چگونه به نگه داشتن جوجه ها به داخل سالن حیوانات خانگی برای کودکان و نوجوانان

[ad_1]

جوجه های رومینگ در اطراف خانه شما می گویند! غیر ممکن است!

اما آن را بسیار ممکن است. در واقع مرغ را خوب داخلی حیوانات خانگی برای کودکان شما. آنها را تا اتاق کوچک آنها هزینه تنها “خوراک مرغ” برای حفظ و آنها با ارائه ساعت های بی پایان از سرگرمی برای بچه های خود را و دوستان خود را. شما حتی می توانید انتخاب کنید یک bantum یا کوچک نژاد حدود یک چهارم تا نصف اندازه استاندارد مرغ برای صرفه جویی در فضا.

وجود دارد چند ساده مورد نیاز برای نگه داشتن حیوان خانگی جوجه با موفقیت.

1.) پاکیزگی

بدیهی است جوجه ها نمی تواند حیوان تربیت شده. بسیاری از علاقه صاحبان مرغ می گویند که هر گونه ظروف سرباز یا مسافر مرغ باعث می شود که به راحتی تمیز شده و آنها از ذهن نیست. شما می توانید نگه داشتن خانه خود را واقعا بکر با قرار دادن خود را به داخل سالن جوجه به پوشک. این است که به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان به نظر می رسد. عملی جذاب پوشک برای جوجه های در دسترس هستند از طریق اینترنت. مرغ استفاده می شود برای پوشیدن آنها را به سرعت. جستجو برای مرغ “پوشک” و شما خواهد شد پیدا کردن تامین کنندگان. شما همچنین می توانید نگه داشتن مرغ خود را محدود به مناطق خاصی از خانه که در آن شما نمی ذهن انجام یک کمی پاک کردن. کودکان را می توان با توجه به این مسئولیت.

2.) حفاظت از حیوانات خانگی دیگر.

سگ شما ممکن است بخواهید به تعقیب جوجه های خود را, بنابراین شما باید آن را به ترک این پرندگان به تنهایی. این کار را با نگه داشتن سگ خود را در یک دسته سه تایی و reprimanding آن را به شدت و هر بار آن را نشان می دهد پرخاشگری نسبت به جوجه ها تا زمانی که شما احساس می کنید شما می توانید تکیه بر روی آن برای به اشتراک گذاشتن فضای مسالمت آمیز است. گربه ها را به طور کلی ترک مرغ بالغ به تنهایی اما نمی توان اعتماد کرد در اطراف کودک ، از سوی دیگر جوجه ها را شجاعانه پک هر بازور حیوان خانگی بر روی آن حساس بینی و حتی باند تا اگر لازم است. پس از چند دردناک منقار jabs حتی یک سگ بزرگ یا گربه را هدایت روشن است.

3.) پناهگاه امن در شب.

هرگز جوجه های خود را در خارج از منزل در حیاط پس از تاریک. آنها باید هر دو امن قفس و یا ماندن در خانه. در غیر این صورت شکارچیان مانند راکون روباه راسو skunks و گربه و غیره. به زودی به بازی با آنها. یک قفس جادار داخل خانه را حفظ خواهد کرد جوجه های خود را از مشکلات زمانی که شما دور نیست. یک حیوان خانگی حامل را خوب انجام دهد برای یک مرغ به خواب در شب.

4.) نگه داشتن تنها مرغ.

خروس هر چند بسیار خوش تیپ هستند پر سر و صدا ارضی و حفظ خواهد کرد تلاش برای همسر با مرغ. خروس واقعا با خورشید و زمانی که آنها کلاغ در بالای ریه های خود را به اعلام آنها خود را از خانه خود را. یک خروس است به احتمال زیاد برای شاد بودن در داخل خانه.

5.) بالا بردن حیوان خانگی خود را مرغ از جوجه.

جوجه های خود را خواهد بود socialized از شروع می شود و به راحتی انجام می شود. آن را دنبال خواهد کرد کودکان خود را در مورد نشستن در دور خود را. آن را تنها چند هفته طول می کشد برای جوجه برای تبدیل شدن به یک اندازه کامل مرغ تا زمان به سرعت می رود.

6.) بچه ها شما می توانید قطار خود را حیوان خانگی جوجه.

جوجه ها می توان به انجام کلاهبرداری های ساده مانند هنگامی که به نام و یا پک در یک هدف. تمام طول می کشد کمی صبر و تعداد زیادی از رفتار غذایی. بچه ها فکر کردن ترفندهای جدید و آموزش جوجه خود را به انجام. تنها مهربانی و مواد غذایی پاداش کار هرگز خشم و یا مجازات.

بنابراین اگر شما نمی خواهید به یک سگ یا یک گربه اما می خواهم یک کم هزینه و آسان برای نگه داشتن حیوان خانگی است که ارتباط برقرار کردن با فرزندان خود را و سپس حیوان خانگی جوجه فقط ممکن است حق را برای خانواده خود را.

کپی رایت مگی کر 2009

[ad_2]