چگونه به خلاص شدن از سنجاب ها

[ad_1]

داشتن موش خرمای زمینی ،

آنها ممکن است نگاه مانند درخت زندگی سنجاب با خود کوچک بینی اغراق گونه و پر پشت دم اما سنجاب ها هستند نه بچه سنجاب. باور کنید یا نه این دو متفاوت هستند اما مرتبط با حیوانات. سنجاب ها سنجاب زمینی; آنها نقب پسرعموهای بزرگتر درخت نوردی گونه است. البته این توضیح می دهد که pockmarked نگاه از باغ خود را بسیار. این مخلوقات خزدار حفاری و ساخت خانه ها و پناهگاه های زیرزمینی. این چیزی است که مجموعه آنها را جدا از خود درخت-دوست داشتن بستگان که صرف بیشتر وقت خود را در درختان.

گذشته از انتخاب خود را از املاک و مستغلات و نسبی کوچکی, سنجاب متفاوت از عموزاده خود را با در اختیار داشتن شناخت راه راه. سنجاب ها توسط دو گسترده ای راه راه سیاه و سفید است که اجرای از بالای سر خود به خود گرد rumps. این است نشانه های ثبتشده که مخلوق جویدن خود را بهار گل, لامپ توسط یک موش خرمای زمینی. که و تیز “تراشه تراشه” تلافی آنها را هنگامی که شما خط تیره در آنها خود را با روزنامه ای در دست.

روش های برای کنترل موش خرمای زمینی

قبل از تصمیم گیری در مورد چگونه به خلاص شدن از سنجاب ها, مهم این است که برای یادگیری عادات خود را. سنجاب ها در حال توانا خواران. آنها خود را صرف زندگی خوردن جستجوگری و ذخیره سازی مواد غذایی است. چه کلیدی برای خلاص شدن از سنجاب ها? مهم این است که پیدا کردن آنچه سنجاب ها غذا خوردن. سنجاب ها خوردن هر چیزی و همه چیز را از چمن به پیتزا خود را يافته. خود اصلی رژیم غذایی معمولا شامل قارچ ها و گیاهان, آجیل, دانه, دانه, و گاه به گاه حشرات. اگر بدتر می آید به بدترین سنجاب ها نیز شناخته شده برای گرفتن پرندگان کوچک و جوندگان کوچک مانند shrews اگر آنها را به طور فعال به دنبال این هاردی منابع پروتئین; آنها مطالب به جستجو در زمین به صورت خوراکی می یابد. سنجاب ها متولد می شوند نه به کوهنوردان, اما آنها مشاهده شده است بالا رفتن از پشت بام ها و درختان و فیدر پرنده به جمع آوری دانه بذرها و آجیل.

گذشته از مواد غذایی سنجاب ها نیز با احتیاط از فضاهای باز بسیار تعجب آور نیست که پس از آنها زیر زمینی زندگی می کنند. آنها تمایل به ماندن در مناطق سایهدار حتی در حالی که به دنبال مواد غذایی است. لانه خود را معمولا ساخته شده است در سایه ای از ماده جامد مانند کنده درخت یا ایوان خود را. در پیشنهاد خود را برای از بین بردن سنجاب ها, این دو ضعف شما باید بهره برداری برای پایان دادن به موش خرمای زمینی مشکلات.

*خواننده نکته* * * * چند خوانندگان تا به حال موفقیت با “سطل آب روش.” در اینجا نکته اصلی از جاناتان: “شما می توانید یک سطل آب و شناور دانه آفتابگردان در بالا. ایجاد یک سطح شیب دار برای رسیدن به سطل. این یک ادم روش: موش خرمای زمینی نمی تونم دریافت کنید.”

خلاص شدن از سنجاب ها

حالا که شما می دانید نقاط ضعف خود را از آن زمان برای قرار دادن دانش خود را به عمل است. تا آنجا که این مخلوقات خزدار انتقام ویران کردن در باغ خود را, یکی به سختی می تواند فکر می کنم از تیراندازی آنها را به انقراض است. وجود دارد بسیاری از راه های دیگر برای خلاص شدن از سنجاب ها پس خلاق باشید.

ارزان موش خرمای زمینی کنترل گزینه است برای نگه داشتن یک حیوان خانگی. در جنگل های شهری گربه ها می تواند موثر (و فازی) سلاح در برابر این چابک خز توپ. اگر شما احساس پرماجرا را انتخاب کنید از badgers ، راسو یا شاهین. این شکارچیان طبیعی از سنجاب ها. ساقه آنها طعمه خود را در سایه و فقیر موش خرمای زمینی نمی خواهد هر گونه ایده آنچه که اتفاق افتاده است تا زمانی که از آن بازدید درنده معده است.

برای کمتر مرضی گزینه live تله موش خرمای زمینی موثر حذف ابزار است که به فروش می رسد در اکثر فروشگاه های سخت افزاری. شما می توانید یک زن و شوهر از راحت اندازه تله و فقط اضافه کردن تخمه و آجیل و جو و یا هر آنچه که شما موش خرمای زمینی خیالات. امن تله در مناطق سایهدار و یا هر کجا که دشمن خود را اغلب آویزان است. صبر است و نه حتی نیاز به دلیل است که در آن مواد غذایی سنجاب ها خواهد آمد. هنگامی که به دام افتاده رانندگی به سمت دور از شهر و اجازه مخلوقات. بهتر است آنها را رها کردن در نزدیکترین پارک ملی.

اگر این کار نمی کند فقط به این خز توپ طعم پزشکی خود را. ترفند برای گرفتن این سنجاب ها به ترک محل خود خواسته است به منظور محدود کردن تامین مواد غذایی خود را. شما لازم نیست که به باغ خود را لخت; فقط اسپری فلفل راه حل یا سس داغ بر روی گیاهان خود را و مکان های که در آن دوستان خزدار خود را باقی می ماند و مطمئنا آنها حرکت می کند.

اگر این ترفند کار نمی کنند, خود را از سنجاب ها هستند هاردی دسته. فقط شماره گیری کنترل آفات و سرمایه گذاری در یک حرفه ای موش خرمای زمینی نابودی برنامه. در حال حاضر که یک ادم راه برای خلاص شدن از سنجاب ها.

[ad_2]