حفظ فراوانی مجله و ثبت هر پنی که به شما می آید. هنگامی که شما دریافت درآمد در هر شکل آن را بنویسید آن را درک و اعلام کرد با شادی “من یک آهنربای پول!”

(4) متعهد به موفقیت مالی شما را. اقامت متمرکز در سطح رفاه مورد نظر شما را الهام گرفته از عمل و قطع در آن وجود دارد تا زمانی که شما مدارک (Ka-Ching!) که مالی خود ترموستات شده و تنظیم مجدد برای دیگران بزرگ”!”

(5) معاشرت با افراد مثبت و موفق. Birds of a feather flock together, راست? خواندن کتاب و شرکت در سمینارها و گذراندن وقت با افراد همفکر است که شما را تشویق به این باور در موفقیت شما و شما میآموزد که چگونه به فکر می کنم مثل یک فرد ثروتمند هستند راه های زیادی برای بالا بردن مالی خود ترموستات.

بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم ؟ آیا شما آماده برای انتشار هر گونه فقر آگاهی شما برداشت تا در طول راه ؟ آیا شما مایل به انتخاب آگاهانه افکار و اعمال که منجر به فراوانی و موفقیت است ؟ همانطور که شما جمع آوری مالی خود ترموستات اجازه می دهد تا در پول بیشتر شما را در همان زمان خود را به طور کلی بالا بردن لرزش اجازه می دهد تا در بیشتر دوست دارم بیشتر شادی بیشتر, سلامت, بیشتر, اعتماد به نفس, صلح بیشتر از ذهن و بیشتر ماجراهای سرگرم کننده از همه نوع. آن's یک معامله بسته. یک لحظه در حال حاضر به تصور و مزه چگونه فوق العاده شما احساس خواهد شد و چه با شکوه زندگی خود را تبدیل خواهد شد به عنوان شما خود را تنظیم مجدد مالی ترموستات به “آسمان بالا!”

[ad_2]