چگونه برای پیدا کردن یک کار سریع – شش گام برای رسیدن به موفقیت

[ad_1]

شما رد شد? استعفا داد و خود را ؟ و یا فقط به پایان رسید در کالج ؟ دلایل بسیاری وجود دارد برای پیدا کردن یک کار به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. برای مثال به نظر می رسد خوب به یک شکاف-رایگان رزومه. به همین دلیل بهتر است برای شروع به چک کردن کار تبلیغات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. مطمئن شوید که شما اتخاذ استراتژی های زیر برای افزایش شانس خود را برای استخدام به طور قابل توجهی.

1) شبکه همه شما می دانید که شما باید بدانید در موردr شکار فرصت های شغلی

اگر شما یک ستاره تیراندازی و یا خود را منفجر شمع تولد شما مجاز به خود بگویید می خواهید یا آن را هرگز به حقیقت می پیوندند. در واقع این یک دروغ است!

  • همه شما می دانید که شما به دنبال یک شغل. شما هیچ وقت نمی دانید که ممکن است کسی را می شناسید که دوست عمو استخدام.

  • آیا نمی شود بیش از حد خجالتی به درخواست مردم اگر شرکت آنها در حال کار در حال استخدام. سعی کنید برای پیدا کردن فرصت در هر نقطه.

  • مردم بیشتر به شما بگویم که شما به دنبال کار بالاتر احتمال این که کسی می تواند به شما کمک کند.

  • استفاده از آشنایان خود را رسیدن به درخواست آنها را به اطراف بپرسید در میان روابط خود را برای شما. رسیدن به همکاران سابق سرآشپزها استادان ، و پیدا کردن اگر آنها در مورد شنیده پوزیشن های باز.

  • پست در رسانه های اجتماعی است که شما نیاز به کار برای رسیدن به آشنایان که شما نمی بینید به طور منظم. پیوستن به گروه های که در آن ارائه می دهد کار مشترک هستند و به دنبال شرکت های که شما علاقه مند به دیدن آنها خالی برای اولین بار.

2) اعمال می شود به هر حال

در کار تبلیغات شرکت خود را توصیف نامزد ایده آل است. بسیاری از زمان آنها را مجبور به قبول مصالحه مانند هر کس دیگری. این بسیار نادر است که شما در پیدا کردن شغل مناسب خود را همان امر به شرکت به دنبال ایده آل خود را نامزد.

به جرات اعمال می شود به هر حال – حتی اگر شما نمی انجام هر مشخصات آنها فهرست. به عنوان طولانی به عنوان شما مطابقت الزامات اصلی یک فرصت خوب وجود دارد آنها را استخدام کنید زیرا آنها نمی تواند پیدا کردن هر کسی بهتر است. شما احتمالا می تواند یادگیری کمتر از مهارت های مهم در طول دوره آموزش و یا انجام یک دوره در این سمت.

3) امکان استفاده از آگهی

  • خرید برخی از روزنامه ها و اتمام آگهی خود را بخش. آنها هنوز هم بخش مورد بازار کار با کار تبلیغات شما ممکن است پیدا کردن آنلاین.

  • همچنین چک کردن وب سایت ها. وجود دارد شما می توانید پیدا کردن هزاران نفر از شغل معمولا گروه بندی بر اساس موقعیت و زمینه حرفه ای.

  • گزینه سوم هستند آگهی موتورهای جستجو است که جمع آوری و فهرست آگهی های استخدامی از چند صفحه. آنها به شما کمک کند صرفه جویی در زمان و تلاش از آنجا که شما لازم نیست برای چک کردن صفحات متعدد. شما باید تحقیقات اگر شما می توانید پیدا کردن صفحات دیگر که باید شغلی که ذکر شده در آگهی صفحات.

نکته بعدی به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید با استفاده از وب سایت های که در لیست شغل به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

4) دریافت بیشتر از وب سایت کار

ترین مجموعه ارائه ویژگی های است که به منظور تسهیل در پیدا کردن سمت راست نتایج جستجو. با استفاده از این توسط کاوش در گزینه های پیشرفته جستجو: به عنوان مثال جستجو توسط کلمات کلیدی و محل کار عنوان و غیره. و یا سعی کنید ترکیب چندین پارامتر برای بدست آوردن نتایج بهتر.

مهم نیست که اگر شما در جستجوی کار وب سایت و یا یک سایت آگهی, آنها معمولا ارائه هشدار ایمیل رایگان. وجود دارد شما می توانید با ثبت نام آدرس ایمیل خود را انتخاب کنید, انتخاب کلمات کلیدی مناسب و یا حتی صرفه جویی در جستجوی پیشرفته و آنها به شما ارسال خواهد شد کار جدید لیست از طریق ایمیل. به این ترتیب شما لازم نیست که به بررسی صفحات بارها و بارها. به جای آن شما جدیدترین موارد کار به طور خودکار به صندوق پستی خود را.

با این توابع شما می توانید مطمئن شوید که شما وقت خود را هدر ندهید در خبرخوان صفحاتی که شغل شما به دنبال آن هستید. در عین حال شما هنوز هم می توانید نگه دارید تا تاریخ اگر آنها به دست آوردن تطبیق خالی.

5) درخواست برای انتقادات و پیشنهادات

این سخت است که برنامه کار خود را است را رد کرد. آن را حتی سخت تر زمانی که شما قرار داده و تلاش زیادی به نرم افزار خود را و واقعا می خواستم که کار. به منظور بهبود برنامه های آینده شما باید نمی خواهید به ترک آن را در اینجا. غلبه بر غرور خود را و از آنها بخواهید به این دلیل آنها شما را پایین. پاسخ ممکن است صدمه دیده است اما این تنها راه برای یادگیری از اشتباهات خود را. شاید HR نماینده می تواند به شما توصیه های مفید است که باعث می شود شما کار بعدی شما در حال رفتن برای درخواست.

6) فقط به استفاده از. فقط به استفاده از.

این توصیه نه تنها مربوط به شرایطی است که در آن درخواست خود را پایین تبدیل شده بود و شما نیاز به حرکت می کند و درخواست به شرکت های دیگر. اما شما همچنین باید نگه دارید در تقاضا برای شغل در حالی که شما در حال انتظار برای شنیدن از یک شرکت است. حتی اگر شما کاملا مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به استخدام شما را متوقف کند استفاده از تا زمانی که شما امضا قرارداد به دلیل رویدادهای غیر منتظره می تواند همیشه اتفاق می افتد. بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که شما ارائه بیش از یک موقعیت و خواهد بود در خوش شانس وضعیت را انتخاب کنید.

[ad_2]