چگونه بسیاری از انگشتان یک طوطی داشته باشد ؟

[ad_1]

طوطی ها می آیند در بسیاری از رنگ: خاکستری, قهوه ای, قرمز, سبز, زرد, آبی و سفید و سیاه و سایه های مختلف از تمام کسانی که. طوطی ها می تواند بسیار کوچک و 4 اینچ (10 سانتی متر) – یا بسیار بزرگ 40″ (100 سانتی متر). برخی از طوطی ها یاد بگیرند به صحبت در حالی که دیگران هرگز در تمام صحبت.

چیزهای خاصی وجود دارد هر چند که همه طوطی ها مشترک اند. همه آنها می خواهم به زندگی در مکان های گرم برای یک چیز. علاوه بر زیر نظر چهار شباهت.

1. منقار: هر طوطی یک منحنی رو منقار. منقار بسیار قوی و قادر به تحمیل یک زخم عمیق. هدف اولیه آن است به کرک باز قوی مهره پوسته و یا جدا کردن مواد غذایی دیگر. یک طوطی با استفاده از آن لایحه برای “حمل و نقل” در زمان بیش از حد کشیدن خود را به بالاتر شعبه یا سوف با لایحه قوی.

2. بدن: هر طوطی یک راست بدن است. اکثر پرندگان در مقایسه باید افقی بدن. طوطی’ بدن هستند درست مانند انسان است.

3. پاها: طوطی 2 پاهای کوتاه.

4. پا: چگونه بسیاری از انگشتان یک طوطی داشته باشد ؟ همه طوطی ها باید 4 روی هر پا. طوطی انگشتان zygodactyl. که به معنی اول و چهارم پا می شد به عقب. دوم و سوم انگشتان پا به نوبه خود به جلو است. آهنگ پرنده نیز باید 4, انگشتان پا, اما آنها باید 3, انگشتان پا رو به جلو و 1 پا عقب مانده است.

مفید طوطی, انگشتان پا

طوطی, انگشتان پا را به صورت بی دست و پا راه رفتن, اما آنها ابزار بسیار مفید. طوطی ها می توانید استفاده کنید 2-به جلو 2-عقب ترکیبی به عنوان انسان با استفاده از انگشت شست و انگشت بتواند اشیاء محکم بین عقب و جلو, انگشتان پا.

4 طوطی, انگشتان پا تولید یک پا الگوی است که اجازه می دهد آنها را درک شاخه و حرکت در امتداد یک شعبه دارد. پیشرفت همیشه وری در مراحل عمدی.

4 طوطی, انگشتان پا نیز فعال کردن یک طوطی به درک مواد غذایی در آن ، با استفاده از 2 پا و 1 پشت پا را نگه می دارد غذا محکم به آن نیش کردن قطعات با منقار خود را. یک طوطی معمولا دارای لوتی با پای راست و بالابر غذا را به دهان خود را با پای چپ.

طوطی, انگشتان پا مفید هستند برای کلاهبرداری بیش از حد. بسیاری از طوطی ها لذت در نشان دادن خاموش خود را ستایش آویزان وارونه از قرار گرفتن یا سقف قفس خود را اغلب توسط تنها 1 پا! در این ترفند کمک می کند تا آنها را در رسیدن به مواد غذایی است.

طوطی انگشتان در آموزش

اولین گام در آموزش یک طوطی است که برای آشنا کردن طوطی خود را با لمس. آن 8 طوطی, انگشتان پا می تواند پل خود را به موفقیت در این. به آرامی لمس آن طوطی, انگشتان پا برای یک لحظه و سپس برداشت خود را از دست. صبر کنید چند ثانیه و سپس رسیدن به قفس به لمس انگشتان پا دوباره. اجازه دهید طوطی خود را ببینید که هیچ چیز بد اتفاق می افتد زمانی که شما را لمس انگشتان خود را. هنگامی که آن را می پذیرد و این لمس حرکت می کند به آن را لمس کنید و کار راه خود را تا طوطی. مطمئن باشید که دیگر اعضای خانواده نیز لمس پرنده غالبا پس از آن تبدیل شدن به یک فرد طوطی.

وقتی که شما آماده به انگشت خود پرنده کسانی که طوطی, انگشتان پا خواهد دوباره مهم است. انتخاب شب هنگامی که طوطی شما خورده است و کمتر پر جنب و جوش. در یک اتاق آرام باز کردن درب قفس به آرامی با قرار دادن انگشت اشاره خود را به قفس. به آرامی لمس طوطی’ شکم و از آن خواهد هاپ را بر روی انگشت خود چسبیده با انگشتان خود را به حفظ تعادل است. نه حذف آن از قفس چند روز اول. به سادگی انگشت خود را تکرار آموزش. هنگامی که آن را در سهولت با عمل به آرامی بکشید انگشت خود را با طوطی روی آن به سمت درب قفس که در آن شما قرار داده شده اند درمان می باشد. با صبر طوطی شما به زودی پاسخ به “گام به گام” فرماندهی و انگشت خود را هنگامی که پرسیده شد.

همیشه به یاد داشته باشید که طوطی هرگز گام پایین – فقط تا. همیشه نگه داشتن انگشت خود را و یا قرار گرفتن در بالای طوطی, انگشتان پا.

یک ترفند هوشمندانه است که به سرعت آموخته است که توسط یک طوطی زیبا موج از کسانی که 4 طوطی, انگشتان پا. شما همچنین می توانید آموزش آن را برای قرار دادن پای خود را به منقار خود را بر روی فرمان.

طوطی سر پا, نایلون, اسباب بازی

این مهم است که به نگه داشتن طوطی, انگشتان پا شلوغ و اعمال. طوطی پا اسباب بازی ها یک پاسخ است که فراهم می کند سرگرمی و همچنین به عنوان ورزش است. طوطی پا اسباب بازی به اندازه کافی کوچک برای طوطی برای نگهداری آن ، طوطی خواهد شد و سپس جویدن اسباب بازی بزرگ لذت بردن از تخریب آن!

چگونه بسیاری از انگشتان یک طوطی داشته باشد ؟ دقیقا عدد سمت راست به راه رفتن و بالا رفتن از درختان حرکت در امتداد شاخه, غذا خوردن, مواد غذایی, یادگیری ترفندها و بازی.

[ad_2]