چگونه به ترویج و کفش خود را درایو رویداد جمع آوری کمک مالی

[ad_1]

با پاییز می آید بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی رویدادهای مالی به ترویج. یکی از بهترین آنهایی که من دیده ام به تازگی با Whitesboro موسیقی بوستر از مارسی, New York. خود را هماهنگ رابین وین شد, در جستجوی ایده های مالی و تصمیم به انجام یک کفش رانندگی جمع آوری کمک.

در طول سال Whitesboro موسیقی بوستر می کند تعدادی از جمع آوری اعانه برای ترویج موسیقی خود را در منطقه مدرسه. پول آنها جمع آوری کمک می کند تا مدارس برای تامین هزینه های بازیگران, احزاب, لباس, لباس, لباس و مسافرت است. برای این خاص جمع آوری کمک آنها جمع آوری پول برای یک برنامه جدید به ارائه دانش آموزان با درس های خصوصی در طول تعطیلات زمانی که مدارس در جلسه نیست.

این دانش آموزان ، والدین و Whitesboro جامعه جمع آوری شده 5,730 جفت کفش. هیچ کس خواسته شد تا برای اهدای پول است. همه آنها تا به حال به انجام درخواست مردم برای به آرامی فرسوده مورد استفاده و کفش جدید. کسانی که هزاران نفر از کفش رفت و به 230 کیف و Whitesboro پرداخت شده توسط Funds2Orgs بر اساس مجموع وزن کفش.

من فکر می کنم که رابین را تجربه یکی که عالی است برای به اشتراک گذاشتن با دیگران – مهم نیست که چه نوع از جمع آوری کمک شما در حال انجام خود را برای مدرسه غیر انتفاعی کلیسا و یا گروه. واقعیت این است که بسیاری از سازمان های خیریه نیست بالا بردن صدها هزار دلار در هر داده جمع آوری کمک. در واقع بسیاری از سازمان ها تمایل به کوچک و جمع آوری اعانه جمع آوری چند هزار نفر در اینجا و دیگری زن و شوهر از هزار نفر وجود دارد.

تیم من و من فکر رابین و Whitesboro شد تا به کار است که ما تصمیم به مصاحبه با او در Facebook Live. رابین در مصاحبه با رسانه های اجتماعی ما ستاره جو آغاز شده که با درخواست او به همین دلیل او تصمیم به انجام یک کفش درایو.

او پاسخ داد: “ما انجام داده اند یک تن از جمع آوری اعانه و مردم بدست جمع آوری کمک برای رایت کردن… شما می توانید آن را هنگامی که ما می گویند” ما در حال جمع آوری پول برای.’ ما می توانید آن را در چشمان خود را… آنچه که من واقعا دوست داشتم در مورد این است که ما نمی بپرسید کسی برای پول است. ما از آنها خواست تا برای چیزهایی که آنها دارند و آنها نمی دانند که چه باید بکنید در هر حال.”

جو و سپس پرسید: رابین در مورد موفقیت Whitesboro موسیقی تقویت کننده رویداد جمع آوری کمک مالی.

  1. تقویت کننده گروه جامد Facebook حضور. آن را تنها طبیعی برای آنها را به استفاده از Facebook برای کمک به ترویج کفش خود را درایو. آنها از مردم می خواست که به حمایت از تلاش های خود را کمک می کند و آنها را به روز رسانی. با Facebook به عنوان برترین رسانه های اجتماعی پلت فرم آنها قوی تر از آن و رابین گفت: این یکی از عوامل کلیدی در موفقیت خود را.
  2. آنها رفت و در سراسر جامعه خود و خواسته کسب و کار درگیر. بسیاری از سازمان ها این کار را انجام, اما با یک کفش رانندگی جمع آوری کمک آن به دلیل منحصر به فرد کسب و کار لازم نیست که به کمک هر گونه پول. هیچ کس می کند. این Whitesboro موسیقی بوستر خواسته کسب و کارهای محلی به محل آگهی ها و پوستر های خود را در ویندوز. بسیاری خوشحال شدند برای انجام کاری بسیار ساده برای یک علت خوب است و برای جامعه خود.
  3. رابین و تیم او یک ایستگاه رادیویی محلی درگیر است. دی جی عالی بود و ایجاد یک رویداد که در آن از مردم خواسته شد به درایو یک مکان خاص و پرتاب کفش در tarp هدف آنها به عنوان سوار توسط. در این روند رانندگان تا به حال یک شانس برای برنده شدن جوایز سرد. این یک راه مناسبی را برای افرادی که ممکن است در غیر این صورت درگیر شده است با موسیقی بوستر به کفش های خود را (و جمع آوری پول).
  4. مدارس در این منطقه درگیر شدم. برای مثال مدرسه ابتدایی کلاس به چالش کشیده یکدیگر به ببینید که در کلاس می تواند جمع آوری ترین کفش. برندگان دریافت یک بستنی چوبی ، وسط مدرسه بچه ها به چالش کشیده شد و توسط شرکت اصلی به جمع آوری حداقل 700 جفت کفش. با انجام این کار به آنها داده می شود یک “دیوانه کلاه روز” که بچه ها را دوست داشت چرا که آن را یک فرصت برای پوشیدن کلاه به مدارس. راستی بچه ها جمع آوری شده از 1200 کفش کردم و به پوشیدن کلاه خود را. و دانش آموزان کمک جمع آوری کفش در جامعه است.
  5. زمانی که جو خواسته رابین در مورد یک قطعه از جمع آوری کمک های مشاوره او گفت: “صحبت کردن با همه است.” رابین توصیف خودش را به عنوان یک درونگرا اما او صحبت کردیم به هر کس در مورد کفش رانندگی جمع آوری کمک – در مو سالن و حتی در بانک.

[ad_2]