چگونه برای قرار دادن در جمع آوری کمک به نفع

[ad_1]

یک جمع آوری کمک به نفع یک راه عالی برای جمع آوری پول در یک روز برای یک خیریه خاص و یا فرد است. آماده سازی هفته طول می کشد و شما می خواهید یک خوب خدمه از داوطلبان برای کمک به آن را با هم. اگر چه آن را می توانید حتی چند ماه برای برنامه ریزی و آماده سازی نتیجه نهایی این است که معمولا بسیار شگفت انگیز است. این یک فرصت عالی برای جمع آوری مقدار زیادی از پول به علاوه این رویداد به خودی خود می تواند بسیاری از سرگرم کننده است. اگر شما به فکر انجام جمع آوری کمک های مردمی بهره مند شوند در اینجا چند مرحله را دنبال کنید.

-مرحله 1: تصمیم گیری در مورد نوع رویداد شما می خواهید به انجام. این می تواند یک شام حراج مسابقات گلف و یا یک پیاده روی/مسابقه است. شما حتی می توانید ترکیب یک زن و شوهر از این حوادث به عنوان مثال انجام یک شام و یک حراج با هم.

-مرحله 2: انتخاب یک تاریخ. بررسی جامعه تقویم و با افرادی که درگیر هستند و مطمئن شوید که آن است که یک تاریخ است که نمی باید بیش از حد بسیاری از درگیری. برنامه را با هر کس مسئول محل و تاریخ با آنها به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

-مرحله 3: دریافت کمک های مالی. بیرون رفتن و پیدا کردن محلی شرکت هایی که مایل به اهدای پول یا موارد را به دور برای جوایز. بهترین راه به درخواست برای کمک های مالی است که چهره به چهره است. به آنها توضیح دهید به چه صورت است و چگونه از این پول استفاده خواهد شد. شما می توانید آنها را چاپ نامه با توضیحات مفصل تر از این رویداد.

-مرحله 4: تبلیغ این رویداد است. سعی کنید به عنوان بسیاری تبلیغات رایگان به عنوان شما می توانید. ارسال آزادی مطبوعات به روزنامه های محلی خود را و صحبت کردن با کسی که در ایستگاه های رادیویی محلی و بپرسید اگر آنها را اجرا خواهد کرد یک آگهی برای این رویداد. قطع آگهی در مدارس و کلیساها و دیگر ساختمان جامعه. همچنین استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter برای ترویج رویداد. بدست آوردن کلمه را به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.

-گام 5: سرگرم کننده در این رویداد روز. خود را سازماندهی داوطلبان و تفویض مسئولیت به آنها به طوری که شما لازم نیست که به انجام همه چیز را در خود. نگاهی به زمان برای واقعا لذت بردن از این رویداد و معاشرت با کسانی که آمده اند برای حمایت از.

-گام 6: ارسال با تشکر از شما برای همه درگیر عمدتا داوطلبان خود را و خود را اهدا می کنند.

اگر شما می خواهید به جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه و یا برای کسی که نیاز به یک جمع آوری کمک به نفع یک راه عالی برای انجام آن است. فقط مراحل فوق را دنبال کنید و شما قادر خواهد بود برای قرار دادن در یک رویداد سرگرم کننده و جمع آوری پول. سازماندهی و استفاده از داوطلبان خود را به عنوان آنجا که ممکن است. بهتر کار تیمی بهتر موفقیت شما داشته است.

[ad_2]