چگونه برای رسیدن به یک استرس اجاره اتومبیل – 5 کلید برای موفقیت

[ad_1]

متوسط اجاره اتومبیل یک فرایند است که باید بیش از گذشته در دقیقه توجه در طول سفر. متاسفانه بسیاری از خانواده ها (و مسافران کسب و کار) موفق به انجام چند چیز کوچک در پیش است که می تواند منجر به استرس بیشتر-رایگان اجاره خودرو در سفر را تجربه کنند. به عنوان هر مسافر مکرر می داند که گرفتن کرایه ماشین درست در آغاز این سفر قطعا می تواند نتیجه بسیار لذت بخش تر از سفر برای همه نگران در پایان. در زیر 5 کلیدهای موفقیت اجاره اتومبیل که هر مسافر باید توجه داشته باشید:

1. انجام تکالیف کمی. همانطور که با هر گونه عاقلانه تصمیم خرید حتی یک کمی آماده سازی می تواند دلار را ذخیره کنید. برای مثال عاقل و با تجربه مسافر خواهد مطمئن شوید که خود را بیمه خودرو است تا به تاریخ و کافی برای برنامه ریزی نیاز به اجاره اتومبیل. آن است که به طور گسترده ای پذیرفته شده است که مسافران نیاز به اجاره شرکت بیمه ارائه شده اگر خود را پوشش می توانید به محافظت از آنها را به اندازه کافی. تنها استثنا در این است: عدم بیمه به دلیل مستاجر ندارد یک ماشین شخصی. در این مورد بالاتر قیمت اجاره شرکت بیمه بهتر است از هیچ در تمام.

2. درک خود را اجاره. عاقلانه اجاره خودرو مشتریان را کاملا مطمئن شوید که آنها با درک شرایط و نیازهای هر ماشین یا وسیله نقلیه قرارداد اجاره. این است که بخش عمده ای از آماده سازی برای سفر و کرایه ماشین و نباید چیزی است که مورد مطالعه است تنها زمانی که یک مشکل مطرح می شود. برخی از جزئیات است که همیشه باید تایید شود عبارتند از: 1) چگونه بسیاری از مایل در روز مجاز (با تجربه مشتریان اجاره معتقدند که مسافت پیموده شده نامحدود است بهترین راه حل برای بسیاری از مسافران) و 2) توسط مشتری مورد نیاز به دوباره پر کردن مخزن بنزین زمانی که خودرو بازگشت ؟ شرکت های اجاره به طور کلی ارائه سوخت از گزینه است که اجازه می دهد تا مشتری به پرداخت برای یک مخزن بنزین است. این به این معنی است که راننده می تواند به بازگشت ماشین بدون پر کردن مخزن. در بیشتر موارد بهتر است به خرید بنزین زمانی که نیاز به پر کردن مخزن درست قبل از بازگشت ،

3. می دانم آنچه شما اجاره. در حالی که بسیاری از مسافران را در واقع در نظر گرفتن بیمه مسافت پیموده شده و بنزین هنگام اجاره یک ماشین بیشتر نمی خواهد وقت را به نگاه, در ماشین, شرایط جسمی برای بررسی dents و خش و دیگر ظاهر مشکلات. بازخورد از مشتریان و شکایات مشتریان نشان می دهد که شرکت های اجاره خودرو خواهد گاهی اوقات سعی کنید به سرزنش این مشکلات در زمان مستاجر. برای جلوگیری از این مشکل عاقلانه اجاره اتومبیل مشتریان اشاره خواهد شد هر گونه مشکلات را قبل از مصرف این ماشین مطمئن شوید که این شرکت نماینده یادداشت خراش و فرورفتگی و اثاثه یا لوازم داخلی مشکلات در نوشتن. نکته: تجربه مستاجرها استفاده از دوربین های دیجیتال خود را به سند هر گونه مشکلات را قبل از رانندگی دور.

4. به دنبال ارزش اما به پرداخت هزینه برای شادی. ماشین اجاره صنعت به سرعت رشد کرده است و در حال حاضر شامل ده ها تن از گزینه های. این سطح از رقابت منجر به کاهش قیمت ها حتی از برخی از شرکت های نام. البته بهترین معامله را برای پایین ترین قیمت است که همه هدف است. اما تجربه در زمینه اجاره ماشین آموخته است بسیاری از مردم که پایین ترین قیمت است که همیشه این کلید خوشبختی است. (این همیشه یک ایده خوب برای توجه خاص به “howevers.”) به عنوان گزینه های گسترش مشتریان وسوسه برای انتخاب شرکت های کمتر شناخته شده برای صرفه جویی در پول. بسیاری از این گاه به گاه مستاجرها فرض کنیم که دولت و قوانین فدرال خواهد آنها را از هر گونه مشکلات عمده. در حالی که آن را به طور کلی درست است که “با نام تجاری” شرکت و بسیاری از شرکت های کوچکتر را فراهم کیفیت نگرانی تجربه مشکلات می تواند بوجود می آیند با برخی از کوچکتر راه اندازی کسب و کار. حکیم مستاجر خواهد بود مطمئن شوید که برای روشن کردن هر گونه شک و تردید در مورد ضوابط و شرایط به خصوص با ناوگان کوچک کسب و کار. فشار ایجاد و رشد یک کسب و کار ممکن است منجر به قطع گوشه و کنار. در پایان مشتری ممکن است مجبور به پرداخت آن فشار.

5. استرس جزئیات کوچک. وجود دارد تعدادی از آیتم ها در چاپ کوچک اجاره موافقت نامه های است که می تواند اضافه یا کم کردن از هزینه کلی شما در نهایت تا پایان پرداخت. دو است که باید درک شود به طور کامل در شروع عبارتند از: 1) بازگشت مورد نیاز – اصلی مستاجر مورد نیاز ماشین را به همان محل ؟ ممکن است یک بار برای بازگشت خودرو به سایت دیگر. 2) وجود خواهد داشت هزینه اضافی اگر راننده تحت یک سن خاص است. شرکت ها ممکن است شامل اضافه کردن اگر راننده است که کمتر از 25 ، اینها محبوب ترین و می تواند هزینه های پنهان در پایان سفر خود را به شما نمی شمارش. مطمئن شوید که شما خواندن چاپ کوچک و سوال بپرسید قبل از رانندگی که با اجاره ماشین از بسیاری.

تعطیلات می تواند به اندازه کافی گیج کننده و بدون اضافه کردن تنش بد ماشین اجاره به معادله. اشتباهات که مسافر متوسط باعث می شود در هنگام اجاره یک ماشین متفاوت است از عدم برنامه ریزی قبل از سفر شروع به انجام کارهای کوچک در طول فرایند اجاره که در نهایت هزینه او پول بیشتر در پایان. عاقلانه مسافران می توانند با جلوگیری از این اشتباهات با پیروی از این پنج نکات ذکر شده در بالا برای رسیدن به موفقیت بدون استرس اجاره اتومبیل.

[ad_2]