چگونه به منظور توسعه یک عشق واقعی برای خواندن در کودکان

[ad_1]

بسیاری از کودکان امروز آنقدر مجذوب در آخرین فن آوری است که آنها به سختی زمان برای باز کردن یک کتاب و خواندن است. به عنوان معلم ما باید برای کمک به آنها در توسعه واقعی عشق به خواندن در سنین پایین.

پس چگونه دقیقا این کار را انجام دهیم? به خوبی آن را یک نابغه به انجام این کار. در اینجا برخی از بسیار آسان و عملی راه های در مورد چگونه شما می تواند دانش آموزان خود را عاشق خواندن:

• یک مدل نقش

کودکان یاد می گیرند از طریق مدل سازی. آیا شما متوجه چگونه کودکان را اغلب تقلید راه شما عمل می کنند و یا صحبت کنید ؟ در واقع وجود دارد آنها حتی در بازی و شما شگفت زده برای دیدن آنها را کپی کنید راه شما حرکت و صحبت کردن با آنها در کلاس. بنابراین شما فقط می توانید تصور کنید که تا چه حد از نفوذ خود در میان این زبان آموزان جوان است.

اگر شما می خواهید کودکان خود را به خواندن عشق شما به آنها نشان می دهد که شما نیز آن را دوست دارم. خواندن یک کتاب در مقابل کلاس خود را در هر حال حاضر و پس از آن به خصوص در زمان استراحت یا بعد از ساعات مدرسه. آنها را نشان می دهد مجموعه خود را از کتاب و اجازه دهید آنها را ببینید شما لذت بردن از خواندن آنها.

• استفاده از متنوع خواندن مواد

کودکان به راحتی حوصله به خصوص اگر آنها همیشه در حال خواندن همان کتاب درسی. شما نباید تنها توسعه یک عشق به خواندن را در دانش آموزان و همچنین آموزش آنها برای قدردانی از همه نوع از مواد خواندن. اجازه دهید آنها را به کتابخانه بروید یک بار در در حالی که در آن آنها می توانند به عنوان خوانده شده دایره المعارف, سالنامه و مجلات و داستانهای پریان, افسانه ها و خیلی بیشتر.

• ارائه سالم و بی خطر خواندن فعالیت های

بسیاری از کودکان علاقمند هستند از خواندن چرا که پس از آن معلمان تنها از آنها سوال بپرسید و سپس آن. معلمان اغلب موفق به ارائه فعالیت های غنی سازی. به عنوان یک معلم شما باید مدبر به اندازه کافی به آمده تا با برخی از فعالیت های سالم و بی خطر در خط با خواندن. برای مثال اگر کودکان از خواندن یک داستان تخیلی شما می توانید آنها را به عمل و یا قرعه کشی های مورد علاقه خود را بخش.

ادغام خواندن در تمام درس های خود را. اجازه می دهد آنها را به عنوان خوانده شده حتی اگر آن را نه خود کلاس زبان انگلیسی. شما می توانید اجازه دهید آنها را به خواندن این روش که در آزمایش های خود را در علم و یا دستورالعمل در هنر و صنایع دستی فعالیت است. شما همچنین باید به تکالیف است که شامل خواندن انواع منابع از مجله آنلاین منابع است. به عبارت دیگر شما باید به خواندن بخشی از زندگی روزمره درس. هنگامی که شما قادر به انجام تمام این, آن را نمی خواهد طولانی قبل از کودکان خود را توسعه یک عشق واقعی برای خواندن.

[ad_2]