چگونه برای دسترسی به 60 میلیارد دلار در دسترس در میان دانمارکی پایه

[ad_1]

نمونه و دیدگاه در این مقاله مقابله با دانمارک ثروتمند بنیاد خیریه بخش. تکنیک های کمک بسیاری از مردم جمع آوری پول از کرون پایه و نیز ممکن است مفید برای انواع دیگر جمع آوری کمک های مردمی مانند در حال اجرا یک کمپین crowdfunding.

هشت مرحله را برای جمع آوری پول از کرون پایه شامل:

1. درک بخش

2. راه اندازی تیم خود را

3. خود داستان مستقیم

4. قرار داده و آن را در نوشتن

5. پیدا کردن و تجزیه و تحلیل مالی

6. ایجاد یک فرایند کار

7. اجرای

8. ارزیابی

مرحله 1: درک این بخش:

دانمارکی ها اغلب تمایل به توصیف دانمارکی پایه به عنوان “بسته” “برای خودی” و “سودمند”. آن را بسیار دشوار است برای تعریف معمولی بنیاد اکثریت قریب به اتفاق از پایه های “کوچک”, “unstaffed” و یک مقاله مبتنی بر نرم افزار دور در هر سال است.

در حالی که وجود بسیاری از هدف خاص پایه در دانمارک بسیاری از دانمارکی پایه هدف کلی پایه که صندوق طیف گسترده ای از علل, از جمله: هنر, فرهنگ اجتماعی, کمک های اولیه, کمک های اضطراری, کارآفرینی, کسب و کار, سلامت, کودکان, جوامع بین المللی و توسعه است.

Realdania یکی از ثروتمندترین بنیادهای خیریه در جهان و اهدا DKK 818M در سال 2014 ($122M).

مرحله 2: راه اندازی تیم خود را:

داشتن شرایط مناسب در تیم شما ممکن است کلید موفقیت مالی است. آن است که توصیه می شود به یک روان دانمارکی سخنران پردازنده است که می تواند شکستن موجود موانع زبان. دیگر قوی مهارتها عبارتند از: مهارت های تحلیلی کنجکاوی شن توانایی استفاده از در دسترس مربیان و شبکه های, و داشتن یک ساختار سبک کار.

3. دریافت داستان خود را راست:

قبل از اینکه شما حتی شروع به جمع آوری کمک های مالی شما باید به تعریف دقیقا آنچه در آن است شما در حال انجام است. من توصیه به مردم برای آغاز با پایان را در ذهن با تعریف هدف اهداف است. چه موفقیت نگاه مانند? که در آن است خود پروژه پنج سال از در حال حاضر ؟ اعتبارسنجی ایده های خود را در میان کارشناسان است. برقراری ارتباط با مشتریان آینده و/یا ذینفع.

4. قرار داده و آن را در نوشتن:

شما باید این باور در ایده های خود را و نمی شود ترس را نشان می دهد آن را به پایه. پایه های حیاتی هستند و نمی خواهید برای سرمایه گذاری در پروژه های است که به خوبی تحقیق و برنامه ریزی شده است. مطمئن شوید که برای توسعه کامل نرم افزار و یک شرح مفصل از پروژه در زبان دانمارکی.

5. پیدا کردن و تجزیه و تحلیل مالی:

هر بنیاد اهداف ابلاغ شده در مجموعه ای از معیارهای (اغلب در کرون). درخواست برای کمک های مالی است که مطابقت با پروژه خود را به اهداف را افزایش می دهد شانس خود را از گرفتن تامین می شود. وجود دارد بسیار محدود مفید اعطای لغت نامه و منابع آنلاین در دسترس کرون بودجه. بهترین کتاب “Vejviser تا وقتی که Legater og Fonde” که در اطراف هزینه DKK 1.100 ($167).

6. ایجاد یک روند کار:

نمونه کار روند به شرح زیر است;

1: شناسایی گرانت

2: پژوهش اعطای

3: نوشتن چگونه پروژه خود را و نیت مطابقت با بنیاد ماموریت

4: آماده سازی اسناد و مدارک

5: درخواست برای اعطای

6: ثبت فعالیت های خود را.

استفاده رایگان از سرویس ابری مانند گوگل درایو همراه با مزایای متعددی از قبیل همگام سازی اسناد و مدارک برای اعضای تیم و کار کردن در تیم های مجازی. من توصیه با استفاده از چنین یکپارچه بهره وری ابزار: Google Docs و Google Spreadsheet; به کار بر روی استاندارد خود نرم افزار و اسناد برای ذخیره اطلاعات مهم در مورد پایه.

7. اجرا:

قدرتمند اعدام شامل تکرار بالا روند کار موثر برای تمام پایه با بودجه در دسترس است. یک نقطه به اولویت بندی پایه است که شما انتظار می رود را به صندوق پروژه خود را و همیشه مطمئن شوید که برای دیدار با بنیاد نرم افزار روش. آن است که توصیه می شود به گفت و گو با پایه در طول روند درخواست خود را.

8. ارزیابی:

البته درست خود را اعانه و از همه مهمتر خودتان. همه جمع آوری اعانه اشتباه می کنند و شما باید برای رفع این اشتباهات صادقانه تنظیم مالی خود را تجدید نظر و به طور کلی استراتژی است. هدف این است که به خوبی در جمع آوری کمک های مالی هدف این است که به خوبی در آنچه شما را با بودجه مطرح شده به طوری که پروژه های خود را تغییر دهید جهان به مکانی بهتر.

[ad_2]