چگونه به انتشار کتاب های الکترونیکی که تولید سود واقعی

[ad_1]

دنیای کتاب الکترونیکی چاپ و نشر غنی با نویسندگان است. در حالی که چاپ و نشر دیجیتال خود کتاب است که قطعا یک راه عالی برای ایجاد پول اضافی به این معنا نیست که تمام عناوین تضمین شده برای تولید هر دو بهره و سود. واقعیت غم انگیز این است که بسیاری نمی خواهد. وجود دارد تعدادی از مراحل است که شما می توانید برای افزایش احتمال موفقیت در این تلاش.

مطمئن شوید که شما را خوب پوشش هنر

با کمال تعجب اکثر خوانندگان عادت قضاوت کتاب های خود را پوشش می دهد. این باعث می شود خود را به عنوان و خود را در پوشش هنر فوق العاده مهم است. اگر چه کتاب خود را در دسترس است از نسخه فیزیکی این هنر قابل مشاهده خواهد بود همراه با عنوان اطلاعات شما خلاصه ای از داستان و یک یا دو سرمقاله و یا نظرات را نقد کنید.

شما ممکن است وسوسه به طراحی این خود را با قرار دادن قلم به صفحه و یا با استفاده از خود را طراحی گرافیک مهارت. اگر شما صرف زمان به عنوان یک حرفه ای گرافیک, هنرمند, این ممکن است مانند یک ایده بد است. اگر میزان خود را تجربه نهفته در رسم خطوط بر روی کاغذ دستمال در رستوران, اما شما قطعا می خواهید به برون سپاری این کار یا حداقل روش دیگری را امتحان کنید. شما می خواهید خود را در پوشش هنر به نگاه حرفه ای و به وضوح انتقال احساسات از خود داستان. اگر شما را مدیریت برای به انجام رساندن هر دو از این چیزها این تصویر و یا مجموعه ای از تصاویر را فریب در خوانندگان است که به احتمال زیاد برای لذت بردن از یک بررسی مثبت خود را کار می کنند.

ایجاد فریبنده خلاصه

هر داستان خوب و قوی طرح و پشت داستان. این شهر همچنین دارای یک خیره کننده بازیگران از شخصیت های رنگارنگ که خوانندگان می توانند نفرت در عشق با سقوط با همدلی و پیوند با. استفاده نمی ژاکت خود را خلاصه به بحث در مورد هر یک از این چیزها. به جای تعیین نقطه اصلی داستان است و ببینید که چگونه شما می توانید مجموع این تا بدون دادن دور جزئیات بیش از حد بسیاری و یا بیش از حد پیچیده همه چیز. نگه داشتن آن روشن و مختصر و در عین حال پر از قوی تصاویر. اجتناب از استفاده از این به عنوان یک محل برای نشان دادن خاموش خود را برازنده آن است. آیا استفاده از کلمات شما نیاز ندارد و خود را ویرایش کنید, ژاکت, خلاصه ای خستگی ناپذیر در قبل از توزیع آن در.

سرمایه گذاری در یک ویرایشگر حرفه ای

وجود دارد چند چیز است که واقعا به یاد ماندنی کتاب الکترونیکی به غیر از آنهایی که دست و پا کردن و یا تولید مطلق بدون توجه در همه. اینها هستند:

– داستان قوی و شخصیت

– توانایی ارائه

– جلد هنر

– سخت کوش ویرایش

فراموش نمی کنم که شما احتمالا می تواند گرفتن تمام خطاهای دستور زبان خود را و یا که به تنهایی قادر به تکمیل جهان در جریان است. همیشه کار خود را از یک مجموعه دوم از چشم. اگر شما می توانید استطاعت به فکر استخدام یک ویرایشگر حرفه ای. اگر شما نمی توانید ببینید اگر اعضای خانواده و دوستان خود را به شما یک نقد. با میل و رغبت قبول و توصیه است که شما با توجه و اجتناب از عجله به قبل از انتشار محصول واقعا جلا.

اضافه کردن تصاویری

یاد بگیرند که چگونه به گرفتن عکس خوب تراز خود را با یک تصویرگر محبوب خود را بهبود طراحی گرافیک مهارت و یا ثبت نام در دوره های عکاسی. آگاه از این واقعیت است که مردم فوق العاده بصری گرا. اضافه کردن عکس و یا سایر تصاویر در ژاکت خود را پوشش و یا در سراسر صفحات قطعا محصول نهایی خود را به ایستادگی کردن.

[ad_2]